Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

150 AG 3 m nepaims, net ir smėlyje.

Turimus arklius reikia daugint iš koeficiento 1,5 geriausiu atveju 1,55 ir gausis optimalaiusias arimo plotis normaliu gyliu.

150*1,5 = 225

paims, ir nesunkiai. tik ne su vartomu, o su 6 korpusu prikabinamu...

Vartomą 5 x 50 tempia be jokio streso visokiose žemėse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vokietys su 2.2-2.3 plociu 17cm gyliu graziai are :lol:

Sovietiniais laikais tokiu gyliu ariant vadino razienu skutimu o dabar seklus arimas :icon-wink: Tenka matyti tipo "arimas" bet skutimas su beplugiais padargais geriau atrodo. Normalus arimas prasideda nuo 20-25cm. gylio +tankintuvas. Va dabar ir prasideda skaiciavimas kiek AG patrauks x korpusu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vokietys su 2.2-2.3 plociu 17cm gyliu graziai are :lol:

Sovietiniais laikais tokiu gyliu ariant vadino razienu skutimu o dabar seklus arimas :icon-wink: Tenka matyti tipo "arimas" bet skutimas su beplugiais padargais geriau atrodo. Normalus arimas prasideda nuo 20-25cm. gylio +tankintuvas. Va dabar ir prasideda skaiciavimas kiek AG patrauks x korpusu .

Na taip ariant daugiau negu 20cm gyliu tai iskart pavaros musamos zemyn jegos nebepakanka... lyginant su 17cm gyliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano zemelese jau 18arent verces jeu nekokia zemele :icon-confused: dedule nuo kolukio varydavo sau 15 kad beleris lengveu trauktu ir ka jus manot netrese nei karto, kule min 2t is ha uzpernai 3.5t kvietrugiu, paprase apart nu as nuvariau negaliu paart 12 ir maziau mana telenda kai kaliau rateli zemyn tai ilindo.. 22cm apariau ir siemet mieziu po tona nesukrapste :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

o kaip jūs darot su dylančiom detalėm, keičiat naujom ar restauruojat? Man žiūriu pavasarį jau kaltus reiks keist, o ir noragai ženkliai padilę. Tėvas sako užvirinsim lyngės, prie pavažų armatūros ir dar sezoną tikrai laikys. Aš kažkaip už naujas detales. Ar nekenkia arimo kokybei restauruotos detalės, ar nebūna traktoriui sunkiau traukt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada esu bandes apvirint, net pirkau specialiu elektrodu, sakyciau nepasiteisino nes pats noragas ir kaltas jau sudile plonesni o virinant matyt pasikeicia metalo struktura todel ir likusi dalis po apvirinimo greit sudyla. mano nuomone tokia, jeigu nori uzmusti laika ziema ir pasitreniruoti virinti tai tik del to, ojeigu skaiciusi laika, elektrodus, darba tai nezinau ar verta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...