Jump to content

fendt


fendj

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.2k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

toks ispudis kad visi galvoja jog as turiu problemu su alkoholio dozavimu :)

dekoju uz rupesti, stengiuosi galvos nepamesti, isaugau jau is to extreem amziaus, buvo tam skirtas automobilis, taigi nebekartoju jaunystes klaidu.

O siaip, 65 - jega !

Pikti liežiuviai kalba, jog tokiu greičiu važiuojant, kuro sąnaudos nekuklios patampa. Beje kaip į tokį greitį reaguos prikabinama technika?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visai teisingai plaka, pvz be jokio padargo vaziuojant 43 km ha kompas afalte rodo 20 - 25 litru gazuolio per valanda, vaziuojant 65,4 asfalte kompas rodo 30 -29, na ikalneje parodo ir 38 litrus per valanda, aritmetika tokia, kad vaziuojant tarkim 120 km ant 43 kmh grubiai vaziuosiu 3 valandas ir sudeginsiu 60 - 75 litrus dyzelio, vaziuojant 60 sunaudosiu 60 max 70 litru, zodziu kuras tas pats o laikas tai mano ;)

vat butent tai man ir labiausiai patiko, su padargais zinoma nepaskraidysi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

daviau tik kaip pavizdi, be abejones su traktoriu dirbti vietoje sunkvezimio visada yra perbrangu, vien padangu nusidevejima suskaiciavus perbrangu pasidaro, bet visada yra begalo malonu per diena eileje atstovejus namolio per 15 min sugrizti, nes man iki elevatoriaus arba 25 arba 14 km, taigi dabar jis tikrai vertas savo kainos, nieko neagituoju, bet dabr jd ne uz kokius pinigus man neibruktu, reikia su traktorium vienam pasivazinet kad suprastum kas yra kas, o kai kieme su vadybininku pasisukioji tai shuda te suprasi[list=]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet tokius atstumus iveikiant, sakyciau jau reikia spec padangu, arba dar geriau - speceliai tam skirtos transporto priemones :)

Ir kuro sanaudos bus kur kas mazesnes

paskaičiuok, traktorium vistiek pigiau gausis, nebent jau labai toli veži ;)

Na tas pigiau. Traktoriui atpuola keliu mokesciai, technikine kas met, CE kategorijos vairuotojas. Per ziema tiek tas tiek tas stovi dykas. Del 25 km astumu transportavimo pasirasau, bet kai man 40-60km, svarstytinas klausimas. Atvaro su poros metu senumo traktoriais y punktus, bet padangos jau vos ne britvines, paklausus kiek kainuos naujos - 20 tukst. neuztenka. Per darbymeti (javapjute) su tuo paciu traktorium nespesi ir grudus nuo kombaino vezt ir pirma skutima padaryt, taip kad kazin kaip cia pigiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šymet su saviškiu 1000 t grūdo išgrūdau, tai patikėkit, per javapiūtę protektoriaus po 1cm manau kaip min nugraužė. :( Aišku greitį apie 50 laikydavau, o pakrautą bišky mažiau, vis tą laiką taupom. Bet per vieną galą taupai, per kitą atsirūgsta. :):icon-confused: Traktorius transportui iš tikro yra didelė prabanga, ypač ji pasijaus manau, kai reiks padangas pirkti, o ir šiaip sukibimas mažėja, kai protektorius apdilęs. Bet, kad su transportu pas mus tugo. Nuėjau į firmą, sakau gal norit grūdų pavežt. Atsakė: mes porai mėn fūros nesandarinsim ir pan. :icon-redface: Gal dabar, kai nebeturi vežėjai ko vežt, bišky protan sueis. :icon-rolleyes: Sorry, kad biški į lankas... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šymet su saviškiu 1000 t grūdo išgrūdau, tai patikėkit, per javapiūtę protektoriaus po 1cm manau kaip min nugraužė. :( Aišku greitį apie 50 laikydavau, o pakrautą bišky mažiau, vis tą laiką taupom. Bet per vieną galą taupai, per kitą atsirūgsta. :):icon-confused: Traktorius transportui iš tikro yra didelė prabanga, ypač ji pasijaus manau, kai reiks padangas pirkti, o ir šiaip sukibimas mažėja, kai protektorius apdilęs. Bet, kad su transportu pas mus tugo. Nuėjau į firmą, sakau gal norit grūdų pavežt. Atsakė: mes porai mėn fūros nesandarinsim ir pan. :icon-redface: Gal dabar, kai nebeturi vežėjai ko vežt, bišky protan sueis. :icon-rolleyes: Sorry, kad biški į lankas... :icon-wink:

kadangi man grudus reikia vezt apie 60-70km iki punktu tai net nesvarstydamas jau nuo senu laiku turiu savo fura. kazkaip su traktorium vezt net tokiu minciu nekyla. perdidele prabanga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va pasigirsiu pas mane jau irgi fendukas kieme parvyko :)

Sveikinu, tik galetum ir daugiau parasyti. Koks modelis, galingumas, orientacine kaina, jei ne paslaptis, kas nuleme pasirinkima.

maziukas - 312 vario. 125 Ag raso nominaliai pagal ju sugalvota standarta :))))) o pasirinkima nuleme, nes konkurentu kaina labai panasi gaunasi sudejus visus priedus analogiskai. O kadangi DLG testuose skelbia, kad tai pats ekonomiskiausias tokios klases traktorius, o be to Fendo zenkliukas dar yra tai ir susigundziau isbandyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...