Jump to content

Kuris skutikas geresnis


Vaidass

Recommended Posts

idomiai jus cia mastot,vaziuojant i lauka dirbt reiktu issiaiskint koki rezultata noretum gaut,ar pataisyt melioracija,ar suardyt padus,ar sudaigint pabiras?Manyciau kad pirmiausia reiktu negiliai suskust,sudaigint pabiras,iki 5cm arba kai toks oras nieko nedaryt,nes prie tiek dregmes ir taip gerai zelia, o kai suzels tada galima sumaisyt ir su gylesniais zemes sluoksniais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebesuplakit i kruva visko , as panasiai elgiuosi kaip arimas nupasakojo , po kombaino pirmas tikslas sudaiginti pabiras ir imaisyti siek tiek siaudus mineralizacijai, tai ir darau skusdamas su diskiniu ar noraginiu skutiku (kregzdes) iki 5-7cm , butima saliga skusta dirva kazkiek sutankinti volo pagalba. Top dawnas gerai , bet pabirom daiginti vien su diskais pakelus noragus per brangus malonumas o leisti noragus jau dirva judinama giliau nei reikia pabiroms dygti. Daug kas skuta iskat giliai su noraginiais - kaltiniais ar panasiais ir seja , kiekvienas savaip , bet cia ir yra bearimines filosofiniai niuansai kuriu begales , As daru taip , Petras kitaip , Jonas dar kitaip . Asmeniskai as laikausi principo neversti zemes, sudaiginti visa sh kas lieka po kulimo , po to idirbti tokiu gyliu konkreciai kulturai ir paruosti seklai guoli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na horsch tiger mt su kaltiniais norageliais tikrai nemaiso dirvos sluoksniu. tai jus man paaiskinkit kodel blogas variantas kaip pvz su tiger mt diskus leisti 5-10cm kad sudygtu pabiros o noragus leisti tarkim i 15-25cm gyli kad geriau butu sugeriamas vanduo? man atrodo kad idirbus vien diskiniu ar noraginiu sekliai dirva nera tokia pralaidi vandeniui kaip kad isdirbus 15-25cm, todel dirva ilgiau dziusta arba pradziusta tik pavirsius o po apacia kose, as tik noriu issiaiskint kaip yra niekam nepersu savo nuomones juo labiau kad dar jaunas esu ir nedirbes rimtai su bearimine, tenka tik su rusisku cyzeliu skust pries arima 10cm gyliu tai po lietaus kur sunkesne dirva pavirsiu greit nutrauke o po apacia pliurze todel idomu kaip sita problema issprest, nes kaip jau sakiau skutant pom kombaino buna dar pakankamai sausa, o tai palankios salygos skutima daryti o artejant sejai labai svarbu sausi laukai kad eitu ivaziuoti dirbti

Sudetingas reikalas viska išaiškint, gal net neimanoma, atsakant i tavo klausima apie tiger mt jeigu diskus leisi paviršiam kad sudaiginti pabiras o noragus leisi giliai tai tu seklu vis vien papuls ir i gilesnius sluoksnius tokiu atveju tos seklos iš giliau sugygs kitais metai vidurvasari kokiuose miežiuose ar kviečiuose, tai čia vienas iš niuansu, čia seklas turejau galvoi rapso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

na mano galva tai protingiausia butu is po kombaino suskusti kokiu lekstiniu skutiku truputi paslegiant sudaiginti pabiras ir piktzoliu seklas o jas sudaiginus nupurksti glifosatais po to jau priklauso nuo fantazijos ar arti ar skusti diskiniais ar streliniais skutikais nuo 12iki 20 cm gyliu. Bet tai manau priklauso nuo turimos technikos darbininku ir svarbiausia laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano galva tai protingiausia butu is po kombaino suskusti kokiu lekstiniu skutiku truputi paslegiant sudaiginti pabiras ir piktzoliu seklas o jas sudaiginus nupurksti glifosatais po to jau priklauso nuo fantazijos ar arti ar skusti diskiniais ar streliniais skutikais nuo 12iki 20 cm gyliu. Bet tai manau priklauso nuo turimos technikos darbininku ir svarbiausia laiko.

