Jump to content

ismokos 2008


girtas_traktoristas

Recommended Posts

  • Atsakymai 472
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Pasidarykit banka internete ir nereikes lakstyt i banka daryti pavedimu ar vis klausti ar atejo kas nors. Beje pavedimai is namu daug pigiau kainuoja nei KAS ;)

as jau senai naudoju internetine bankininkyste.ir prie nma jungiuosi per banka.todel matau kad jau baige administruoti ir kad pinigus uzsake.i banka eiti nera reikalo(nebent rudeni naujos korteles) :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išmokos - tai ne panacėja nuo visų ligų. Bet jei duoda, tai kodėl neimt. O kad žmogučiai jų laukia ir tikisi, tai visiškai normalu. Tai įmonėje vadinama labai normaliai- biudžeto planavimu. Tu pasiskaičiavai, kad konkretų mėnesį gausi pinigų ir susiplanuoji kur juos leisi. Ir nemanau, kad išmokos - tai kažkoks blogis. Nors ir pats žodis panašus į išmaldą. Bet buhalteriškai man išmokos skamba gražiau - kompensacija už negautas pajamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išmokos - tai ne panacėja nuo visų ligų. Bet jei duoda, tai kodėl neimt. O kad žmogučiai jų laukia ir tikisi, tai visiškai normalu. Tai įmonėje vadinama labai normaliai- biudžeto planavimu. Tu pasiskaičiavai, kad konkretų mėnesį gausi pinigų ir susiplanuoji kur juos leisi. Ir nemanau, kad išmokos - tai kažkoks blogis. Nors ir pats žodis panašus į išmaldą. Bet buhalteriškai man išmokos skamba gražiau - kompensacija už negautas pajamas.

Aš planuodamas pinigus niekada nekreipiu dėmesio į jas.Skaičiuoju taip,lyg jų niekas neduotų.O kai gaunu,tai būna kaip ir bonusas kažkoks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagirtinas elgesys. Taip ir turėtų būti. Bet nepamiršk, kad ūkininkaujant skirtingose vietose (derlingose ar ne), skirtingos ir pajamos už produkciją būna. Kita vertus, pirkėjų atsiskaitymai ko gero jau ne mėnesį ir ne du vėluoja? Žmonės negauna pinigų už produkciją, todėl ir laukia tų išmokų kaip išsigebėjimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išmokos - tai ne panacėja nuo visų ligų. Bet jei duoda, tai kodėl neimt. O kad žmogučiai jų laukia ir tikisi, tai visiškai normalu. Tai įmonėje vadinama labai normaliai- biudžeto planavimu. Tu pasiskaičiavai, kad konkretų mėnesį gausi pinigų ir susiplanuoji kur juos leisi. Ir nemanau, kad išmokos - tai kažkoks blogis. Nors ir pats žodis panašus į išmaldą. Bet buhalteriškai man išmokos skamba gražiau - kompensacija už negautas pajamas.

Aš planuodamas pinigus niekada nekreipiu dėmesio į jas.Skaičiuoju taip,lyg jų niekas neduotų.O kai gaunu,tai būna kaip ir bonusas kažkoks.

Žemės savininkai pirma ūkininko suskaičiuoja kiek ir kada ko gaus.Būtų gerai kad jie ir nuomą gautų tada kai išmokos pareis, kad taip jas prikaišioja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas čia per nuomonė vyrauja,jok išmokos tai jau tipo panacėja nuo visų ligų?Negi dirbant neįmanoma užsidirbti,kad nereikėtų išmaldos laukt?

Bulvinykas kažkur apie tai rašė,tai buvo užsipultas.Dabar,spėju,mano eilė. :)

Matai brol, koks nors Rokiškis tai tau ne Kėdainiai. Jei nebūtų išmokų tai būtų į betą ir ne vienas šimtas lt ar dar daugiau, tai kam dar ūkininkaut. Žinau, kad sotus alkano neatjaučia, bet bent jau patylėtum jei neišmanai, koks ūkininkavimas kitur LT. :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas čia per nuomonė vyrauja,jok išmokos tai jau tipo panacėja nuo visų ligų?Negi dirbant neįmanoma užsidirbti,kad nereikėtų išmaldos laukt?

Bulvinykas kažkur apie tai rašė,tai buvo užsipultas.Dabar,spėju,mano eilė. :)

Matai brol, koks nors Rokiškis tai tau ne Kėdainiai. Jei nebūtų išmokų tai būtų į betą ir ne vienas šimtas lt ar dar daugiau, tai kam dar ūkininkaut. Žinau, kad sotus alkano neatjaučia, bet bent jau patylėtum jei neišmanai, koks ūkininkavimas kitur LT. :icon-redface:

pilnumoi pritariu nors pas mumis gal biskis geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...