Jump to content

Horsch sėjamosios


Recommended Posts

Sulaužomos visos. Mano giminietis užsiknisė wederio ženklintuvus virint, tai jau naujus pirko. Sakau: gal stulpus vartai? Ne, sako, vagutė kokia ar kurmiarausis geresnis ir žiūri ženklintuvo nėra. Dar greičių dėžėj kažkoks kronšteinas lūžęs buvo. Taip, kad nežinia kuri čia dar tvirtesnė. :icon-rolleyes:

patys turim nereik tu pasaku ir istoriju...briedai konkretus... :eusa-snooty: is tos serijos cia kur fendtai neluzta ane? :lol: tamsta esi brand addicted, tiek galiu pasakyt... (nepyk, tokia mano nuomone is Tamstos postu) :icon-wink:

Nu jo naktį susapnavau ir po to parašiau, kad pasiputotum... :lol: Nesuvaikėk.

Viskas OK Horsch su kliūtimis. Paspaudi kliūties mygtuką kompe, tada vien ženklintuvą pakelia su tuo pačiu hidrauliu kur sėjamą kelia, už kliūties nuleidi ženklintuvą ir atspaudi kliūties mygtuką kompe. Elementaru. Kiek kebliau jei kliūtis arti lauko galo, bet ir tai dielo techniki. Kažkada teko sėti ir su Wederiu, nu ir ten kažkaip panašiai sakyčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

vederio neturejau, bet turejau amazone, tai rapso sejimas su mechanine nu i na... nezinau kaip su vederiu, bet amazonei reikedavo 10 kg supilti, kad seti pradetu, tiesa ten dedasi tokie lovia kuriu pas mane nebuvo, kas kita pniaumatine, isseji iki paskutinio grudo, jokiu problemu, jokiu loviu tik vienas malonumas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vederio neturejau, bet turejau amazone, tai rapso sejimas su mechanine nu i na... nezinau kaip su vederiu, bet amazonei reikedavo 10 kg supilti, kad seti pradetu, tiesa ten dedasi tokie lovia kuriu pas mane nebuvo, kas kita pniaumatine, isseji iki paskutinio grudo, jokiu problemu, jokiu loviu tik vienas malonumas

Na cia tai pliusas tikrai :) o dar kas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vederio neturejau, bet turejau amazone, tai rapso sejimas su mechanine nu i na... nezinau kaip su vederiu, bet amazonei reikedavo 10 kg supilti, kad seti pradetu, tiesa ten dedasi tokie lovia kuriu pas mane nebuvo, kas kita pniaumatine, isseji iki paskutinio grudo, jokiu problemu, jokiu loviu tik vienas malonumas

Na cia tai pliusas tikrai :) o dar kas?

tas, kad sejos metu, knopkes paspaudimu, gali koreguot sejos norma...

ivaziavai i moli - padidinai, isvaziavai i gera zeme - sumazinai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pvz as sedamas pagrazas kur prasideda persidengimas visada sumazino ejos norma, paskutinis vaziavimas su 50% sejos normos, vat tau ir naudojimas

Taip pat ir aš darau. Nes kur susisėja dviguba norma labai jau tanku gaunas. Tai paskutinius galulaukių važiavimus dažniausiai sėju atitinkamai: 90, 70 ir 50%. Susitaupo sėklos ir mažiau gaunas "šepečių". Kai labai sausa, per erodavusias kalvas, kur paprastai sunkus sudygimas, padidinu normą 10-20%, nesigauna išretėjimų. Labai patogus ir reikalingas dalykas. Gali nusireguliuoti normos keitimo žingsni, kad pvz vienu paspaudimu mažintų arba didintų per 5% ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pvz as sedamas pagrazas kur prasideda persidengimas visada sumazino ejos norma, paskutinis vaziavimas su 50% sejos normos, vat tau ir naudojimas

Taip pat ir aš darau. Nes kur susisėja dviguba norma labai jau tanku gaunas. Tai paskutinius galulaukių važiavimus dažniausiai sėju atitinkamai: 90, 70 ir 50%. Susitaupo sėklos ir mažiau gaunas "šepečių". Kai labai sausa, per erodavusias kalvas, kur paprastai sunkus sudygimas, padidinu normą 10-20%, nesigauna išretėjimų. Labai patogus ir reikalingas dalykas. Gali nusireguliuoti normos keitimo žingsni, kad pvz vienu paspaudimu mažintų arba didintų per 5% ir pan.

o durpyne - galima sumazint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apart galulaukiu, nelabai ir naudoju normos didinima/mazinima. Jo isvis nereiktu, jei neprisibarstytu grudu (kaip ir visos kitos pneumatines sejalkos). Tiesiojoje nekeiciu normos, nes cia tas pats, kai gairuotojas zingsniu bara darytu. Pagal derlingumo zemelapius normos keitimas - tada sakyciau taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...