Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Sveiki, esu visiskai zalias zemes dirbimo reikaluose, iki siol teko tik smulkintuvu siena raveti

kad nekurti naujos temos, noriu paklausti patyrusiu artoju- reikia plugu mtz82 neturbininiam, arti teks apie 25 ha kas metai, zemes priemolis, priesmelis, tai kokius plugus patartumete isigyti ? i es parama nepretenduoju imsiu naudotus

draugelis siulo 3 korpusu rusiskus uz 500lt ir noragu dar kruva nauju duos

kokia butu jusu nuomone?

kiti rekomenduoja kvernelendus su spyruoklinem apsaugom bet tie jau apie 3-4 k lt

lauksiu jusu nuomones :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu visiskai zalias zemes dirbimo reikaluose, iki siol teko tik smulkintuvu siena raveti

kad nekurti naujos temos, noriu paklausti patyrusiu artoju- reikia plugu mtz82 neturbininiam, arti teks apie 25 ha kas metai, zemes priemolis, priesmelis, tai kokius plugus patartumete isigyti ? i es parama nepretenduoju imsiu naudotus

draugelis siulo 3 korpusu rusiskus uz 500lt ir noragu dar kruva nauju duos

kokia butu jusu nuomone?

kiti rekomenduoja kvernelendus su spyruoklinem apsaugom bet tie jau apie 3-4 k lt

lauksiu jusu nuomones :icon-eek:

Jeigu yra pinigu tai zinoma vakarietiska reiktu imti ir dar su lingine ar spiruokline apsauga, jeigu striuka su pinigais tai labai neblogai aria ir tie rusiski, tuo labiau kad kaina juokinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vakarieciam prieki norago kaltai dedasi, ju varztai nudils greiciau nei nulausi :) o rusisku minkstesni noragai sutike akmeni dazniausiai linksta, jei kietesni tai ir nuluzta,padilusiais varztais nutruksta ir noraga palieki ateities kartoms :D

gyvenime dar taip nebuvo kad varztai nudiltu...(kaltu) nebent drozi iki norago

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie rusiško plūgo gali ir nedėti prastų noragų,yra ispaniški,vokiški.Tik šitie kainuoja apie70lt.O prie norago nepatingėk priekyje iš senų noragų išpjauti ir privirinti trikampius-bus lengviau arti .Kai užkabini gerą akmenį,tai linksta visi noragai esu matęs net korpusą nunešta.Tai čia ir matau minusą plūgų be apsaugos. O ir turbiną užsidėti nesudėtinga,kainuoja apie1000-1200lt.,jei taupai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie rusiško plūgo gali ir nedėti prastų noragų,yra ispaniški,vokiški.Tik šitie kainuoja apie70lt.O prie norago nepatingėk priekyje iš senų noragų išpjauti ir privirinti trikampius-bus lengviau arti .Kai užkabini gerą akmenį,tai linksta visi noragai esu matęs net korpusą nunešta.Tai čia ir matau minusą plūgų be apsaugos. O ir turbiną užsidėti nesudėtinga,kainuoja apie1000-1200lt.,jei taupai.

kaip suprasti turbina taupymui?

o plugus ruskus imsiu ant bajerio jeigu kas metalo lauzo kainos auga :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie rusiško plūgo gali ir nedėti prastų noragų,yra ispaniški,vokiški.Tik šitie kainuoja apie70lt.O prie norago nepatingėk priekyje iš senų noragų išpjauti ir privirinti trikampius-bus lengviau arti .Kai užkabini gerą akmenį,tai linksta visi noragai esu matęs net korpusą nunešta.Tai čia ir matau minusą plūgų be apsaugos. O ir turbiną užsidėti nesudėtinga,kainuoja apie1000-1200lt.,jei taupai.

kaip suprasti turbina taupymui?

o plugus ruskus imsiu ant bajerio jeigu kas metalo lauzo kainos auga :D

Turbina taupymui todėl,kad daugiau jėgos,jei plūgas tas pats, tai pamatai prieš ir po turbinos dėjimo.O šito pasakymo apie "bajerį "nesupratau.Nes mano požiūris į plūgą:arimo kokybė,pigumas.Nebent tau arimas kaip pramoga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ariu su rusisku labjau plugeliu negu plugu bet principas tas pat kaip visu be apsaugos. Teko art si pavasari toki sklypeli ir i buvusius psmatus papuoliau, kelis kartus kaip dave smugiai tai galvojau kad atplesiu pluga nuo traktoriaus :icon-confused: va dabar jau antra savaite galvoju kaip ta pluga atitiesint visa nes net viena verstuve kazkaip sugadinau vat ir plugai be apsaugu. . .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

svogerio plugas darytas is dvieju spiziniu korpusu ir suvirytas remas,bet aria nuostabiai,dar reikia paieskoti uzsiensko plugo,kad taip artu.Korpusus prisukes tik vaztais,bet nedejes priekyj tos kilpos kur buna pas gamyklinius,jei koks akmuo papuola,tai blogiausiu atveju nutraukia pirma vazta arba palenkia noraga.Dabar aria so OVERUMU. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...