Jump to content

SEJAMOSIOS ?


Vilius

Recommended Posts

prieš 22 minutes , Auguliss pranešimas:

Sveiki kolegos noriu paklaus kas seja su 3m sejalkom ar eina padaryt technologines vezes kad tiktu su 12m purkstuvu ir trestuvu ir jei eina kas kelis kartus reikia daryti nuo krasto vezes ir toliau sejant kas kelis vazevimus daryti vezes gal gerai klausima suformulavau

Nuo lauko krasto darai 5 vaziavime, pirma matysi kaip nuvaziuoti pagal lauko krasta. O 5 vaziavime uzdarysi viena puse stangos ir fsio. Toliau kas 4 vaziavima darai ir fsio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Auguliss pranešimas:

Sveiki kolegos noriu paklaus kas seja su 3m sejalkom ar eina padaryt technologines vezes kad tiktu su 12m purkstuvu ir trestuvu ir jei eina kas kelis kartus reikia daryti nuo krasto vezes ir toliau sejant kas kelis vazevimus daryti vezes gal gerai klausima suformulavau

image.png.ce365d4df271240be89d0be3402f412f.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kažkaip vis žiūriu į sejamases naujas, matau kad beveik visi pardavėjai pasimovė ant tos tiesioginiu sėjimu mados. Tai va, galvoju o, man reikia  tos tradicines diskines, su įdirbimu, minimaliu ar be jokio idirbimo. Kas ką naujo siūlo iš 4 metru? Kokios kainos dabar jų yra. Į 40 tūkstančių kasnors telpa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, kestoxs pranešimas:

Kažkaip vis žiūriu į sejamases naujas, matau kad beveik visi pardavėjai pasimovė ant tos tiesioginiu dėjimu mados. Tai va, galvoju o man teikia tos tradicines diskines, su įdirbimu, minimaliu ar be jokio idirbimo. Kas ką naujo siūlo iš 4 metru? Kokios kainos dabar jų yra į 40 tūkstančių kasnors telpa?

Zvalgausi ir as...tik i naudota jau :)bet nezinau ka rinktis...ag turiu kolkas apie 140.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, kestoxs pranešimas:

Kažkaip vis žiūriu į sejamases naujas, matau kad beveik visi pardavėjai pasimovė ant tos tiesioginiu sėjimu mados. Tai va, galvoju o, man reikia  tos tradicines diskines, su įdirbimu, minimaliu ar be jokio idirbimo. Kas ką naujo siūlo iš 4 metru? Kokios kainos dabar jų yra. Į 40 tūkstančių kasnors telpa?

birzu zemtieimas siule 3 metru  tempema junnkari su dirbimu uz 33 + pvm tas pats kas vederis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Na "Vaderstad" tikrai gera sėjamoji, bet kainuoja kaip kombainas :D ne kiekvienas gali įpirkti, tai ir ieško analogu, o rasti galima. "Unia" skaitosi nebloga produkcija, bet man nepatinka. Pagal mane turėtu būti pigesnė, kokybės ir kainos santykis netolygus.

Sėjamosios neturėjau, turėjau skutiką, pakeitus puse detaliu norma :D, gal čia man pakliuvo toks, sunku pasakyti, bet nieko gero apie "Unia" negirdėjau, ko be paklausi "nebloga" ir viskas. Kai pagalvoju tapati pasakyčiau.

P.s. bet su pilnu įdirbimu už 11,5k 2013 m. pasiūlymas įdomus, reik pirma naujos kaina sužinoti, tada aišku bus ar gera kaina, o kad lyginti su "Vaderstad" nereik tai faktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Šiuo metu renkamės sėjamąją, iš variantų Vaderstad Rapid XL 4 m. vs. Horsch Pronto 4 m., žiūrinėjam nuo 2007 metų.. Kurią iš patirties pasiūlytumėte rinktis? Į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis?

Plius, galbūt kažkas kaip tik pardavinėjat šiuo momentu kokią analogišką sėjamąją, tai tad parašykit į PM

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 26 minutes , Vilius pranešimas:

Horsh tolygiau ir tiksliau pasėja plius lengviau tempt. Ir siūlyčiau be trašų pirkt, kam gera daikta pūdyt 

kam gerą daiktą pūdyti tai reikia prisižiūrėti o ne palikti pasėjau ir pastačiau be to šiais laikais yra padengimo dangų kurios puikiai apsaugo nuo rudžių, jei esi ne ekologas tai sėjamoji tik su trašomis kur trašų paskleidimas su barstykle o kur lokalus trešimas su sėjamąja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Minduksx pranešimas:

Su 230ag imanoma dirbt su 6 m sejamaja, horsch pronto, amazone cirrus ar kuhn espro 6m darbinio plocio? be trasu, 12km/h?

Pagal traktoriu tikriausiai nera sejamas ukio plotas virs 600 ha. Siaip normali sejamoji skaiciuojasi kad 1 metrui sejalkos ne maziau 100 ha reikia turet darbo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...