Jump to content

Horsch sėjamosios


Recommended Posts

  • Atsakymai 1.7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

taip, kompe spusteli mygtuka ir kilnojasi tik zenklintuvas. Paspaudus ta pati mygtuka antra karta, vel gryztama i visos sejamos kilnojima. Antram lange galima pasirinkt, kad butu kilnojama tik sejama arba sejama pakeliama, taciau sekla toliau dozuojama nuo vaziavimo greicio (pvz ten, kur jauti kad klimpsi).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, kompe spusteli mygtuka ir kilnojasi tik zenklintuvas. Paspaudus ta pati mygtuka antra karta, vel gryztama i visos sejamos kilnojima. Antram lange galima pasirinkt, kad butu kilnojama tik sejama arba sejama pakeliama, taciau sekla toliau dozuojama nuo vaziavimo greicio (pvz ten, kur jauti kad klimpsi).

o paspaudus ta pati mygtuka antra karta zenklintuvas savaime nusileidzia? ar reikia vis tik su hidraulika ji "aktyvuot"? Vaderstadui tai nusileidzia... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vaderstadui padaryta taip, jog lekstes hidrauliskai spaudziasi i zeme. Paspaudus mygtuka zenklintuvu ir leksciu hidrosistema apsijungia kruvon, tad lekstes truputi pakyla nuleisdamos zenklintuva. Vat ta vieta man labai ir nepatinka :( Pasirodo ir HORSCH tam tikrose vietose padarytas protingiau.

taip lekstes trup pasikelia kad lengviau kliuti apvaziuotum, paspaudus mygtuka,kad nusileistu ribozenklis paspaudi su hidrauliu ir lekstes grizta i pradini taska... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai, gyvenime buna tokiu situaciju, kai dar kart paspaudes ta mygtuka nori ne zenklintuva nuleisti, o sejamaja pakelti (privaziuoji lauko gala). O kol hidraulikos rankenele nuspaudi praeina pkankamai laiko kad zenklintuvas nusileistu ir dar zbitku prikrestu. Normalioj sejamojoj lekstes neturetu pasikelti ir is vis ant ju cilindro hidrospyna uzdeta turetu but (ka ir padaryt ko gero teks). KAd zenklintuvas nenusileistu turetum papildomai spaust mygtuka kad zenklintuvai is vis nebutu aktyvuojami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu horsh, bet ne velnio nesuprantu ka cia maigot su tais mygtukais, viskas ten paprasta ir elementaru, kokios lekstes, kokios kliutys kas kur pakyla, nieko neisikertu. Kalbejom apie galimybe pakelti zenklintuva nekeliant sejamosios, issiaiskinom, kad ji yra, o cia pasirodo dar ir lekstes is kazkur pakeliamos atsirado, bukit malonus isaiskinkit man bukam, gal as paprasciausia nemoku naudotis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu horsh, bet ne velnio nesuprantu ka cia maigot su tais mygtukais, viskas ten paprasta ir elementaru, kokios lekstes, kokios kliutys kas kur pakyla, nieko neisikertu. Kalbejom apie galimybe pakelti zenklintuva nekeliant sejamosios, issiaiskinom, kad ji yra, o cia pasirodo dar ir lekstes is kazkur pakeliamos atsirado, bukit malonus isaiskinkit man bukam, gal as paprasciausia nemoku naudotis

marazas rašė:

vaderstadui padaryta taip, jog lekstes hidrauliskai spaudziasi i zeme. Paspaudus mygtuka zenklintuvu ir leksciu hidrosistema apsijungia kruvon, tad lekstes truputi pakyla nuleisdamos zenklintuva. Vat ta vieta man labai ir nepatinka Pasirodo ir HORSCH tam tikrose vietose padarytas protingiau.

skaityk idemiau tevai nereikes papulti nepatogia padeti :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu horsh, bet ne velnio nesuprantu ka cia maigot su tais mygtukais, viskas ten paprasta ir elementaru, kokios lekstes, kokios kliutys kas kur pakyla, nieko neisikertu. Kalbejom apie galimybe pakelti zenklintuva nekeliant sejamosios, issiaiskinom, kad ji yra, o cia pasirodo dar ir lekstes is kazkur pakeliamos atsirado, bukit malonus isaiskinkit man bukam, gal as paprasciausia nemoku naudotis

marazas rašė:

vaderstadui padaryta taip, jog lekstes hidrauliskai spaudziasi i zeme. Paspaudus mygtuka zenklintuvu ir leksciu hidrosistema apsijungia kruvon, tad lekstes truputi pakyla nuleisdamos zenklintuva. Vat ta vieta man labai ir nepatinka Pasirodo ir HORSCH tam tikrose vietose padarytas protingiau.

skaityk idemiau tevai nereikes papulti nepatogia padeti :icon-cool:

waderstadui lekstes trup.pakyla, kai keli zenklintuva pries kliuti,o ne kai leidi zenklintuva... :) o as cia nematau bedos, priesingai daug geriau manevringuojasi pvz.: kai reikia apie stulpa apvaziuoti... :) aisku pirmi kartai buna nesekmingi,bet su laiku ismoksti... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

waderstadui lekstes trup.pakyla, kai keli zenklintuva pries kliuti,o ne kai leidi zenklintuva... :) o as cia nematau bedos, priesingai daug geriau manevringuojasi pvz.: kai reikia apie stulpa apvaziuoti... :) aisku pirmi kartai buna nesekmingi,bet su laiku ismoksti... :eusa-shifty:

jei lekstes kyla keliant zenklintuva tai beda pas tave hidroskirstytuve - slegi praleidineja. man irgi kuri laika tai buvo, kada sugedus siurbliui i sistema aliumino drozliu papuole. normaliai niekas neturi kilotis isskyrus tai ka pats nori. O zenklintuva ant atskiros poros pajungt nepatogu - is kart 2 rankeneles maigyti teks. O gali pats pabandyt. Vaziuoji sejamaja, iskeli zenklintuva paspaudes rodykle su kryzeliu. paskui spaudi dar kar ir lekstes pakyla, o zenklintuvas leidziasi. Kad lekstes vel nusileistu reikia hidraulika paspaust.

cia kas labiausiai vaderstade kliuva... Ismokes buvau, o pamirsau ir zenklintuvo neber....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...