Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

Išradėjas video ne mano bet lenkai gerai nufilmavę ir sokineja taip. Pas save esu padares kad skutikas galetu pakilt o volas liktusavo vietoj. Audziu minti kad kaip ir sakei kad važiuoklė atsveria ir gsunasi maža prispaudimo jėga pricepui ir priekiniai skutiko daliai. Na ka pradžius ir bandysim mieziena skust

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siande kalbejau su agro zaibu tai jis mane atkalbejo nuo staltech sake neber kokybes jam guoliai kinietiski lekstes trukineja, jis mane ikalbino imti ukrainietiska kiekviena lekste turi lingine apsauga ir dar daug kitu privalumu pripasakojo

Jo jie visus atkalbineje, nes nebegali konkurencingos kainos pasiuliti staltechui, o del to ukrainietisko neisku dar nes turbut dar nera pardave nei vieno lietuvoje, taip pat jis šiektiek brangesnis už staltecha. O kokybė neaiški, staltecho irgi neipatinga, bet vien pažiurejus i ukrainiečio nudažima jau baisu darosi
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siande kalbejau su agro zaibu tai jis mane atkalbejo nuo staltech sake neber kokybes jam guoliai kinietiski lekstes trukineja, jis mane ikalbino imti ukrainietiska kiekviena lekste turi lingine apsauga ir dar daug kitu privalumu pripasakojo

turbut nemates esat dar kaip tos linges issiraito :D nekalbu apie tokius skutikus kaip simba x-pres. Ten tai viskas gerai su tom lingem. Bet kai uz kelis tukstancius perki skutika su lingem, tai absurdas. Tik uz gumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išradėjas video ne mano bet lenkai gerai nufilmavę ir sokineja taip. Pas save esu padares kad skutikas galetu pakilt o volas liktusavo vietoj. Audziu minti kad kaip ir sakei kad važiuoklė atsveria ir gsunasi maža prispaudimo jėga pricepui ir priekiniai skutiko daliai. Na ka pradžius ir bandysim mieziena skust

Daug neskaiciau, gal tam video tik man pasirode jog susisokineja per slaunis traktoriaus kurios greiciausiai yra pastaytos ant arimo, o ten skutika ciut kilsteli ir turi kur mesti y virsu tada zemyn, gal tik taip pasirode kad netik skutikas susokinejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas su tuo staltechu gerai remas tvirtas nera kam ten luzti. O atkalbineja del to kaip ir sake nesugeba beparduot man ir siule kazkoki no name. Bet lytagra uz 500e pigiau ir nusipirkau. Staltechas vidutiniui ukiui. Bet jei koki 300ha per metus skust. Tai tik vaderstad lenken ar horsch i kitus net neziureciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išradėjas video ne mano bet lenkai gerai nufilmavę ir sokineja taip. Pas save esu padares kad skutikas galetu pakilt o volas liktusavo vietoj. Audziu minti kad kaip ir sakei kad važiuoklė atsveria ir gsunasi maža prispaudimo jėga pricepui ir priekiniai skutiko daliai. Na ka pradžius ir bandysim mieziena skust

Buvau rasaes, kad reikia svorio det ant priekio pabandymui, ar nebuvai uzdejes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimelis. Pakabinamam skutikui kaip turi but uzfiksuotas volas? Ar kietai ar turi turet galimybe judet zemyn?

Volas rieda zemes pavirsiui,ant jo pakabintas skutikas,kad nesulystu kiek nereikia, sureguliuoji gyli, bet kai reikia skutikui soktelt i virsu  jis turi tureti tokia galimybe.Nesvarbu pakabinamas ar prikabinamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...