Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

naujas... per parama..... lenkas....

blin, zmogai, imdamas parama, isipareigoji 5 metam? o deveta nupirkes, po 2 metu gali i Vitoma priduot dejes skersa ant visu, ir visa uki panaikint...

ble, salietra jau 900, o ka grudai kainuoja? pradejes dirbt, pirmais metais, pardaviau 42t kvieciu po 360lt, pasariniu. salietra tada buvo 230lt tona.... arba turi neskaiciuot savo darbo....

senas....be paramos...vokietis....

blin, ukininke, neimdamas paramos tu prarandi bent kazkokia galimybe islipti is savo senos technikos parko. Nereikes ir 5 metu ir tie ukininkai, kurie eis per parama bus atsinaujine visa technika ir pelningai ukininkaus ir tada jau ant taves des skersa. Salietra salietrai, o tu kiek metu gyveni? Tik siuos metus? Buvo grudai po 8-900 reikejo lasiniu uzsiauginti.

Atrodo, kad tu per daug dirbi ir per mazai skaiciuoji.

zmogau, jei tu irodysi, kad tavo naujas plugas, uz n klt, aria geriau, uz mano seneli.... :lol::lol::lol:

tik zinau, kad to nebus.

bus atsinaujine, arba bankrutave.ir tada paziuresim, kas ant ko bus deje...

matai, ukininkas ne UABas, atsako visu savo turtu. kaip kazkas minejo, pilnas kiemas naujos texnikos, o ima trasas kreditan is vienos firmos, ir atiduoda kitai. uz skolas. cia, tipo, zajabis variantas????? ar tave tokie variantai veza?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

irodineti nereikia. Amzius daro savo;) ir zinau, kad pries veja nepa...., todel senas ir liks senas. bankrutave? Gal neinam i krastutinuma? Kam tau pati brangiausia nauja imti? ieskok kainos ir kokybes santykio ir dar nuo jo gausi 50 procentu nuolaida.

Nezinau kas tave veza, bet man kapstytis po lauzynus ir pirkti senus trantus uz naujo kaina tikrai nevez :D

baigsis paramos, dar jei ismokas sumazins (2-3 metu periode) ir begs asaros i kaimyno technika beziurint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

irodineti nereikia. Amzius daro savo;) ir zinau, kad pries veja nepa...., todel senas ir liks senas. bankrutave? Gal neinam i krastutinuma? Kam tau pati brangiausia nauja imti? ieskok kainos ir kokybes santykio ir dar nuo jo gausi 50 procentu nuolaida.

Nezinau kas tave veza, bet man kapstytis po lauzynus ir pirkti senus trantus uz naujo kaina tikrai nevez :D

baigsis paramos, dar jei ismokas sumazins (2-3 metu periode) ir begs asaros i kaimyno technika beziurint.

sakai, kad amzius daro savo?

yra, foto galerijoj, mano plugas, ir kaip su juo suarta, tai kad.... :D:D:D

man tikrai nebegs asaros ziurint i kaimyno texnika :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
kas dirbat su 4 korpusu vartomu plugu 45cm uzgriebiu 8-10km/h greiciu kiek hektaru per valanda apariat? ar per tam tikra laiko tarpa? noreciau nasuma mazdaug suzinot

4*0,45*10000=18000/10000=1.8ha/h grynas be sustojimu nasumas ;)

O kur galulaukės, „padarymas“ ant rato, pietūs, vyturėlio giesmių paklausymas ir t.t. :lol:

Jei be sausų teorijų, o praktiškai, tai man su tokiu plūgu gaunasi 1,2 ha/h, bet plūgas nevartomas, ariama dideliais „zagonais“. Su vartomu gal kiek mažiau bus sugaištama galulaukėj, tai gal pavyktų ir 1,3 ha/h išspausti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

traktorius 150 ag, plugas su tankintuvu 4 korpusu, idomu ar pavyktu apsidirbt 200ha, su dabartine technika 3 ardami per 10val 30ha apariam, but gerai su tuo 4 korpusu plugu per 10val 15ha apart dar pridejus tai kad su tankintuvu tai atkrenta vaziavimas su lygintuvu, tai darbo atzvilgiu but kazkas panasiai nei ariant tryse ir dar valkiuot

o kas trukdo varyt pamainom? uosvis, su mtz 892, su 5 korpusu prikabinamu plugu, su vaikiu pamainom migom susiardavo 200ha...bielkis buvo gesinamas saliarai uzpilt....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

traktorius 150 ag, plugas su tankintuvu 4 korpusu, idomu ar pavyktu apsidirbt 200ha, su dabartine technika 3 ardami per 10val 30ha apariam, but gerai su tuo 4 korpusu plugu per 10val 15ha apart dar pridejus tai kad su tankintuvu tai atkrenta vaziavimas su lygintuvu, tai darbo atzvilgiu but kazkas panasiai nei ariant tryse ir dar valkiuot

nelabai cia pagaunu kampo kazko tai 10 val- 30ha , tai nori per10 val - 15 ha suarti :eusa-think:

tokiu plugu be tankintuvo ir 120Ag 500ha darydavom tiesa parom kai raimisx sako tik saliarka pilt sustodavom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...