Labai galimas daiktas, kad po kelerių metų gali tekti išmokt ūkininkaut be glifosatų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano galva tai protingiausia butu is po kombaino suskusti kokiu lekstiniu skutiku truputi paslegiant sudaiginti pabiras ir piktzoliu seklas o jas sudaiginus nupurksti glifosatais po to jau priklauso nuo fantazijos ar arti ar skusti diskiniais ar streliniais skutikais nuo 12iki 20 cm gyliu. Bet tai manau priklauso nuo turimos technikos darbininku ir svarbiausia laiko.

Labai galimas daiktas, kad po kelerių metų gali tekti išmokt ūkininkaut be glifosatų.

va tada naudosi agrotechnines priemones pabiroms ir pikzolems naikinti kas sakyciau ir dabar populiaru, o is kur tokios mintys kad glifosatu nebenaudosim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano galva tai protingiausia butu is po kombaino suskusti kokiu lekstiniu skutiku truputi paslegiant sudaiginti pabiras ir piktzoliu seklas o jas sudaiginus nupurksti glifosatais po to jau priklauso nuo fantazijos ar arti ar skusti diskiniais ar streliniais skutikais nuo 12iki 20 cm gyliu. Bet tai manau priklauso nuo turimos technikos darbininku ir svarbiausia laiko.

Labai galimas daiktas, kad po kelerių metų gali tekti išmokt ūkininkaut be glifosatų.

va tada naudosi agrotechnines priemones pabiroms ir pikzolems naikinti kas sakyciau ir dabar populiaru, o is kur tokios mintys kad glifosatu nebenaudosim

Čia nelabai į temą, bet visai galimas daiktas, jog jie išlieka ore, dirvožemyje ir vandenį. Ir kai naudojami tokiais kiekiais kaip dabar (GMO augalai) visam pasaulį, tai galim ir savo kailiu pajust jų poveikį, kuris gali būti didesnis, nei vis didėjančiam atsparių piktžolių skaičiui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Sveiki. Parasykite prasau savo telefono numeri kas turite Rolmako diskini skutika. Noreciau suzinoti, kaip sekasi su juo dirbti, bei pliusus ir minusus. Aciu labai :)

kad ir mažai su juo dirbau šiemet bet vieną minusą radau :) pas mane dantytasis volas, tai labai jau kvailai padaryti valytuvai, atbuli tokie sakyčiau, kai tik šlapiau tai iš karto užkemša, per žiemą reikės persidaryt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Parasykite prasau savo telefono numeri kas turite Rolmako diskini skutika. Noreciau suzinoti, kaip sekasi su juo dirbti, bei pliusus ir minusus. Aciu labai :)

kad ir mažai su juo dirbau šiemet bet vieną minusą radau :) pas mane dantytasis volas, tai labai jau kvailai padaryti valytuvai, atbuli tokie sakyčiau, kai tik šlapiau tai iš karto užkemša, per žiemą reikės persidaryt :)

Tikrai sutinku kad kai dregniau su tuo volu problemike siulyciau uzsisakyti arba gumuota arba lyngini vola papildomai kad reikalui esant galetum pasikeisti shiemet vienam su packer volu irgi ta pati beda buvo tai bande ir valytuvus apsukt bet tada jie per trumpi pasidaro dirbant dregnoj zemej nes kur sausa packer volas darba savo padaro priemem sprendima kad kogero geriausias sprendimas dirbant dregnoj dirvoij lynginis volas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Parasykite prasau savo telefono numeri kas turite Rolmako diskini skutika. Noreciau suzinoti, kaip sekasi su juo dirbti, bei pliusus ir minusus. Aciu labai :)

kad ir mažai su juo dirbau šiemet bet vieną minusą radau :) pas mane dantytasis volas, tai labai jau kvailai padaryti valytuvai, atbuli tokie sakyčiau, kai tik šlapiau tai iš karto užkemša, per žiemą reikės persidaryt :)

