Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

Prieš 15 valandų, kverneland83 pranešimas:

Etana ir skagenas auginam taip pat įdomumui pabandėm elektros

Vienais metais šalia susėjau etaną ir skageną, žemė ta pati, priežiūra ta pati, imant derlių etana davė daugiau nei skagenas, pats negalėjau patikėt, tai iš po to skageno visiškai neliko, nors sėdavome beveik visus laukus, vienintelis didelis pliusas skageno tai atsparumas ligoms ir klasė gali eksta  nesunkiai padaryt, bet su gulimu tai vai vai vai trys nelaikydavo🙄

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, ceck pranešimas:

Vienais metais šalia susėjau etaną ir skageną, žemė ta pati, priežiūra ta pati, imant derlių etana davė daugiau nei skagenas, pats negalėjau patikėt, tai iš po to skageno visiškai neliko, nors sėdavome beveik visus laukus, vienintelis didelis pliusas skageno tai atsparumas ligoms ir klasė gali eksta  nesunkiai padaryt, bet su gulimu tai vai vai vai trys nelaikydavo🙄

Veislės viena vid ankstyvumo, kita vėlyva, todėl ir skyrėsi, kitais metais atvirkščiai. 

Pas mane pernai irgi tam pačiam lauke skagenas c4 ir euforia c2, skageno naudai, bet jos taip pat skirtingos brandos.

Ir taip metai iš metų, viena kitą papildo, kalbu apie skagen ir artist ir vis įmetu vieną veislę, bet kolkas geriau nepasirodė. Ta įmesta veislė išbūna apie tris metus, nes per vienus metus nuspręsti ar gera, ar bloga, neobjektyvu. Mano tokia nuostata, o ar ji geriausia, nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , JCB pranešimas:

Veislės viena vid ankstyvumo, kita vėlyva, todėl ir skyrėsi, kitais metais atvirkščiai. 

Pas mane pernai irgi tam pačiam lauke skagenas c4 ir euforia c2, skageno naudai, bet jos taip pat skirtingos brandos.

Ir taip metai iš metų, viena kitą papildo, kalbu apie skagen ir artist ir vis įmetu vieną veislę, bet kolkas geriau nepasirodė. Ta įmesta veislė išbūna apie tris metus, nes per vienus metus nuspręsti ar gera, ar bloga, neobjektyvu. Mano tokia nuostata, o ar ji geriausia, nežinau.

būtent, mes irgi naują veislę auginam kokius tris metus ir tada sprendžiam ar liks ar ne, nebent tikrai pasirodo kas nepatinka ir metam lauk iš kart

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Skageno ir aš vis dar auginu, jis geria žiemoja, seniau vien jis buvo, bet vienais metais kai sugulė visas, na tai tada atsirado kitoks požiūris. Bet vis tiek dar dalį turiu, bet jau mažą dalį ir gal kiek azoto jam pamažinu, kad negultų. Derlius neblogas, plius klasė geresnė, tai viso tas ant to išeina, klasė atperka, jie mažiau duoda nei kita veislė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...