Jump to content

fendt


fendj

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.2k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Kad ir taip jau važiavimas traktoriu, kaip koks kompiuterinis žaidimas, ką čia daug beprigalvosi. :icon-confused: Bet ką žinai, yra protingų žmogėnų pasauly. :)

manau serijinis vandeniu varomas tarktoius butu revoliucija :)

tiesa man idomus toks faktas, PVZ Fendt 936 : kodel Ivabaltes puslapyje rasoma max galia 269 kW, gamintojo 265 kW , o testai rodo 256 kW ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors biskeli reiktu pajudinti pirstukus ir smegeneles paciam pries klausiant :) Na negi sunku? Ir suprasi :)

butent is taves ir norejau isgirsti :) , bet tek to .

P.S. Is tikro tie standartai jau vemti vercia

Tai pradek is eiles ir vemk ant visu traktoriu :) Markiu nevardinsiu :)

P.S. Kad PTO power nuo nominal power neskiri nevercia vemti? :)

per jautriai reaguoji ;) , tai ne mano problema , kad rinkodaros sumetimais suvelia i kusio mazga.

P.S. Be to as ir neprivalau skirti , o tu privalai ir to demonstravimas garbes nedaro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir taip jau važiavimas traktoriu, kaip koks kompiuterinis žaidimas, ką čia daug beprigalvosi. :icon-confused: Bet ką žinai, yra protingų žmogėnų pasauly. :)

manau serijinis vandeniu varomas tarktoius butu revoliucija :)

tiesa man idomus toks faktas, PVZ Fendt 936 : kodel Ivabaltes puslapyje rasoma max galia 269 kW, gamintojo 265 kW , o testai rodo 256 kW ?

Nors biskeli reiktu pajudinti pirstukus ir smegeneles paciam pries klausiant :) Na negi sunku? Ir suprasi :)

paklausiu kitaip tada , ECE R24 ir EG 97/68 skiriasi realiai galia ar ne ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pagal vieną traktorius 110 AG, pagal kitą 124 AG, tai kaip tau atrodo? Aš po senovei vertinu visus pagal R24 standartą, kad nepasiklyst galingumuos, nes nebesutelpa makaulėj tiek nesamonių. 312 Vario nominali galia 110 AG ir taškas, nėr reikalo ten gilintis į visus kitus galingumus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pagal vieną traktorius 110 AG, pagal kitą 124 AG, tai kaip tau atrodo? Aš po senovei vertinu visus pagal R24 standartą, kad nepasiklyst galingumuos, nes nebesutelpa makaulėj tiek nesamonių. 312 Vario nominali galia 110 AG ir taškas, nėr reikalo ten gilintis į visus kitus galingumus.

tai iseina EG 97/68 = 97/68EC ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pagal vieną traktorius 110 AG, pagal kitą 124 AG, tai kaip tau atrodo? Aš po senovei vertinu visus pagal R24 standartą, kad nepasiklyst galingumuos, nes nebesutelpa makaulėj tiek nesamonių. 312 Vario nominali galia 110 AG ir taškas, nėr reikalo ten gilintis į visus kitus galingumus.

Na as irgi taip manau, bet va radau pastraipa is kurios bandau manyti, kad anksciau buvo 110 hp, o idejus vario deze arkliu padaugejo iki 125hp bet gal ir klystu nes mano anglu zinios minimalios :)

Yet with the

addition of the Vario gearbox, the brand

once again sets itself apart in this tractor

class – hence our test here on the 81kW/

110hp rated (ECE R24) 312 model, which

is reckoned to top out at a 92kW/125hp

maximum. Transmission in question is the

Vario ML75 unit

http://www.keepandshare.com/doc/view.php?id=801852&da=y

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pagal vieną traktorius 110 AG, pagal kitą 124 AG, tai kaip tau atrodo? Aš po senovei vertinu visus pagal R24 standartą, kad nepasiklyst galingumuos, nes nebesutelpa makaulėj tiek nesamonių. 312 Vario nominali galia 110 AG ir taškas, nėr reikalo ten gilintis į visus kitus galingumus.

Na as irgi taip manau, bet va radau pastraipa is kurios bandau manyti, kad anksciau buvo 110 hp, o idejus vario deze arkliu padaugejo iki 125hp bet gal ir klystu nes mano anglu zinios minimalios :)

Yet with the

addition of the Vario gearbox, the brand

once again sets itself apart in this tractor

class – hence our test here on the 81kW/

110hp rated (ECE R24) 312 model, which

is reckoned to top out at a 92kW/125hp

maximum. Transmission in question is the

Vario ML75 unit

http://www.keepandshare.com/doc/view.php?id=801852&da=y

Netaip supratai. Rated power vardinė galia, maximum power maximali galia. To Gatawas: Šiaip aišku lyginant vieną gamintoją su kitu reikia lygint vienam standarte, bet norint žinot tikrą galią, geriau ją vertint R24, nors ne visi gamintojai taip pateikia. šiaip vienaip ar kitaip labai gerai, kad maniškis per 3 metus priaugo beveik 10 AG, tai čia aš nieko prieš... :lol::D

Jei ir toliau pasaulis taip keis standartus, tai kol suvažinėsiu gal priaugs iki kokių 200 AG nuo 140 AG. :D O, kad mano galios į senatvę taip didėtų... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...