Jump to content

ismokos 2008


girtas_traktoristas

Recommended Posts

  • Atsakymai 472
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

kokios bus ismokos uz nusienautas pievas? :icon-arrow:

jei turi omeni uz geros agrarines bukles palaikima tokiu nebus, jei nera pajamu is zu veiklos. Dabar nebeuzteks tik karta per metus nusienaut. Gera zinia norintiems eiti i SF. Kai reikia susitvarkyti nuomas 6 metam. Dedi isakima miescionus zemes savininkui ant stalo ir apsispakajina :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo "apsispakaina" ir paprašo mokėti už nuomą ir dar visas išmokas atiduoti.

Vienas jau sausio mėn atėjo sako girdėjau kad už dirvonus išmokų negausiu tai nuomuok pas mane. Klausiu tai kiek nori?

-Ogi beveik nieko, susitarsim.

-Na tai vistiek pasakyk.

- Aš išmokų gaudavau 310 Lt už ha, tai tiek ir noriu, ir dar žemės mokesčius, bei kiek grūdų ir bulvių duosi :icon-exclaim:

Tai visai nesiginčydamas ir sutikau su juo, ir palinkėjau sėkmingai ir toliau dirbti tą savo žemę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Jo "apsispakaina" ir paprašo mokėti už nuomą ir dar visas išmokas atiduoti.

Vienas jau sausio mėn atėjo sako girdėjau kad už dirvonus išmokų negausiu tai nuomuok pas mane. Klausiu tai kiek nori?

-Ogi beveik nieko, susitarsim.

-Na tai vistiek pasakyk.

- Aš išmokų gaudavau 310 Lt už ha, tai tiek ir noriu, ir dar žemės mokesčius, bei kiek grūdų ir bulvių duosi :icon-exclaim:

Tai visai nesiginčydamas ir sutikau su juo, ir palinkėjau sėkmingai ir toliau dirbti tą savo žemę.

kiek zinau tai geros agrarines bukles palaikima mokes apie 240lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,tai kaip su tom ismokom palaikant gera agrarine pievu bukle...reik pajamu is zu veiklos ar ne...is kur jus tai istraukete,nes kiek zinau tai tik nederlingom zemem reikejo,bent pernai...o kaip su kitomis...

turejau ta istatyma rankose skaiciau. Jei netingi NMA puslapyje pasieskok. Aisku reikes teisininko ji perkast :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

valstybe nieko nedaro :icon-evil: uzdetu mokescius uz zeme kurei nedirba ir mieste givena dabar mieste gyvena kaime turi zemes deklaruoja gauna pinigus ir net nenusenauja :icon-twisted: ir dar ukininkiu

neduoda dirbt :icon-evil: ukininkai nori plesti o zemes nera :icon-cry: atvazuoja nma pas ukininka kabinas prie smilkmenu o kur nenusenautos pievos tai dzin :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu nuo 2006 ekologas o 2007 man dar pasiulė pievas kraštovaizdžiu paversti.kadangi gyvuliu nelaikau o pievos per 10km nuo viso uk,neekologinės tai kraštovaizdis tiko.pasiaiškinau nma ir man paaiškino jog ekologija ir kraštovaizdis ira dvi skirtyngos programos ir plotu didinimo virš 2ha nebus,beto dar pasakė jog jai bus kraštovaizdis tai tiesioginiu už pievas ir nepalankiu nemokės,mokės tik kraštovaizdi,gaunasi tie patys pinigai tik šienavimas galimas iki lapkričio .man tai patiko.šiemet pavasari ,šienavima padarė nevėliau kaip iki spalio ir grieštai nušienauta kad butu nurinkta.viska padariau tvarkyngai.ant dienu, gavau laiška, informuojanti kad už kraštovaizdi išmokas privalau gražynti.nma agenturoi paaiškino jog pagal ministrės isakyma šiu metu 08mėn .kraštovaizdis gavosi kaip ploto didinimas ir ministerija jiem atsiuntė kraštovaizdžio programos išaiškinima .pagal paskutinius pakeitimus ,kraštovaizdis plius nepalankios ir tiesioginės už pievas ,gaunasi virš 700 už ha :P .daugiau nei už ekologija 2007-13 programa.nei apsauginiu nei sėjomainos nei sertifikavimo,sėklos ir dar daugybe reikalavimu atpuola .tik nušienauk tvarkyngai ir išvešk. na o i kasa agenturos sugryšta nemaži pinigai ,kurie jau kaip ir nurašyti.na prėmijom ,pieštukam jug reik :D:D:D .va ir planuok žmogau ukio plėtra,skolinkis :icon-evil: erzina tik kai per tėlika gieda kaip visus uk reme ir tik tinginei nesinaudoja gausybe programu.kodėl nepapasakoja kaip po metu kitu ,priima pakeitimus atbulinėm datom ir atima tai ko dar nedavė :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A ko čia nesuprast? Valdą reikia atnaujint iki pateikiant paraišką. Nors jei valda buvo atnaujinta šiais metais, o po to niekas nesikeitė (nepirkote žemės, karvės, kiaulės neprigimdė), tai prieš teikiant paraiškas atnaujint nereik.

Ta prasme pries deklaruojant paselius reikia atnaujint valda ??? Tai jeigu as tarkim dirbu 100 ha ir padididau paselius iki 101 ha, tai vsio ismoku nebebus ? :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A ko čia nesuprast? Valdą reikia atnaujint iki pateikiant paraišką. Nors jei valda buvo atnaujinta šiais metais, o po to niekas nesikeitė (nepirkote žemės, karvės, kiaulės neprigimdė), tai prieš teikiant paraiškas atnaujint nereik.

Ta prasme pries deklaruojant paselius reikia atnaujint valda ??? Tai jeigu as tarkim dirbu 100 ha ir padididau paselius iki 101 ha, tai vsio ismoku nebebus ? :icon-evil:

.. uždeklaruoji pasėlius ,... po to eini kitan ..susitvarkai valdą t. y. jei nieko naujo ..nieks ir nesikeis , o jei padidinai , kaip Jūsų atveju 1 ha , reikia pateikt žemės registrą papildomam plotui,.... bet 1 ha nesudaro 3%..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...