Tikrai sutinku kad kai dregniau su tuo volu problemike siulyciau uzsisakyti arba gumuota arba lyngini vola papildomai kad reikalui esant galetum pasikeisti shiemet vienam su packer volu irgi ta pati beda buvo tai bande ir valytuvus apsukt bet tada jie per trumpi pasidaro dirbant dregnoj zemej nes kur sausa packer volas darba savo padaro priemem sprendima kad kogero geriausias sprendimas dirbant dregnoj dirvoij lynginis volas.

tai ten pačius valytuvus reikia perdaryt, ilgesni jie turėtų būt arba kažką sumastyt su tuo skersiniu ant kurio pritvirtinti valytuvai, pasukt jy kaip nors ar dar ką sumastyt :) bet šiaip tai patenkintas pirkiniu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo man su paprastu volu salios dirvos salygomis problematiska su juo dirbt tai prilenda visas zemiu net prieki traktoriaus kelia.O siaip man patiko jis.Tik gal kas zinot kiek nauju disku kaina?Pirkdamas nepasidomejau tai dabar toks nemalonus klausimas kartais kyla kad nebutu baisiai didele.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo man su paprastu volu salios dirvos salygomis problematiska su juo dirbt tai prilenda visas zemiu net prieki traktoriaus kelia.O siaip man patiko jis.Tik gal kas zinot kiek nauju disku kaina?Pirkdamas nepasidomejau tai dabar toks nemalonus klausimas kartais kyla kad nebutu baisiai didele.

nemanau kad lenkiškos dalys bus brangios :) čia gal Vidukas galėtų apie detalių kainas daugiau ką pasakyt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Gal galite pasidalinti patirtimi truputi? Nupirkome nauja skutika diskai 560 mm. karbuoti. Siandiena isvaziavome i lauka skusti raziena. Tai kur buvo sausa tai ir viskas tvarkoje. Poto nuvaziavome i slapiasne dirva ir plius dar palija. Tai pradejo kimstis tarpais.

Bet sakau, gal cia todel, kad dar nuo disku dazai nenusisveite. Nes toks ispudis, kad limpa zemes prie disku. Tarpas tarp disku 240 mm.

Ar yra buve kam nors taip? Dekoju is karto. :eusa-drool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vertas dėmesio šis rusiškas strėlinis skutikas? http://www.skelbiu.lt/skelbimai/razienu ... 06114.html

Mintis yra tokia, kad po diskinio skutiko pravažiuoti su šituo ir sėti kombinuota sėjamąja? ar vis dėl to kažką geresnio pasiieškoti?

o ka jis duotu po diskinio?? nera volo nebus kas sutankina dirva...aš tai toki naudočiau pabirom sudaiginti o po to su diskiniu ir sėju.. :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as pavasari su tokiu dirbu tik ne su streliniais noragais, dedi vaderstad suktus noragelius kurie labai gerai zemem maiso ir varai dirbti, geras tuo kad lengvas ir anksti gali darbus pradeti, po jo butinai reikia arba kultivuoti arba seti su kombinuota sejalka kuo greiciau nes jei paliksi isdziuti tai vargas.

pas mane vaderstadas, bet ziuriu kad jis galima sakyti identiskas sitam kuris nuotraukoje, net keista. kazi kas nuo ko kopijavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei žiūrėt tik į kainą, tai geriau nerasi. Bet yra tam tikrų problemų. Nieko nėra gale, todėl lieka grumstų, mes konstravom gremėzdišką pakabą, ant kurios kabinam sunkias akėčias. Vaizdas pagerėjo. Bulvėm suleidžiam maks gyliu, tai dirva susipurena liuks. Tik jau reikia sveikatos. Šiemet pasėjau į juo išdirbtą bulvieną kviečius, žiūrėsiu kas ten gausis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš mąstau kaip rudenį po rapso prieš kviečių sėją paruošti dirvą be jos arimo. turiu diskinį skutiką, su juo pabiras daiginu. Pastebėjau, kad jo šiek tiek mažokai,norisi giliau šiek tiek papurenti. Taip pat yra keletas laukų, kurių galėčiau nearti ir pavasarį pralėkęs su strėliniu skutiku, sėti su kombinuota sėjamąja. Mane ir baido tas dalykas, kad nėra gale jokio sutankinimo ar lygintuvų grumstams trupinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...