Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

prieš valandą, grumas pranešimas:

Penktadienį, užsakiau Scandagra salietra 215€ , gruziška.

Bet dabar  nežinia ar pavyks parsivežt...

Man ir idomu ar pristatys trasas. Sumoketa agrochemai is anksto. Reiks ryt skambint ir ziuret ka sakys. Butu pazoras, jei sakys, kad kol karantinas, kad neves. Bet logistika turetu dirbt pagal mane. Nesinori ekologiskai pradet ukininkaut. O kieme nei kiek trasu neturiu, kad pirma tresima padaryt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, axe pranešimas:

Nu neprisigalvokit per daug, viskas kas neuzdrausta tas leidziama, juk aiskiai pasakyta kas nedirbs - o kitiems vykdyt veiklos neuzdraude, dirbs ir servisai ir degalines ir prekiu judejimo nesustabde

na šiandien jau teko patirti nepatogumus savo kailiu. kai prekes reikia užsakinėti iš anksto tik paskui nuvažiavus pasiimti.o ir šiaip nelabai jau malonus tas bendravimas patapo.P.s. pradėjom  kaupti žaliavu atsargas min 3 mėnesiams kai visada užtekdavo mėnesiui o tai jau puse limono papildomu išlaidu savo saskaita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, grazbek pranešimas:

na šiandien jau teko patirti nepatogumus savo kailiu. kai prekes reikia užsakinėti iš anksto tik paskui nuvažiavus pasiimti.o ir šiaip nelabai jau malonus tas bendravimas patapo.P.s. pradėjom  kaupti žaliavu atsargas min 3 mėnesiams kai visada užtekdavo mėnesiui o tai jau puse limono papildomu išlaidu savo saskaita.

Kokiam fabrike dirbat, kokias žaliavas perkate?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , manttys pranešimas:

Mano vadyba toki dalyka papsakojo, kad nebeduos nieko atidejimu. Kiek tai tesis, nezinia. agrochema

Skambinau ir as i agrochema, tai norint užsisakyt trąšų, pirma išankstinė sąskaita, tada veža, bet kadangi buvo jau užsakyta, tai sake laukt pristatymo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Ukmin pranešimas:

Buvau parašęs, kad Manttys meluoji :icon-lol: bet tada pagalvojau, kad nebūčiau prisišnekėjęs ;) aš kaip ir sutariau į kreditą, bet reik dar luktelt kol trąšos bus kieme 

tai kreditą aš gavau, trąšos kieme, tik norėjau jį pratsitęsti ne 30 d, o iki liepos ir sakė vsio, kol kas viskas susitabdyta be avansų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...