Jump to content

Trašu barstytuvai


Recommended Posts

jo atvaziavo paleidineti barstelkos amazones, uzklausus kaip su kibiru norma apskaiciuot servisistas paprase instrukcijos ir pats pradejo studijuoti po 20 min nieko nesuprates pasiule vaziuoti i lauka ir is akies pasiziures norma :lol: zodziu apgailetinas servizas

Kas is serviso buvo? Tikriausiai pirkai is lytagros...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is ten pirkau neatsimenu vardo, bet jai leidzia tokius zmones paleidineti barstykles tegu bent kiek apmoko nes man toks vaizdas kad jis tik sandeli barstykle mates ir net instrukcijos neskaites

Reikejo forumieciui Aruniui skambinti, jis manau supranta situs visus reikalus. Sejamaja kai draugui paeidinejo, tai tie uzsenieciai kurie atvaziavo ale paleisti is gamklos patys nesuprato kodel nepasileidzia, nuvare Arunis ir paleido Cirrusa .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is ten pirkau neatsimenu vardo, bet jai leidzia tokius zmones paleidineti barstykles tegu bent kiek apmoko nes man toks vaizdas kad jis tik sandeli barstykle mates ir net instrukcijos neskaites

Reikejo forumieciui Aruniui skambinti, jis manau supranta situs visus reikalus. Sejamaja kai draugui paeidinejo, tai tie uzsenieciai kurie atvaziavo ale paleisti is gamklos patys nesuprato kodel nepasileidzia, nuvare Arunis ir paleido Cirrusa .

cia kazkieno svetimus nuopelnius bandai man priskirti :lol: prie jokio ciruso as nevaziavau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is ten pirkau neatsimenu vardo, bet jai leidzia tokius zmones paleidineti barstykles tegu bent kiek apmoko nes man toks vaizdas kad jis tik sandeli barstykle mates ir net instrukcijos neskaites

Reikejo forumieciui Aruniui skambinti, jis manau supranta situs visus reikalus. Sejamaja kai draugui paeidinejo, tai tie uzsenieciai kurie atvaziavo ale paleisti is gamklos patys nesuprato kodel nepasileidzia, nuvare Arunis ir paleido Cirrusa .

cia kazkieno svetimus nuopelnius bandai man priskirti :lol: prie jokio ciruso as nevaziavau

Ne apie mano arunai kalba eina . :D Man sake kad tu atvaziavai. Vaidotas Geležinis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Amazone ZAM 3 tonu, diskai 24-30, beriama 24 metrus, traša 27-6-6 made in germany, Traktorius JD 7530 su dubliais, meta traša ant dubliu... :icon-eek: vokietis per 2 dienas davė atsakyma, kad šita traša gali mesti ant dubliu. Tai db matuosim ar išmeta tiksliai ta traša 24 metrus...po to gal teks dėti 18-24 metrų diskus...nes tipo 24-30 diskai yra tikimybe kad šita traša kelis procentus gražina atgal...nes tokia traša...Vat tokie dalykėliai :-)ar yra kam taip buve :icon-smile:???sakyčiau mistika ir cirkai :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Kokius nustatymus naudojat amazone zam barstytuvui beriant NP33-3 trasas, kai technologines 28, 30 metru. Norint kad damestu iki kitos technologines reik kelt i daugiau kaip metro auksti, ilgosios menteles atakos kampas max., darbinio sukiai 600+. Gamykliniu nustatymu tokia trasai nerandu. Vizualiai atrodo vienodai sumeta, bet vidurys tarp technologiniu tamsesnis gaunasi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Kokius nustatymus naudojat amazone zam barstytuvui beriant NP33-3 trasas, kai technologines 28, 30 metru. Norint kad damestu iki kitos technologines reik kelt i daugiau kaip metro auksti, ilgosios menteles atakos kampas max., darbinio sukiai 600+. Gamykliniu nustatymu tokia trasai nerandu. Vizualiai atrodo vienodai sumeta, bet vidurys tarp technologiniu tamsesnis gaunasi...

