Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

prieš 5 minutes , voras pranešimas:

Pietinė dalis ko gero gaus audros. Tikiuosi, kad liks Lenkijoj ir Baltarusijoj.

 

Pagal meteo siaurės vakaruose rodo audrą. Bus matyt gal isvengsim. Nes prie tokios drėgmės ir temperetūros režimo tuoj puvimo procesai prasidės pas ką senai suguldyta 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, u.k aurimas pranešimas:

Auginu 4 veisles, sedula, montana torrild ir fidelius, sedula su montana stovi kaip muras, fidelius su torrild guli priplakta, visom meisles tresta purksta vienodai.  Taip kad 90% kalta veisle

Kurioj tu čia Kauno pusėj? Pas mus Fidelius stovi visas, pernai buvo pargriuvusio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , jaunasis21 pranešimas:

O kaip sugulimas informerio, krito taip pat kaip ir skagenS nuo audros?:) 

Krito tik vietomis, bet labai mažai lyginant su skagenu. Aš pats jo neturiu, tik mačiau veislių bandymus ūkininkų laukuose Latvijoje ir Lietuvoje. Šiaip labai gražūs javai, sveiki lapai, tik gazdina fuzariozė, praktiškai ant kiekvienos varpos. Neesu matęs, kad be dirbtinio užkrėtimo taip sirgtų kviečiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man, man, man... pinigų, kviečių, kad tik daugiau, kuo daugiau, tuo geriau. 

Mėgstu pasivažinėti po laukus, ne tik savo, bet kokiu 100km spinduliu aplink save. Tai man pavasarį buvo aišku, kad bus n gulinčių laukų. Reikėjo vienintelio jei arba pavadinkim jį xsu, tai gegužės mėnesį vandens. 

Iš pradžių galvojau, kad smulkųs ūkiai žiopliai ir nemoka susiskaičiuoti ir išseti reikalingą sėklų kiekį. Paskui pasirodo, kad ir didieji toki patys žiopliai. Tik šiti baisesni, nes sėja su sėjalkom po 80k :icon-smile:

Jeigu kvadrate randi 1100 iki 1300 vienetų stiebų. Cmon žmonės, jūs purškit ką norit, kaip norit, bet koks orų ekstremumas jūsų lauką paguldys. 

Taip veislė įtakos turi, bet ne 100 procentų aukštyje. 

Ir derlius, gobšuoliai, ateina iš varpų dydžio. 

 

Tikiuosi nebus įsižeidusių dėl mano plunksnos aštrumo, nes čia pastaruoju metu perdėm visi labai jautrųs :icon-smile:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-07-10 at 11:21, Witalikas pranešimas:

Cia ne rodiklis, 55mm. 
Pas mus per para po 40mm iskrent. Aplink kas turi skageno senai guli visas

Na pas mumi paskutini birzelio pirmadieni daugiau kaip 70 iskrito.o ir siaip vyrai duoda tai kas guli gal kartais ir pasipist yra smagiai.........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, tom tom pranešimas:

Tai kiek vienetų pasėjai kaip visada ir kokiu sėjos terminu? 

Pradėjau sėt 09.10 su 2,8mln i ha baigiau spalio 1 su 3,5mln/ha skagenas vietomis pagulęs, zeppelinas ir neatlaikė nes dabar skaičiuoju po 700-800 varpų kvadrate tai pats supranti koks krumijimosi koficiantas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Leksionas pranešimas:

Pradėjau sėt 09.10 su 2,8mln i ha baigiau spalio 1 su 3,5mln/ha skagenas vietomis pagulęs, zeppelinas ir neatlaikė nes dabar skaičiuoju po 700-800 varpų kvadrate tai pats supranti koks krumijimosi koficiantas

Na jeigu gulė 700 varpų kvadrate, tuomet problemos technologijoje. Gražiausias laukas pas mane šiemet, sėti Spalio 15  4 mln. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Eidvis pranešimas:

tame ir esme, kad turiu pasisejas, tai ir idomu kaip pas kitus :icon-smile: 

Na tai koks įspūdis? Aš kažkaip irgi kol kas nusivylęs, iš pavasario atrodė nekaip, paskui pasigavo, bet galutiniam rezultate, mažai segmentų, kiek kvadratiniame metre neskaičiavau, tai žiūrėsiu kaip derlius bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...