Jump to content

ismokos 2008


girtas_traktoristas

Recommended Posts

  • Atsakymai 472
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Vis tik negalim lygintis visi rajonai. Jei vienodai patręšus kaikurie, kur žemė per 50 BB gauna bent 1 ar 1,5 t didesnį derlių ir atitinkamai bent 600 Lt/ha didesnes pajamas ir (dėl didesnių nuomos kainų) apie 500 Lt/ha didesnį pelną, tai iš tikro jiem 380 Lt/ha išmokos tikri juokai. Mums gi tik išmoka ir lieka geriausiu atveju, o dažnai ir mažiau. :icon-confused: Taip, kad iš tikro sotus alkano neužjaučia ir nesupranta jo padėties. Pas mus tie ūkiai kurie gyvena vien iš ŽŪ ir negauna pensijų, pašalpų ar algų, atsidūrė kritinėj padėty.
Pilnai pritariu.O tokiai bręstančiai minčiai,kad atseit ,,biednūjų rajonų" ūkininkai nemoka ūkininkauti turiu pasiųlymą,gal kas nori pasikeisti žemėmis ir su max. tręšimu kulti iki 4t. :( Kas dėl ražienų :isipareigojimai 5 metams ploto nei daugiau nei mažiau,30% nuo ariamos ,čia neieina pievos, pūdimai, KUKURŪZAI SILOSUI, ant šito pasimovė pažystamas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, neprasideda, nes gali turet nors ir 200 ha razienos, bet jei pirmais metais deklaravai 20 tai ir visus kitus turesi deklaruoti tuos pacius 20 tik jei nori kitame lauke ar laukuose, pas mane pati raziena per ziema jau kokie 3 metai tai tikrai, siemet tik pirmi metai kai pazadejo uz dar ir moket, nors danijoje uz tai moka 5 metus tai tikrai,mat tiek laiko praejo nuo tada kai buvau paskutini syki, turejom proga pamatyt kiek ir uz ka jiems moka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mantas turbūt dirbi tik 30 ha, tai tau daugiau kaip 10 ha ir negalima, o man pagal plotą galima būtų iki 50 ha, bet kaip padidint taip ir neaišku, nes visi labai prieštaringai bandot aiškint,o kaip iš tikro matyt niekas nežinom. :icon-rolleyes:

dirbu 100ha is kurie 5 ha pievos ir ganyklos. man pasake, kad galiu tik 10ha palikti, bet dabar gaudik veja laukuos. galiu kaltinti tik pats sake, kad neissiklausinejau ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai deklaravau tai tvarka buvo tokia kiek prisimenu ražienų galima deklaruoti nedaugiau nei 50 ha visam ukiui,bet jeigu ukis nesiekia 150 ha dirbamos tai tik trečali turimo ploto PVZ ūkis 120 ha tai ražienu gali palikti ne augiau nei 40ha bent jau taip as supratau, o dėl didinimo nesidomėjau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip ne taip suradau apie ražienų ploto padidinimą. Gal kam irgi prireiks. Žin.,2008,Nr.43-1613, rodos antras nutarimas ir 7.4 . Mandrai parašyta, bet supratau taip, kad naikinama senoji sutartis ir sudaroma nauja sutartis naujam didesniam plotui vėl 5 metam. Ar tik ne Voras taip ir rašė. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir ka telefonu su ja sneketi ? pinigu mokejima paspartins ?

Ar yra gavusiu po sausio 20d. ar po nauju tiesiogines ismokas ? Pameto tu kapeiku, ar mokejimai susutabdyti, idomu :icon-rolleyes:

jei kas is panevezio galiu duoti tos moters nr. kur atsakinga su ismokas. 862526826. as bent jau siuo numeriu teiravausi, beje ji man ir rudeni razienas tikrino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mantas turbūt dirbi tik 30 ha, tai tau daugiau kaip 10 ha ir negalima, o man pagal plotą galima būtų iki 50 ha, bet kaip padidint taip ir neaišku, nes visi labai prieštaringai bandot aiškint,o kaip iš tikro matyt niekas nežinom. :icon-rolleyes:

dirbu 100ha is kurie 5 ha pievos ir ganyklos. man pasake, kad galiu tik 10ha palikti, bet dabar gaudik veja laukuos. galiu kaltinti tik pats sake, kad neissiklausinejau ir t.t.

Dar gali būt var., kad neturi žemės nuomos ilgalaikių sutarčių. :icon-confused:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mantas turbūt dirbi tik 30 ha, tai tau daugiau kaip 10 ha ir negalima, o man pagal plotą galima būtų iki 50 ha, bet kaip padidint taip ir neaišku, nes visi labai prieštaringai bandot aiškint,o kaip iš tikro matyt niekas nežinom. :icon-rolleyes:

dirbu 100ha is kurie 5 ha pievos ir ganyklos. man pasake, kad galiu tik 10ha palikti, bet dabar gaudik veja laukuos. galiu kaltinti tik pats sake, kad neissiklausinejau ir t.t.

Dar gali būt var., kad neturi žemės nuomos ilgalaikių sutarčių. :icon-confused:

O Kam tu sutarciu ju niekas nepraso, tavo bedos :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...