Jump to content

Horsch sėjamosios


Recommended Posts

  • Atsakymai 1.7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

konkretus paaiskinimas(beveik nekeitem), suprantu kad norit kuo svelniau pateikti.

Na iš mazdaug 2011 metais 800 naujai paleistu sėjamuju davikliu per siuos metus mano ziniomis garantiniai buvo pakeisti 5vnt tai manau yra ne švelnus o teisingas pateikimas paremtas skaiciais :)

dekui uz supratima,kai matau skaicius orentuojuos situacijoj ir dar negendancios technikos nera,anksciau ar veliau kazkas kazkur islenda,tik kartais tas islindimo tankumas uzknisa, As nieko pries neturiu pries bet kokia sejama, as uz normalia diskusija,ivertinkime visus pries ir uz, nebukim fanatikai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Vat toks klausimas iskilo , kreipiuosi i pronto dc turetojus , kas turi isidejes liginimo lenta uz dirbimo disku pries padangini vola ? Kaip ji veikia ir ar nesikemsa, ar siaip kokiu problemu del jos buvimo neiskyla ? Kad gali kimstis del perdidelio kiekio siaudu tai cia nebeda (galima pakelti o ir pries seja pasiruosti) , mane labiau domina ar pakankamai reguliuojasi ir isligina , ar greit dyla lyginimo mentes ir panasiai ??? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tada kyla klausimas, kas įtakoja tų daviklių "grybavimą", jei taip galima pasakyti, jei jie fiksuoja kaip užsikimšimą sėklavamzdžio o to iš tikro nėra? sėjamosios programa ar pats daviklis nedirba taip kaip reikia?

Kaži ar kompe prie konfiguravimų visų ar nėra daviklių jautrumo nustatymų?

Dėl cilindrų lūžimų, tai man pačiam nebuvo lūžę, bet manžetus buvo išspaudę, tai priežastis pagrindinė manau važiavimas transporte su pakrauta sėjama, arba sėjimas ne ant plaukiojančios padėties.

Dar dėl naujų Pronto, teko susidurti, tai yra patobulunimų:

Sėjos diskai ištisiniai su išgaubimu guoliams. Nebėra tų plastmasinių guolių dangtelių, kuriuos akmenys nudaužo.

Padaryta taip, kad galima sukeisti byrėjimą iš bunkerių, ty sėti arba iš pirmo arba iš antro bunkerio grūdus ir trąšas taip pat. Tad geriau tuo atveju jei trąšų išsėjimo norma mažesnė, nei grūdų, nes antrasis bunkeris 1,5 karto didesnis už pirmąjį.

Pakeista trąšų sėjimo dviejų diskų sistema, į vieno disko su sėjimo noragėliu, turėtų mažiau kištis šlapiomis žemėmis.

Trąšom ateina po dvi žarnas į vieną diską, kad mažiau kištų esant didelėm trąšų normom.

Ties ratais galima padaryti, kad įdirbimas dirbtų didesniu gyliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vieno disko sistema jau nuo praeitų metų eina, tą mačiau kai važiavau apžiūrėti. Mano manymu, tai geras dalykas, nes trašos visada sėjamos giliau nei sėkla, tad joms įterpimo reikia gero. Beto, manau, ir disko ir noragėlio dilimas turėtų būti mažesnis ar pigesnis variantas keičiant tik patį noragėlį vietoj to kad keistum abu diskus. Dėl gilesnio dirbimo prieš suspaudimą, ar ankstesniuose variantuose nebuvo kad per traukę reguliuotusi dirbimo diskų pirmos ir antros eilės dirbimo gyliai? pas vaderi tai galima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakeista trąšų sėjimo dviejų diskų sistema, į vieno disko su sėjimo noragėliu, turėtų mažiau kištis šlapiomis žemėmis.

Va cia tai jau didele diskusija ar gerai :eusa-think:

Nieko ten gero. Jeigu sėjamoji su dirbimu tai dirbimo diskai užkasa žemėmis tuos trąšinius ir gaunasi "š" diska nesisuka :(

Tai čia taip būna dvigubų diskų sistemoj ypač jei žemė drėgna. Pritrambuoja tarp abiejų diskų, kad net anie sustoja suktis. O kai diskas vienas, tai nelabai kam yra ir kištis sakyčiau. :icon-rolleyes:

Vieno disko sistema jau nuo praeitų metų eina, tą mačiau kai važiavau apžiūrėti. Mano manymu, tai geras dalykas, nes trašos visada sėjamos giliau nei sėkla, tad joms įterpimo reikia gero. Beto, manau, ir disko ir noragėlio dilimas turėtų būti mažesnis ar pigesnis variantas keičiant tik patį noragėlį vietoj to kad keistum abu diskus. Dėl gilesnio dirbimo prieš suspaudimą, ar ankstesniuose variantuose nebuvo kad per traukę reguliuotusi dirbimo diskų pirmos ir antros eilės dirbimo gyliai? pas vaderi tai galima.

Ne taip supratai dėl dirbimo gylių. Kalba eina ne apie eiles, bet apie ratų pravėžas. Ties vėžom dirbimo diskų kronšteinai yra perstatomi ant varžtų skylių, kad jei nori dirbtų giliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grudai, o tai kokiu gyliu leidi dirbimo diskus? jei ten varai iki 10 cm, tai tikiu kad nesisuka trąšiniai. O jei dirbimo diskus leidi tiek, kiek sėklas sėji, tai nėra ten bėdų dėl trąšinių nesisukimo. Arba paklausiu kitiap, jei trąšiniai dvigubi diskai, tada suktųsi?

