Jump to content

ismokos 2008


girtas_traktoristas

Recommended Posts

Bet kai tikrai tokiu yra kur nepriziuri tai dar pikciau daros nusisienavau stipriai suzelusi pudyma ruosiuosi purkst atlekia atseit savininkas ir rekia cia mano zeme ko cia lendi pasiziuriu savivaldybej tikrai deklaruoja pievas nors ten jau koki 5 metai niekas nejudinta sabakstynas o ismokas gauna zinau dar bent tris tokius gerus ukininkus kuriu kazkodel niekas netikrina . pas mane kas met vyksta patikrinimas kazkaip galvoju jau reik pabuti skundiku :lol:

Seniūnai yra gave nurodymus rinkti duomenis apie apleistas žemes į ta skaičių įeina ir nepurkšti pasėliai :lol: Jeigu iš tokio kaimyno tau skrenda usnų parašutai ir dar kitoks brudas tai gali drasiai rašyt pareiškima seniūnui ir jis turi jį priimti. Dėl piktžolėtų pasėlių liečia ir ekologinius ūkius jeigu turi ekologinį ūkį o pasėliai piktžolėti su išmokom gali būti šnipštas :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 472
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 4 savaičių...
ovi :eusa-doh: skaityk zinutes

o tai dar klausimas jei neatnaujinau valdu iki siol bsu kasnors ar nieko :icon-confused:

tai varyk i seniunija ir atnaujink.reikia su savim turet paseliu deklaracija,asmens dokumenta,zemes nuosavybes dokumentus ir jei nuomoji sutartis ir viskas,to is manes prase.

Jūsų teisybė.Aš iki šiol jokių išmokų negavau.Kiek supratau,to priežąstis neatnaujinta valda.

Išvardytų dokumentų užtenka bet man "užkliuvo" tai kad nuomojamoje žemėje kaimynai valdas palikę.Viena valda gali būti bet ten sutuoktiniai ir dvi atskiros valdos.Dabar jiems teks siųsti prašymus į Vilnių Kaimo verslo centrą kad valdą išregistruotų.Tik tada galėsiu atnaujinti savo valdą.

Kas neatnaujinote,paskubėkite nes būtina tai atlikti iki gruodžio 31 dienos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ismoku dali gavo beveik visi net pas kuriuos buvo klaidu,o del ko negauta tai jau cia tik nma gali pasakyt.

Neklaidink žmonių nežinodamas aš dar lapkričio pradžioje skambinau į nma ir klausiau dėl pinigų pasakė kad nėra jokių galimybių pervesti visiems vienu kartu, o iki gruodžio 1 d bus pervesta, tad aš manau kad pirmadienį like pamatysim savo išmokų dalį saskaitose :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ismoku dali gavo beveik visi net pas kuriuos buvo klaidu,o del ko negauta tai jau cia tik nma gali pasakyt.

Neklaidink žmonių nežinodamas aš dar lapkričio pradžioje skambinau į nma ir klausiau dėl pinigų pasakė kad nėra jokių galimybių pervesti visiems vienu kartu, o iki gruodžio 1 d bus pervesta, tad aš manau kad pirmadienį like pamatysim savo išmokų dalį saskaitose :icon-rolleyes:

žodis ''beveik'' reiškia kad dar nevisi gavo,o kas liečia negavimą tai tikrai buvo rimta priežastis kad neišmokėjo per pirmą etapą,jei kas nezino apie visus mokėjimus galima gauti savo informacija, jungiantis per nma informacini portala,ir sužinosi kas yra kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kai skambinau lapkričio pradžioj sakė kad jokių problemų nėra tik dar nespėta paskaičiuoti o kai paskambinau gruodžio 2d pasakė ,kad buvo laukų dublevimas :icon-eek: , bet dabar jau viskas tvarkoj ir tikriausiai iki naujų metų gausi :o Na o mano nuomonė tokia kalėdoms premijų reikia palaikys koki 20 milų bankelį tai ir procentėlių premijoms prikapsės ir nė šuo nesulos :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...