Jump to content

Kuris skutikas geresnis


Vaidass

Recommended Posts

kaina tai atrodo viliojanti 16k su vamzdiniu volu ir hidrauliskai reguliuojamu gyliu, o viktorass pas tave unia txl kokios lekstes smulkiai ar stambiai karpytos ir kokio greicio reikia kad gerai dirbtu.

Lekštes pas mane smulkiai karpytos tokios pat kaip ir ant šitokio aparato ir pavirtimo ir atakos kampas lygiai toks pat, kad gerai dyrbtu reiktu 10 ir daugiau km.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaina tai atrodo viliojanti 16k su vamzdiniu volu ir hidrauliskai reguliuojamu gyliu, o viktorass pas tave unia txl kokios lekstes smulkiai ar stambiai karpytos ir kokio greicio reikia kad gerai dirbtu.

Lekštes pas mane smulkiai karpytos tokios pat kaip ir ant šitokio aparato ir pavirtimo ir atakos kampas lygiai toks pat, kad gerai dyrbtu reiktu 10 ir daugiau km.

kaip supratau tavo zetorius traukia nesunkiai jam lyg 110 ag pagal ECE R24 standarta, galvoju ar mano case uzteks sveikatos, jam 112 ag bet pagal ECE R124 tai juos sulyginus kaip ir maziau arkliu butu manajam, kad nebutu nusiperki ir netempia :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai netik galva o ir kunas karstas (turiu temperaturos) bijau , kad galiu kliedeti :eusa-shifty: Siaip lig ir nieko, galetu det vola dviguba kaip ant diskinio lig ir yra vien tam , kad dirbant su siaurais noragais ir giliai butu geras sutankinimas gilesniu sluoksniu netik pavirsinio . Noretusi paciupineti naturoj . Beje apie patvaruma ir funkcionaluma sunku ka ir paskyti, reikia padirbti bent pora metu. Na lig ir nenusisnekejau :icon-wink:

Na vola galima ir dviguba T-ring deti, ir vienguba T-ring ( toki koks daugumoje nuotrauku), galima ir vamzdini deti lengvesnese - smelio dirvose, taip pat galima deti T-Ring + ardelinis (germinatoriaus tipo), padeda ypac uzdziuvusiame molyje. yra dar ir ekologiniams ukiams piktzoliu ismetimui spygliuoti volai, vienu zodziu ivairus pasirinkimas.

na jeigu viskas gerai tai parodai ka pasesi 2011.. turetume speti ir toki parsivezti tai galesite ir paciupineti;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaina tai atrodo viliojanti 16k su vamzdiniu volu ir hidrauliskai reguliuojamu gyliu, o viktorass pas tave unia txl kokios lekstes smulkiai ar stambiai karpytos ir kokio greicio reikia kad gerai dirbtu.

Lekštes pas mane smulkiai karpytos tokios pat kaip ir ant šitokio aparato ir pavirtimo ir atakos kampas lygiai toks pat, kad gerai dyrbtu reiktu 10 ir daugiau km.

kaip supratau tavo zetorius traukia nesunkiai jam lyg 110 ag pagal ECE R24 standarta, galvoju ar mano case uzteks sveikatos, jam 112 ag bet pagal ECE R124 tai juos sulyginus kaip ir maziau arkliu butu manajam, kad nebutu nusiperki ir netempia :eusa-doh:

Manau turetum patempti, jeigu nepatemps tai visada gali nuimti po viena ar du diskus is kiekvienos puses, bet manau kad temps nes mano zetorius 11km traukia ant viso gylio nustatyta ir sunkiose žemese, antras dalykas truputi pamažinus gyli jau iškart jaučiasi kad reik mažiau jegos tai manau nebutinai ant viso gylio varyt. Dar patarimas jeigu pirksi skutikli tai butinai užsisakyk atmušimo diska (deflektoriu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tas deflektorius ar cia kokie diskai papildomi dedasi ar kokios lentos, kazkaip niekur neradau kaip jie atrodo

Taip, dedasi diskai, šiaip tai ant mano ares txl užtektu jo tik vienoi (dešinei)pusei, jeigu nori pasižiuret kaip atrodo tai pasižiurek specagros puslapi, susirask ,, prikabinamas lekštinis skutikas Mars TXL ,, ten nuotraukose jis matosi. Pas mane to disko nera nes kai pirkau tai pardavejai nepasake kad toki dalyka galima užsisakyt papyldomai, todel ant greituju pasidariau tokia lenta iš skardos bet kai buna šlapia ir dar papuola daugiau šiaudu tai lenta pradeda kištis todel manau kad diskas butu rimtesnis reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:obscene-sexualvlick: ....daugiametes piktžoles galima naikinti skutant ražienas. Skatinant daugiamečių ir trumpaamžių sėklomis plintančių piktžolių dygimą, pirmą kartą reikėtų skusti sekliai – 4-5 cm gyliu. Varputį geriau naikinti verstuviniais skutikais. Jie geriau nei .... :techie-ebay:

Jei daugiau noresit klauskit :happy-wavemulticolor:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau parodoj Lenkijoj vakar. Tai ten vietinių skutikų gamintojų gyvas velnias.

Pas lenkus "gamykla" kožnam garaže. :lol:

Pagal tai kaip kai kurie apdirbę metalą, "garažinėm" technologijom ten nekvepia.

O ką, negi tau ten davė su bulgarka prasieiti, papjaustyti, kad pamatytum apdirbimą? Kad lakas dažų gražiai blizga tai sutinku, ir nieko daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...