Mano galva tai dirbimo diskai ir skirti išdirbti dirvą be papildomo paruošimo kažkokio ( nors tai pavyktų tik lengvoje dirvoje). Tad jie dirba giliau nei sėjame. O jeigu juos raičioti paviršiumi tai nesuprantu tada išmestų litų diskams paskirties :eusa-think: Tada jie nereikalingi apskritai.

P.S. nesisuka ir viengubas diskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat toks klausimas iskilo , kreipiuosi i pronto dc turetojus , kas turi isidejes liginimo lenta uz dirbimo disku pries padangini vola ? Kaip ji veikia ir ar nesikemsa, ar siaip kokiu problemu del jos buvimo neiskyla ? Kad gali kimstis del perdidelio kiekio siaudu tai cia nebeda (galima pakelti o ir pries seja pasiruosti) , mane labiau domina ar pakankamai reguliuojasi ir isligina , ar greit dyla lyginimo mentes ir panasiai ??? :eusa-think:

:eusa-think: nieks manes neklauso , je, je ,je (deivio daina) na negi nieks nieko nezino :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grūdai, o kokia tavo sėjamoji? Horsch? Vaderi nereikia leisti dirbimo diskų giliau nei sėklos sėjimo gylis. Tad nematau čia pinigų išmetimo, jei sėjama į minimaliai įdirbtą dirvą, o su diskai dar pureni sėklos guoliavietę, nes prieš tai tik kartą su germinatoriumi važiavai. O to vieno karto dažniausiai man nepakanka.

Algi, matyt Horsch turėtėjai dar laukus aria kad neatsiliepia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grudai, o tai kokiu gyliu leidi dirbimo diskus? jei ten varai iki 10 cm, tai tikiu kad nesisuka trąšiniai. O jei dirbimo diskus leidi tiek, kiek sėklas sėji, tai nėra ten bėdų dėl trąšinių nesisukimo. Arba paklausiu kitiap, jei trąšiniai dvigubi diskai, tada suktųsi?

Mano galva tai dirbimo diskai ir skirti išdirbti dirvą be papildomo paruošimo kažkokio ( nors tai pavyktų tik lengvoje dirvoje). Tad jie dirba giliau nei sėjame. O jeigu juos raičioti paviršiumi tai nesuprantu tada išmestų litų diskams paskirties :eusa-think: Tada jie nereikalingi apskritai.

P.S. nesisuka ir viengubas diskas.

Nematau prasmės dirbimo giliau nei sėji. Tai bulvės turi minkštai atsigulti ir minkštai užsikloti, tokia liaudies išmintis. O javai turi kietai atsigulti ir minkštai užsikloti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau prasmės dirbimo giliau nei sėji. Tai bulvės turi minkštai atsigulti ir minkštai užsikloti, tokia liaudies išmintis. O javai turi kietai atsigulti ir minkštai užsikloti.

Jeigu ne i tema dar diskusija pratest, tai kazin kaip su rapsu yra? pastebejau kad per kietai atsigult irgi nemegsta, bandysiu dali pries seja giliai prapurent zesim kas gausis :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grudai, o tai kokiu gyliu leidi dirbimo diskus? jei ten varai iki 10 cm, tai tikiu kad nesisuka trąšiniai. O jei dirbimo diskus leidi tiek, kiek sėklas sėji, tai nėra ten bėdų dėl trąšinių nesisukimo. Arba paklausiu kitiap, jei trąšiniai dvigubi diskai, tada suktųsi?

Mano galva tai dirbimo diskai ir skirti išdirbti dirvą be papildomo paruošimo kažkokio ( nors tai pavyktų tik lengvoje dirvoje). Tad jie dirba giliau nei sėjame. O jeigu juos raičioti paviršiumi tai nesuprantu tada išmestų litų diskams paskirties :eusa-think: Tada jie nereikalingi apskritai.

P.S. nesisuka ir viengubas diskas.

Nematau prasmės dirbimo giliau nei sėji. Tai bulvės turi minkštai atsigulti ir minkštai užsikloti, tokia liaudies išmintis. O javai turi kietai atsigulti ir minkštai užsikloti.

Tik kazkodel galulaukese eilutes pirmos pradeda matytis, kai grudas kietai atsigula ir taip pat uzsikloja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

drysciau papriestaraut del kieto seklos padejimo,Kai kurios kulturos nelabai megsta, kaip tokie mieziai, rapsai,kvieciukai,Geriausius rezultatus esu gaves mikstai sekla padejas,minkstai uzklojas ir gerai uzspaudes. gal kam atrodo turetu but kitaip,as nieko pries.

Tai kokia esmė tada germinavimo, kuris tik ir teįdirba sėjos gyliu?

Mano manymu piktžolių sunaikinimui reikalingas gilesnis dirbimas, o sėjos guoliui negilus. Bet tai tik mano nuomonė. :)

Todėl jei dirva piktžolėta manau vien sėjamosios dirbimo tikrai nepakaks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

drysciau papriestaraut del kieto seklos padejimo,Kai kurios kulturos nelabai megsta, kaip tokie mieziai, rapsai,kvieciukai,Geriausius rezultatus esu gaves mikstai sekla padejas,minkstai uzklojas ir gerai uzspaudes. gal kam atrodo turetu but kitaip,as nieko pries.

Tai kokia esmė tada germinavimo, kuris tik ir teįdirba sėjos gyliu?Mano manymu piktžolių sunaikinimui reikalingas gilesnis dirbimas, o sėjos guoliui negilus. Bet tai tik mano nuomonė. :)

Todėl jei dirva piktžolėta manau vien sėjamosios dirbimo tikrai nepakaks.

O kas tamstai neleidžia susireguliuoti germinatoriaus gilesniu dirbimu nei sėja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...