Jump to content

ismokos 2008


girtas_traktoristas

Recommended Posts

  • Atsakymai 472
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Jūsų žiniai mažiukai, na bent jau mes, dar negavom nei žvyno nei uodegos, net laiško neatsiuntė nabagai.

Krize. Pasto paslaugos mokamos. Juokai juokais, bet ir mes negavom jokiu ziniu is NMA. Atrodo, kad jos ir nebutu. :) Susitaikiau su tuo, kad be kovo 1 apie ismokas net svajoti nereikia. Nors kaip sakant viltis durniu motina, o tevas teleloto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūsų žiniai mažiukai, na bent jau mes, dar negavom nei žvyno nei uodegos, net laiško neatsiuntė nabagai.

Krize. Pasto paslaugos mokamos. Juokai juokais, bet ir mes negavom jokiu ziniu is NMA. Atrodo, kad jos ir nebutu. :) Susitaikiau su tuo, kad be kovo 1 apie ismokas net svajoti nereikia. Nors kaip sakant viltis durniu motina, o tevas teleloto.

Mums tos išmokos nieko nekeičia, iš jų kaip Bulvinykas sakė tik geras balius išeina.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūsų žiniai mažiukai, na bent jau mes, dar negavom nei žvyno nei uodegos, net laiško neatsiuntė nabagai.

Krize. Pasto paslaugos mokamos. Juokai juokais, bet ir mes negavom jokiu ziniu is NMA. Atrodo, kad jos ir nebutu. :) Susitaikiau su tuo, kad be kovo 1 apie ismokas net svajoti nereikia. Nors kaip sakant viltis durniu motina, o tevas teleloto.

Mums tos išmokos nieko nekeičia, iš jų kaip Bulvinykas sakė tik geras balius išeina.

Jeigu jum jau nieko nekeicia, tai dar galit ir palaukti. Ner cia ko skustis tada :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Kazi ar nieko nereiskia. Mano atveju 400ha susidaro padori sumele ir daryti baliu uz tokius pinigus ranka nekiltu :) Prabaliavojus tokia suma galiu daug ko netekti. Balius zinoma geras iseitu net visam forumui. :icon-wink:

Palaikysiu Algio nuomone. Jei 1 - 2 tukstanciai na gal nieko ir nekeicia, bet bent jau mano atveju ismokos daug padeda :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Kazi ar nieko nereiskia. Mano atveju 400ha susidaro padori sumele ir daryti baliu uz tokius pinigus ranka nekiltu :) Prabaliavojus tokia suma galiu daug ko netekti. Balius zinoma geras iseitu net visam forumui. :icon-wink:

Palaikysiu Algio nuomone. Jei 1 - 2 tukstanciai na gal nieko ir nekeicia, bet bent jau mano atveju ismokos daug padeda :D

Susidaro gerokai daugiau nei pora tūkstančių ir žinoma randam kur panaudot, tiesiog kažkaip susireguliuojam gyvenimą, kad nereikėtų jų laukti ir verkt, kad šakės jei šiandien nepraves :icon-wink: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...