Jump to content

fendt


fendj

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.2k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Ukis_bulvinskis: Taip, vat įdomu kokiu gyliu voras dirbdamas ir su kokio pločio padargu sudegina kuro hektarui, palyginumui, ir ar pagrįstos vadybininkų šnekos aipe ekonomija.

Grudass: Praietą rudenį pirkom tai suskutom apie 500ha ir nieko laiko kolkas. Tik transportuojan reik atsargiai, virst nori, aukštai svorio centras. Šiaip kolkas nieko, tpfu tpfu tpfu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per tuos fendus siandien sarmatos vos neapturejau: vaziuoju miskan sau su senuku GAZ 52, nosi krapstau, pasiziuriu i veidrodi, ogi kazkoks juodas fendas vejasi. Uzmeciau "angliu" iki 65 km/h :) , fendas vistiek arteja, spaudziu IPM mygtuka - nepadeda, fendas jau rodo kairi posuki, lenkti ruosias... bet mane nuo gedos isgelbejo nuokalne - pasigavau 70 km/h ir "nurukau" :) . Kolegos fendistai, bent jau is pagarbos amziui prasau, nesityciokit is senu automobiliu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per tuos fendus siandien sarmatos vos neapturejau: vaziuoju miskan sau su senuku GAZ 52, nosi krapstau, pasiziuriu i veidrodi, ogi kazkoks juodas fendas vejasi. Uzmeciau "angliu" iki 65 km/h :) , fendas vistiek arteja, spaudziu IPM mygtuka - nepadeda, fendas jau rodo kairi posuki, lenkti ruosias... bet mane nuo gedos isgelbejo nuokalne - pasigavau 70 km/h ir "nurukau" :) . Kolegos fendistai, bent jau is pagarbos amziui prasau, nesityciokit is senu automobiliu :)

:D geras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per tuos fendus siandien sarmatos vos neapturejau: vaziuoju miskan sau su senuku GAZ 52, nosi krapstau, pasiziuriu i veidrodi, ogi kazkoks juodas fendas vejasi. Uzmeciau "angliu" iki 65 km/h :) , fendas vistiek arteja, spaudziu IPM mygtuka - nepadeda, fendas jau rodo kairi posuki, lenkti ruosias... bet mane nuo gedos isgelbejo nuokalne - pasigavau 70 km/h ir "nurukau" :) . Kolegos fendistai, bent jau is pagarbos amziui prasau, nesityciokit is senu automobiliu :)

IPM blogai sureguliuotas. Reikia du apsisukimus įsukti gilyn :lol:

Ir apskritai nereikia važinėt su senais trantais be technikinių ir draudimų :eusa-think:

Plius į miškus uždrausta ir koją įkelt, kad nepadegtai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada klausiau,kokių velnių 300 ag traktoriui reikalingas 60 km/h greitis.Tai vos ne durnium išvadino,kad aš tipo prieš fendt'us,taigi greitis nemaišo ir pan.

Taip,sutinku,kad nemaišo,bet niekas man neįrodys,kad tai yra didelis privalumas,nes tiesiog,nematau realių to privalumo panaudojimo galimybių.

Aišku galima nupirkti padorias priekabas ir lėkti su jomis.Bet Lietuvoj niekas to nedaro.Nusipirko prabangų gerą traktorių,o ką prie jo kabins,tai dzin.Dažniausiai kažkokį namų darbo "šamarliaką" pasidaro ir lekia išsišiepę.

Žmonės pagalvokit kartais,ką darot,kad nereikėtų iš savų klaidų mokytis.

P.S.tas pats galioja ir 50km/h greičiui,ir jd,ir case,ir nh,valtra ir visiems kitiems.

Dar pavyzdys.Šiandie buvau trąšų gel.stoty,be manęs dar kokie 8 buvo,kelių traktorių net filtrai gamykliniai dar matosi.Ir kas liūdniausia,tai bemaž pusės traktorių sukabinimas su priekabomis prasilenkia su teisės aktais.Tai apie dar kokį greitį,****,mes čia kalbam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ruošiamos tai ruošiamos, nes kategorijos taip stipriai sumaišytos ir nesamonių pridaryta. Sunkieji keturračiai registruojami kaip traktorinė transporto priemonė.Tai su jais irgi gali tik 40km/h lakstyt.Įdomu ką galvočiai sugalvos, tik tikėkimes nereiks mest vario ir cvt dėžių lupt laukt ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...