Jump to content

Mindisss

Nariai
 • Pranešimai

  70
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Mindisss

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1987.11.30

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Sportas, inovacijos

Miestas

 • miestas
  Alytus

Paskutiniai lankytojai

567 profilio peržiūros
 1. Mindisss

  MASSEY FERGUSSON

  2016 gruodį įsigytas naujas Massey Fergusion traktorius, eksplotuotas pradėtas praktiškai tik 2017 metais, atnaujinimų lyg tarp 2016 pačios pabaigos ir 2017 pradžios nebuvo?
 2. Mindisss

  Senas Hardi purkštuvas

  Dėl purkštuvai kaip jau ir Viktoras atsakė minimaliai galo būti dvylika metrų. Dėl kainos nelabai kas buvo rinktis mums kainavo 5500 eurų. Bet už panašią pinigų sumą neradome kažko panašaus, apie naudojimą po kito sezono galėsim pakomentuoti, darbas nusimato apie 100 ha įvairių pasėlių, tai nemanau, kad labai persidirbs jis.
 3. Mindisss

  Senas Hardi purkštuvas

  Sveiki, elektra valdo purškimą, galiausiai pavyko rasti pora laidų iš jungtukų į kompiuterį išsitraukusių, pernaujo perlitavus problema buvo išspręsta, kadangi nenaujas daiktas turbūt bus reikalų su juo. Valdymas iš dveijų dalių, vienas purškimą valdo, kitas hidraulo lankstymą, ir papildomai dar yra dėžė į kurią jungiasi laidai iš purkštuvo.
 4. Mindisss

  Senas Hardi purkštuvas

  Sveiki. Hardi turėtojai. Įsigijome TZ prikabinama purkštuva, bandėm išbandyti ar viskas veikia. Pradėjus purkšti buvo atidarė sekcijas, pabandžius uždaryti sekcijas po vieną per naujo nebeatidaro. Iš valdymo pulto spaudžiant nei viena komanda nereaguoja purkštuva, kokios priežastys to gali būti?
 5. Mindisss

  Presavimo kaina

  Kurioje vietoje yra pievos, ar pievos sėtinės, kaip sugrėbta ir kokia yra protinga kaina? Ar visas kiekis iškarto būtų sukamas?
 6. Mindisss

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Taip pat svarbu laikytis įsipareigojimų dėl pardavimų procento, jeigu prisidėjo balų, kad veikla mišri, tai būtinai reikia, kad įvykdzius projektą būtų gauta remiamos veiklos daugiau negu 50% pajamų. Nuo visų pajamų skaičiuojant ir tiesioginės išmokas.
 7. Mindisss

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Jo užteko, aišku per metus laiko pasikeitė situacija, tai ten abipusis daplanavimas įvyko, nes reikia didesnių padargų, negu buvo suplanuota, taip pat papildomus metus reikėjo suplanuoti, nes projektas buvo numatyta pabaigti iki 2017 metų, todėl reikėjo papildomų metų. O ten jau kur planavime kokia klaida įsivėlus buvo, tai čia kita dalis.
 8. Mindisss

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Jau yra pasirašytų sutartis iš pavasarinio šaukimo laukiu pinigų į sąskaitą. Užtruko visas daplanavimas, bet sutartis pasirašyta.
 9. Mindisss

  Lėkštiniai skutikai.

  Na tiesa sakant net nežinau, dėl pločio ir panašiai, bet blogiausiu atveju numisiu po porą lėkščių ir turėsiu 3,5 pločio, nes 3,5 turi tik keli gamintojai irjiu kaina lygį 4 m kainai, tai sąlyginai neracionalu imt siauresni. Man pabiroms dailinti manau ideliai tik 51 skersmens lekstes
 10. Mindisss

  Lėkštiniai skutikai.

  Na mačiau šią informaciją, tikiuosi, kad ir gamintojo informacija šiek tiek tiesos bus, taip pat su programuotojų tai išpresim.
 11. Mindisss

  Lėkštiniai skutikai.

  Aš prie massey fergusion 7715 kabinetų, tai kaip ir minėjau tu arklių realiu bus apie 150 mano galva. Dėl svoriu nežinau sunku, nes niekas tiksliai nerašo komerciniuose, kiek kas sveria. Kainos gal ir nieko.
 12. Mindisss

  Lėkštiniai skutikai.

  Jo diskus rinkisiuosi mažesnius arba 56 o tikriausiai bus 51
 13. Mindisss

  Lėkštiniai skutikai.

  Na tiekėjai gąsdina,kad dėl metalų kainos brangs apie 1000 eurų, bet kaip nors gal sutarsi kainos išlyginimui.
 14. Mindisss

  Lėkštiniai skutikai.

  Prikabinamo ieškau, dėl arklių šiek tiek baisu, bet trys metrai atrodo, kaip ir mažai. Juolabiau, kad ir Vilius dirba su Jonh depresija 150, trūksta šiek tiek, bet dirba kiek suprantu.
 15. Mindisss

  Lėkštiniai skutikai.

  Paskutiniu versijų nemačiau, gyvai buvau matęs parodoje keletą staltech yra aplink pas ukininkus
×