Jump to content

ismokos 2008


girtas_traktoristas

Recommended Posts

  • Atsakymai 472
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Ismokas gauna visas pasaulis tai ir mes turim gauti, be ju aisku imanoma isgyventi kaip ir pries visai nedaug metu atgal. reik streikuot pries kubiliu, ikist ji i kubila ir paleist nuo kalvos, tegu ridenasi i bala :icon-exclaim: o akcentuoja tas ismokas tai ne patys ukininkai, o tie kurie zino,kad kad gaunam kazka uz "dyka" pagal juos. Kai nebuvo ismoku tai ir trasu ar kitos kainos prisiminkit kokios buvo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ismokas gauna visas pasaulis tai ir mes turim gauti, be ju aisku imanoma isgyventi kaip ir pries visai nedaug metu atgal. reik streikuot pries kubiliu, ikist ji i kubila ir paleist nuo kalvos, tegu ridenasi i bala :icon-exclaim: o akcentuoja tas ismokas tai ne patys ukininkai, o tie kurie zino,kad kad gaunam kazka uz "dyka" pagal juos. Kai nebuvo ismoku tai ir trasu ar kitos kainos prisiminkit kokios buvo ;)

Sutinku,kad kol jų nebuvo,visi ramiau gyveno.Galiu sutikti ir su tuo,kad prisidengdami ūkininkais,kaip kokia banda,belekas siekia savų tikslų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, loja visokie miescionai sakydami,kad dykai gaunam, skaiciuoja tik svetimus, oi mane nervina tokie :icon-evil:

Čia kaip su deklaravimu.Tipo mano žemė,aš ir deklaruoju(ar bent išmokas lygiai tokias duok).Nors,kad tas dalykas vadinasi pasėlių deklaravimas,tai niekam neįdomu.

Taip pat ir su išmokom,gauni už dyką,tai gal pasidalinkim.Ir vėlgi,to dalyko esmė,pajamų palaikymo išmokos,niekam nerūpi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesekit jau čia pasakų,kad tik iš išmokų gyvenat.Netikiu ir nepatikėsiu.Net jei taip ir būtų,tai norėčiau paklausti,kokį velnią veikiat šitoj veikloj,jei nieko nesigauna?Negi nėra kitų verslų,ar darbo,jei sąlygos ūkininkauti,jau tokios nepalankios?

Neturiu nei ką pasakyt, nes žiūriu tamsta iš tų kur sunkiai daeina. Nebesiruošiu kartotis kaip papūga, gal geriau pasižiūrėk teletabius, gal tada daeis. :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...