Jump to content

ismokos 2008


girtas_traktoristas

Recommended Posts

  • Atsakymai 472
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Žiūrint ko jis nori. Pagal žmogučio metus - pasitraukimas iš prekinės žemės ūkio gamybos. Jei dar yra noras dirbti - modernizavimas. Bet čia jau reikia ir savų pinigėlių nemažai įdėti. Nors pirma reiktų ūkio EDV pasiskaičiuoti. Jei EDV nuo 2 iki 3,99, tai yra pusiaunatūrinis ūkininkavimas. Visko yra, tik domėtis reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

biski nesupratau .gruodzio prazioj gavau ismokas uz nenasias,uz visa plota,laukiau kada apskaiciuos tiesiogines vis pasiziuredavau nma informaciniam portale,vis buvo administruojama ir administruojama,vakar pasiziuriu-baigta administruoti,bet prie finansines informacijos-nieko apie priskaiciuota ties. ismoku suma.tik ta pati suma uz nenasias,kuria seniai gavau.tai taip iseina ties.ismoku negausiu,ar cia kokia klaida ju sistemoj.jokiu patikru ar neatitikimu nebuvo.visai sunervavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

biski nesupratau .gruodzio prazioj gavau ismokas uz nenasias,uz visa plota,laukiau kada apskaiciuos tiesiogines vis pasiziuredavau nma informaciniam portale,vis buvo administruojama ir administruojama,vakar pasiziuriu-baigta administruoti,bet prie finansines informacijos-nieko apie priskaiciuota ties. ismoku suma.tik ta pati suma uz nenasias,kuria seniai gavau.tai taip iseina ties.ismoku negausiu,ar cia kokia klaida ju sistemoj.jokiu patikru ar neatitikimu nebuvo.visai sunervavo.

..labai panaši situacija, ir stebuklas..vakar prisiskambinau :o , labai maloniai iš 3-io perjungimo

atsakė , kad viskas taip ir turi būti, ta suma kuri yra jau paskaičiuota , reiškia tikėkis ,kad greit ją gausi, kaip pačio atveju ,jau gavai ir byla uždaroma, kai bus pinigų (aš taip supratau)byla vėl bus administruojama ir t.t....tarp kitko ..o jei nebus :icon-question: kam čia vargintis apskaičiuot viską ir erzint žmones :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasijunk ryt poryt, jeigu baigta administruoti, reiskias turetum but galutinai sutvarkytas, ty perduotas apmokejimui, kol suvaiksto popieriai praeina kelios dienos, prisijungsi po keliu dienu pamatysi, kiek ismoketa ir koks LIKUTIS DAR PRIKLAUSO, pinigai kada uzsakyti, bet tai atsiranda po dienos kitos, kada byla BAIGTA ADMINISTRUOTI.

biski nesupratau .gruodzio prazioj gavau ismokas uz nenasias,uz visa plota,laukiau kada apskaiciuos tiesiogines vis pasiziuredavau nma informaciniam portale,vis buvo administruojama ir administruojama,vakar pasiziuriu-baigta administruoti,bet prie finansines informacijos-nieko apie priskaiciuota ties. ismoku suma.tik ta pati suma uz nenasias,kuria seniai gavau.tai taip iseina ties.ismoku negausiu,ar cia kokia klaida ju sistemoj.jokiu patikru ar neatitikimu nebuvo.visai sunervavo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

anekdots: paskambinu į NMA, klausiu, kaip su išmokom reikalai. Man pasako, kad yra klaida, ir duoda tel.Nr. to, kuris administruoja. Prisiskambinti pavyksta iš 7 karto (nes paskambinau kitu nr. į tą patį kabinetą, tai administratorius pasirodo vietoje, bet nekelia). Administratorius: jūsų klaidos nėra, čia tokia virtuali klaida. Aš: ????? Jis: na, čia su jumis nieko bendro neturi, viskas gerai, (dėmesio) GALIMA LEISTI IŠMOKAS. Aš: e... tai gal leidžiam? Jis: aha, leidžiam, turėtumete už 1,5 savaitės gauti. Be žodžių.... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

anekdots: paskambinu į NMA, klausiu, kaip su išmokom reikalai. Man pasako, kad yra klaida, ir duoda tel.Nr. to, kuris administruoja. Prisiskambinti pavyksta iš 7 karto (nes paskambinau kitu nr. į tą patį kabinetą, tai administratorius pasirodo vietoje, bet nekelia). Administratorius: jūsų klaidos nėra, čia tokia virtuali klaida. Aš: ????? Jis: na, čia su jumis nieko bendro neturi, viskas gerai, (dėmesio) GALIMA LEISTI IŠMOKAS. Aš: e... tai gal leidžiam? Jis: aha, leidžiam, turėtumete už 1,5 savaitės gauti. Be žodžių.... :)

Toks vaizdas, kad ukininkui skirti pinigai padeti bankeli ir uzdirbineja palukanas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip turbut visiems sako

Mano tai dalis paskaičiuota Vasario trečia diena pinigai užsakyti 27 vasario pinigu dar nesulaukiu

Tai kaip gali teigti kad bus po pusantros savaitės jeigu tai man jau trunka vos ne pusantro menesio po apskaičiavimo :icon-twisted:

Beje apie ta pusantros savaitės laikotarpi informavo ir drauga sakau gal pas juos koks atsakiklis itaisytas kad atsiknistu tam laikotarpiui :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lauk ne nuo paskaiciavimo, o nuo pinigu uzsakymo, ty nuo 27d dek ~14 darbo dienu

Taip turbut visiems sako

Mano tai dalis paskaičiuota Vasario trečia diena pinigai užsakyti 27 vasario pinigu dar nesulaukiu

Tai kaip gali teigti kad bus po pusantros savaitės jeigu tai man jau trunka vos ne pusantro menesio po apskaičiavimo :icon-twisted:

Beje apie ta pusantros savaitės laikotarpi informavo ir drauga sakau gal pas juos koks atsakiklis itaisytas kad atsiknistu tam laikotarpiui :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...