Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

57 minutes ago, edviuxx15 said:

Baiktu Viktorai. Vos 45 ar 41 berods diskai tera.  Patys mažiausi...

Svori dejau tam kad lystu bent iki tos ribos kur kaisti ikisi. O taip net nelenda nes vamzdinis volas. Svorio nera išvis. Amortizacijos gumu eiga turbut labai maža pas lenkus. Greiciausiai tik vibracijai sulaikyti o ne kliuties išvengti. 

Pas mane ant pakabinamo skutiko unia TX toks pat vamzdinis volas tik apsauga ne gumos, o spyruoklinė ir diskai 66cm. Tai į žemę lenda gerai. Vamzdinis volas mano manymu dirba gerai. Skutiką praktiškai, bet kur galima įgilint į žemę tiek, kad 180ag. nė iš vietos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 valandas ago , Vilius said:

Prisiperkat visokio velnio :D diskinis skutikas turi būti sunkus. Kolegos pakabinamas 4m sveria 2800kg ir tai 2015m kai sausa buvo tik virsu pradraske ir neikabino giliau.

Man tais sausais metais molis labai gerai susidirbo,nebuvo jokiu grumstu,lindo pakankamai,matyt uztenka svorio.Simbo 4m perdarytas i prikabinama,pakabinamam gal ir butu pritruke svorio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aketeles pries vola manau ir as kad geras dalykas, zadejau pasidaryt jas ant saviskio, bet paskui pamasciau kad tada nebegalesiu skutiko atbulyn pastumti, o tai labai patogu kai istringa koks akmenukas ar molio grumstas tarp disko ir jo kojos, ar siaip kas kistis pradeda, tai svelniai prileidziu skutika kad diskas vos zeme siektu ir truputi atbulyn pavarau viskas isbyra lauk ir toliau lekiu, o su aketelem atbulyn nepavarysi reikes lipt lauk del kiekvieno tokio atvejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

33 minutes ago, axe said:

Aketeles pries vola manau ir as kad geras dalykas, zadejau pasidaryt jas ant saviskio, bet paskui pamasciau kad tada nebegalesiu skutiko atbulyn pastumti, o tai labai patogu kai istringa koks akmenukas ar molio grumstas tarp disko ir jo kojos, ar siaip kas kistis pradeda, tai svelniai prileidziu skutika kad diskas vos zeme siektu ir truputi atbulyn pavarau viskas isbyra lauk ir toliau lekiu, o su aketelem atbulyn nepavarysi reikes lipt lauk del kiekvieno tokio atvejo

Taigi aketeles zemes neliecia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su traktoriumi antrą kartą skutant tikrai nejoja, ten volas dar mandriai dirba - antra eilė žiedų spaudžia daugiau nei pirma eilė. O šiaip pats skutikas man patinka, nei prieš tai turėtas dal-bo. Nors važiuoklė nesusipakuoja kaip kad pas potingerį, bet neturiu tos bėdos kaip kad Vilius turi dėl pačio skutiko šokinėjimo. Gal kartais pasiūbuoja, bet taip kaip Vilius rodė, tikrai nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, tadasg said:

su traktoriumi antrą kartą skutant tikrai nejoja, ten volas dar mandriai dirba - antra eilė žiedų spaudžia daugiau nei pirma eilė. O šiaip pats skutikas man patinka, nei prieš tai turėtas dal-bo. Nors važiuoklė nesusipakuoja kaip kad pas potingerį, bet neturiu tos bėdos kaip kad Vilius turi dėl pačio skutiko šokinėjimo. Gal kartais pasiūbuoja, bet taip kaip Vilius rodė, tikrai nėra.

Garsiai nesidžiauk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
26 minutes ago, ggytis said:

Sveiki.norejau paklausti.gal esate susidure kas nors.turiu lemken rubina pakabinama su dvigubu ardeliniu volu.beda po jo skutimo negaliu dirbti.kaip bekele padaro.vieni kalniukai.laiptai nezinau kaip ivardinti.lekstes naujos.ar vola keisti.?

Ar  yra sumontuotos aketėlės tarp volu ir disku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...