Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

1 minute ago, kubas said:

Kuris volas labiausiai tinka skutant ražieną?

Na ražiena gali būt ivairi, labai šlapia, drėgna ir sausa, ir visais atvejais darba gerai atliks dvigubas žiedinis. Kaip jau sakiau tai universalus volas, nesikemša, durpyne, smėlyne neskesta, bangos nedaro, svoris tokiu volu nėra mazas, jie tik atrodo lengvi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, Vilius said:

Vadinasi pas tave  prikabinamas lengvasis. Nes yra rolmako prikabinamas sunkusis. Ten netoli 5t. Del to lengviau ir tempia. Butu kaip mano  4500kg tai butu visai kas kita. Kolegos  4m pakabinamas sveria 2800kg tai 140ag dzionis valdo nesunkiai ir tempia be bedu bet sausesnej ima sokinet ir nelenda.

gali buti bet ir taip jau atrodo kad sunkus nemenkas metalas :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kiek supratau iš Jūsų atsiliepimų, volą  reikia bandyti ieškoti žiedinį dviejų eilių, taip pat reikia dar tiksliau išsiaiškinti dėl skutiko svoriu, jeigu skutikas svers iki 3500 kg, tai galima rinktis keturių metrų, jei sunkesnis gali būti nemažai problemų su skutiko tempimu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, heva said:

Būna ir atkabinti tenka,pas mane dalbo sunkus,net sulanksčius iš purvo istemt neina,tada atkabinti tenka iš šono prileki uzkabini ir istrauki

Tai turut ir tera vienintelis minusas bet as vistiek sekanti karta pirksiu prikainama nors su pakainamu ne karto  neuvau iklimpes ,mano kaimynas turi ptikabinama 4m is Kapenu pirkes ten kaskokia firma is W raides gamina diametras 61 ar panasiai volai metaliniai tai su 150ag fendu neisvusto darinio greicio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, na dar dėl Viliaus skutiko, tai dabar bandžiau skaityt gamintojo puslapyje, jame darbinis greitis nurodoma nuo 8 iki  10 km per valandą, gal mes norim iš tų skutikų daugiau, negu jie gali, nes kiek suprantu šokinėjimo problema atsiranda, kai pradeda didėti greitis daugiau negu 10 km per valandą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 minutes ago, tadasg said:

Viliau, pas tave šokinėja dėl guminio volo, kuris prieš save bangą stumdamas šokinėja.

Pas mane kaip viliaus tik ziedinis volas. Skutant razienas jei 12-11 greitis tai nori sokinet, bet skutant apie 16-17 tai eina gerai, jokio sokinejimo. Skutau rapsiena sejai spie 15 cm gyliu apie 11-12 greiciu, tai dirbo gerai, tik banguot norejo ten kur zoles daugiau ar mase didesne po antros disku eiles pries vola papuola. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tarpas tarp  volo ir lekščių yra didesnis arba mažesnis, leidžia žemiai nukristi ir nepradeda volas stumti. Žinoma turbūt galima daug variantų prigalvoti, kas negerai ir dėl ko, bet turbūt reikia bandyti keisti kelis variantus ir žiūrėti ar gerės situacija ar ne. Dar pas vilių norėjau paklausti iš kur įsigijai skutiką, kadangi šiuo metu staltech galima įsigyti iš kokių bent 10 įmonių, tai įdomu kas geriausią variantą pasiūlė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 minutes ago, Vilius said:

Isvados volas guminis per mazo diametro? ar reiktu aketeliu pries vola ? Blyn amazones su guminiu volu eina graziai....

Pas mane ant unios guminis volas didelio diametro, bet lengvesnėj žemėj banguoja. Mūsų  krašte ant staltecho dažniausia komplektuojasi su pacer volu. Gal pasiteisina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 valandas ago , tadasjo said:

Pas mane kaip viliaus tik ziedinis volas. Skutant razienas jei 12-11 greitis tai nori sokinet, bet skutant apie 16-17 tai eina gerai, jokio sokinejimo. Skutau rapsiena sejai spie 15 cm gyliu apie 11-12 greiciu, tai dirbo gerai, tik banguot norejo ten kur zoles daugiau ar mase didesne po antros disku eiles pries vola papuola. 

Pritariu, mano su guminiu volu ir kaip ir sakai jeigu greitis apie 10kmh jis pradeda sokinet, nu tiksliau taip krypuot i sonus ir vis smarkyn isibanguoja tada turi sumazint greiti ir dingtu tas krypavimas, bet paskui uzkniso,susinervines meciau aukstesne pavara didesni greiti ir bingo, atradau kad 13-14kmh greiciu niekas nebanguoja ir nesokineja, problemu nebera, taip kad patarciau ir jums pabandyt padidint greiti gal nebesokines

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba siek tiek transportiniams ratams leisti siekti zeme.

7 minutes ago, axe said:

Pritariu, mano su guminiu volu ir kaip ir sakai jeigu greitis apie 10kmh jis pradeda sokinet, nu tiksliau taip krypuot i sonus ir vis smarkyn isibanguoja tada turi sumazint greiti ir dingtu tas krypavimas, bet paskui uzkniso,susinervines meciau aukstesne pavara didesni greiti ir bingo, atradau kad 13-14kmh greiciu niekas nebanguoja ir nesokineja, problemu nebera, taip kad patarciau ir jums pabandyt padidint greiti gal nebesokines

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sokineja, nes vaziuokle is galo. Amazone ta problema sprende sulankstydama ratus virs skutiko. Horsch iki 5 metru idejo vaziuoklei hidroakumuliatoriu, kad sugertu smugius ir amortizuotu ant ratu. Norint isvengt sokinejimo vaziuokle turi buti tvirtinama tarp disku ir volu. Taip pat, kaip bednar, horsch >6m, ta pati amazone jau skutikam montuoja vaziuokle tarp disku ir volu, nebelanksto virs remo. Atrodo mazas konstrukcinis pakitimas, bet turi didele reiksme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...