Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
On 2019-06-26 at 05:01, wydas63 pranešimas:

Realiai , pačiam varikliui iš to vožtūvų veržimo jokios naudos . System turi but sureguliuota pagal variklio konstruktyvą , taip kaip numatyta gamintojo :  temperatūra 80C , tepalas pagal sae 30 ,  siurblio apsauginis vožtuvas 7,5-8 atm , praleidimo(manometras kabinoj) 2,5-3,5 atm . Dirbant ir dylant varikliui , spaudimas kūrį rodo kabinos manometras ir duoda realią info apie jo būklę , su ta sąlyga jog prie vožtūvų jokie specai nagų nebus prikišę :D . Slėgio kritimas mažiau 0,8 atm neleistinas . Teisingą alkūninio veleno guolių darbą užtikrina tarpelis pačiam guolį  ir alyvos sudaromos plėvelės storis + jos tvirtumas , o slėgio kėlimas veržiant vožtuvus šitų parametrų nekeičia niekaip :eusa-naughty: .  Atsitikus taip jog spaudimas mažas a remontuotis nėr čieso , teisingiausiai būtų pakelt slėgį per pačios alyvos klampą . Pakinta ir jos sudaromos plėvelės storis , kas ir užtikrins kūriam laikui veleno guolių darbą . Dar galima padidint esamo tepalo plėvės atsparumą , bet tai jau atskira tema , galinti sukelt nereikalingą burbuliacija  :D

man padėjo centrifugos pakeitimas i filtra. centrifuga jau padilus buvo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-12-12 at 18:17, waldasxl pranešimas:

man padėjo centrifugos pakeitimas i filtra. centrifuga jau padilus buvo. 

centrifugai sukti panaudotas tepalas  gryžtą atgal į karteri . Filtras, visa tepalą perduoda į tepimo magistralę. su filtru mažesni tepalo nuostoliai.

kaip ja buvo minėta, vožtuvas apsaugo nuo pedidelio slėgio. klampesnis tepalas ir neišeitis. tepalinei žiedai jo nesugaudys o užsikoksave drenažinei kanalai nesuspės drenuoti , ko pasekoi degs tepalas . 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš 49 minutes , stapcius pranešimas:

Belarus 920. Pajudant is vietos per sankabos pedala jauciasi vibracija ir džergimas. Atsukus sankabos dangteli traktoriaus apačioje radau tokius. Čia iš sankabos disko? 

20200117_155730.jpg

"Lapkes" nulaužytos.  Teks dalinti pusiau. Keisti diskatoriu,sankabos diską,nuspaudžiamą guolį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , PArty pranešimas:

"Lapkes" nulaužytos.  Teks dalinti pusiau. Keisti diskatoriu,sankabos diską,nuspaudžiamą guolį

Dėkui už inforamacija. Jau buvau susitaikes kad reiks skirt pusiau nes dar sezono metu prasidejo simptomai. Kažin verta dėt ta naujo modelio diskatoriu belarusui? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , stapcius pranešimas:

Dėkui už inforamacija. Jau buvau susitaikes kad reiks skirt pusiau nes dar sezono metu prasidejo simptomai. Kažin verta dėt ta naujo modelio diskatoriu belarusui? 

Neteko  dar pabandyti,bet sankabos diską dėk keramiką ,nes tie pigūs kainuoja ant galo labai brangiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , stapcius pranešimas:

Dėkui už inforamacija. Jau buvau susitaikes kad reiks skirt pusiau nes dar sezono metu prasidejo simptomai. Kažin verta dėt ta naujo modelio diskatoriu belarusui? 

Buvo diskatorius kazkoks su dvigubom spyruoklem lyg ir, tai pakirsdavo koja nuo sankabos mynimo. Ir reguliuota buvo, bet nieko gero. Tai po to idejom ta nauja komplekta, tai kol kas vien pliusai. Spaudziasi lengvai, beveik kaip ne rusiskam traktoriuj, nieko reguliuot nereikia. Pagrinde su frontaliniu didmaisiu krovimui naudojamas, tai galima jau dirbt su juo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Laba diena.

Reikia patarimų/pagalbos. MTZ 82 varikliui pučia kompresiją į aušinimo skystį. Iš karto įtariau, kad pramušta tarpinę. Būtų jau 3 kartas per 10 metų. Nusiėmiau galvutę. Mano liūdesiui tarpinė buvo sveika. Galvutę vežiau pas meistrus, apžiūrėjo, nušlifavo. Šlifuoti reikėjo, defektų buvo, bet įtrūkimų nerado. Išsivežiau kaip tvarkingą galvutę. Gilzės TIKRAI nepasėdusios. Tepale aušinimo skysčio nėra. Kondensato ant galvutės dangtelio nėra. Tarpinę dėjau gerą, iš tiekėjo kuris veža tiesiai iš gamyklos. Taip sudėti plastikiniai žiedai. Nauji varžtai, suveržta per 4 iteracijas dinamometriniu raktu 210 Nm sukimo momentu. Viskas gražu.

Kompresiją vistiek pučia, tokiu pačiu tempu. Kiek aš suprantu - gali būtų trūkusi gilzė.

Prašau patarimų, kaip rasti problemą. Jei gilzė - kaip rasti kuri. Ar kompresijos matavimas rodytų trūkimą? Jei yra kitų variantų - prašau patarkite, ką, kur ir kaip patikrinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...