Nesėjęs tokių trąšų konkrečiai, bet iš patirties. Ilgos mentelės pagrinde bendrą numetimą reguliuoja. Jei tikrai nesuberia mažesnėm apsukom ir reikia naudoti 600 tokiam pločiui nuberti, matyt nubėrimas susireguliuotas tinkamai. Tada manau per toli numeta trumposios mentelės, todėl per daug susėja per vidurį tarp vėžų. Reikia mažint jų kampą.

Bet priminsiu, kad bendras nusėjimo plotis yra ne iki ten kur daug trąšų matos, bet iki ten kur matos nors viena trąšų kruopelytė.  

O sureguliuoti tikriausiai tinkamiausia pagal amonio nitratą, nes šios trąšos ko gero pagrinde ir yra amonio nitratas su nedideliu superfosfato kiekiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesėjęs tokių trąšų konkrečiai, bet iš patirties. Ilgos mentelės pagrinde bendrą numetimą reguliuoja. Jei tikrai nesuberia mažesnėm apsukom ir reikia naudoti 600 tokiam pločiui nuberti, matyt nubėrimas susireguliuotas tinkamai. Tada manau per toli numeta trumposios mentelės, todėl per daug susėja per vidurį tarp vėžų. Reikia mažint jų kampą.

Bet priminsiu, kad bendras nusėjimo plotis yra ne iki ten kur daug trąšų matos, bet iki ten kur matos nors viena trąšų kruopelytė.  

O sureguliuoti tikriausiai tinkamiausia pagal amonio nitratą, nes šios trąšos ko gero pagrinde ir yra amonio nitratas su nedideliu sulfato kiekiu.

Yra nuomonių, kad su tam tikromis trąšomis gali kokybiškai suberti ir nenumetant iki kitos technologinių vėžės. Žieminius trešiau pagal rekomenduojamus salietros nustatymus, per vidurį susibėrė daugiau ir galutiniam variante ir pagriuvo javai. Vasarinius ir zieminius antra karta beriau mano aprasytu variantu, Vasariniuose vizualiai nesimatė perberimo ar nedabėrimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra nuomonių, kad su tam tikromis trąšomis gali kokybiškai suberti ir nenumetant iki kitos technologinių vėžės. Žieminius trešiau pagal rekomenduojamus salietros nustatymus, per vidurį susibėrė daugiau ir galutiniam variante ir pagriuvo javai. Vasarinius ir zieminius antra karta beriau mano aprasytu variantu, Vasariniuose vizualiai nesimatė perberimo ar nedabėrimo.

Vienaip ar kitaip jei nėra problemų su numetimu, tai ilgosios mentelės nieko nefiguruoja netolygume. Reikia reguliuoti trumpas menteles, kad jos numestų mažiau jei per daug susisėja vidury.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Auridana dar turi, bent pakabinama. O ka bredale  tas ratas daro kur ji suka traktoriaus ratas?

Auridana man rodos ne atstovai o šiaip pardavinėja, ten ir modeliai senesni ko gero.  Tas ratas kur prie traktoriaus padangos prisipauddžia reguliuoja trašu padavimo norma, greičiau važiuoji daugiau paduoda, lėčiau važiuji mažiau paduoda, žodžiu tas pat kas pas kitus kompas nuo važevimo greičio, tik čia mechanika, diskus ten suka kardanas nuo traktoriaus kaip ir kituose barstytuvuose, yra žinoma ir prabangesnės versijos kur diskus suka hidrovarikiliai, trašu išbėrimo plotis reguliuojasi perstatant trašu padavimo (byrėjimo) vieta disko centro atžvilgiu. Naturoi darbas atrodo taip, ant nauju barstytuvu (nuotraukose matosi toks pailgas cilindras) yra matuoklis trašom, jis nusiima ir i ji pripilam pilna trašu ir pasveriam, tam reikalui yra bezmėnas komplekte prie barstytuvo (tiksliau ant jo užmautas tas cilindras- kibiriukas, pagal gauta svori pagal lentele nustatomas barstytuvo kiekio ir pločio sklendės ir treši. Aš pats tokio neturiu bet kaiminystėje yra net keli, pusbrolis su tokiu trešia tai labai patenkintas juo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...