Jump to content

Horsch sėjamosios


Recommended Posts

Kas cia zino kiek pas Algi galulaukese uzsidvigubina Drapokai ;) siaip tai instrukcijoje turi buti parasyta kaip kalibruoti, Lemken'ui tai 100 metru reikia pasimatuoti ir pravaziuoti suspaudzius atitinkamai knopkes ir issaugoti rezultata. Arba galima rankiniu budu, kompe, tiesiog pamazinti arba padidinti impulsu skaiciu, i kuria reikia puse :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Ką naudingo sėjamojoje duoda radaras :icon-redface::icon-rolleyes: , ko negauni mechaniniam variante? :eusa-think:

Radaras turbut skanuoja nuvaziuota atstuma, o mechaninese tai padaro ratukas kuris suka issejimo mechanizma :eusa-think:

radaras fiksuoja greiti ir informacija perduoda i kompa kuris i dozatoriaus varikliuka na o mechanineij jei ratukas ar praslys ar uzstrigs dozavimas taip pat susvyruos :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi taip manau, kazi ar tai sudetinga :icon-rolleyes: Turbut teks pabandyti .

Nusistato impulsų skaičius 100 m. Jei kartais neturi knygos, tai kreipkis į PM pagelbėsiu kaip tai padaryti.

Vienaip ar kitaip truputi visvien persisės daugiau, nes bent jau maniškė, pamatavus 2,85 tarp eilučių, tai praktikoj apsėju kur tai 2,90 m. o ne 3m. Ir galulaukėj kol išjungia sukimą šiek tiek susisėja. Norim ar nenorim visvien ploto rodys kaip min 5% daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasidalinkit mintimis, ką reikėtų susikomplektuoti 4m sėjamajai, kas būtina, ko galbūt nereikėtų. Pvz, ar reiktų Pronto dėti priekyje prieš dirbimą dar ratukų eilę dirvai sutankinti, jei traktorius bus su dubliais? mano manymui, kad nereikia, nes traktoriaus ratai sutankina dirvą, tik galbūt į tarpuvėžį reikėtų tų ratukų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasidalinkit mintimis, ką reikėtų susikomplektuoti 4m sėjamajai, kas būtina, ko galbūt nereikėtų. Pvz, ar reiktų Pronto dėti priekyje prieš dirbimą dar ratukų eilę dirvai sutankinti, jei traktorius bus su dubliais? mano manymui, kad nereikia, nes traktoriaus ratai sutankina dirvą, tik galbūt į tarpuvėžį reikėtų tų ratukų.

na traktoriuas iki 4m su dubliais neisplatinsi. tarpuvezy ratai gerai kad sutankina, blogai kad nuo traktoriasu dali svorio atkelia, del to prarandama trauka (bent as jei matau kad nepatempiu prikeliu tuos ratukus kad galui svorio tektu daugiau). Dirvos sutankinimas pries dirbima labai padeda islyginti pavirsiu (aktualiausia manau arimui). Lyginimo lenta daiktas geras. Simet bandziau visaip, naudot, pakelt. pakelta jau ne taip lygiai atrodo, bet galios sueda tikrai nemazai. O jei slapia is vis neimanoma dirbti. KAzkaip paciam noretusi jog lenta ne hidrauliskai o varztu reguliojama butu. Is kabinos lb jau sunku nutaikyt, kada gerai o kada per daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo tech veziu zenklintuvai labai reikalingas dalykas, o po trecia eilute uzdaryti tai irgi butinai reikia nes neisivaizduoju kaip itilpti nenuminant i toki tarpeli :)

Nepasėja 2 eilučių, tai gaunas 3 tarpai kažkur po 15 cm. Viso labo 45 cm. Bent jau aš purškimui naudoju 34, 32 ir 30 cm pločio padangas. Sutelpu be vargo. :)

Dėl pribambasų dar verta pagalvoti apie silikonu užpildytas padangas. Nes pradūrus kur per vidurį, ratų maustymo ojojoj. :eusa-snooty: Dėl ratų priekyje jau ne kartą keikiaus ko neužsakiau. Visų pirma tai įklimpus, kas man jau buvo 3 kartus, galima be vargo atsikabinti ir persikabinti kita kryptim arba tempti su trosu. Ko plikam dišliui nepadarysi ir gauni vargelį murkdytis po dumblus. Na ir pats atsikabinimas paprastesnis gaunas ir be abejo tiesioginė paskirtis, vienodai suspausti žemę. Pati eilė priekinių ratų irgi gal praverstų, nes spaudimas geriau pasiskirstytu, didesniu plotu. Tuo pačiu vėl gi ne taip greit įklampintum ko gero.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo tech veziu zenklintuvai labai reikalingas dalykas, o po trecia eilute uzdaryti tai irgi butinai reikia nes neisivaizduoju kaip itilpti nenuminant i toki tarpeli :)

Nepasėja 2 eilučių, tai gaunas 3 tarpai kažkur po 15 cm. Viso labo 45 cm. Bent jau aš purškimui naudoju 34, 32 ir 30 cm pločio padangas. Sutelpu be vargo. :)

Dėl pribambasų dar verta pagalvoti apie silikonu užpildytas padangas. Nes pradūrus kur per vidurį, ratų maustymo ojojoj. :eusa-snooty: Dėl ratų priekyje jau ne kartą keikiaus ko neužsakiau. Visų pirma tai įklimpus, kas man jau buvo 3 kartus, galima be vargo atsikabinti ir persikabinti kita kryptim arba tempti su trosu. Ko plikam dišliui nepadarysi ir gauni vargelį murkdytis po dumblus. Na ir pats atsikabinimas paprastesnis gaunas ir be abejo tiesioginė paskirtis, vienodai suspausti žemę. Pati eilė priekinių ratų irgi gal praverstų, nes spaudimas geriau pasiskirstytu, didesniu plotu. Tuo pačiu vėl gi ne taip greit įklampintum ko gero.

jei po 15 cm tai gal ir gana ;)

as seju su Lemken Saphir 7/400 Autoload B+ kombinuota su Lemken Zirkon 7 freza :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo tech veziu zenklintuvai labai reikalingas dalykas, o po trecia eilute uzdaryti tai irgi butinai reikia nes neisivaizduoju kaip itilpti nenuminant i toki tarpeli :)

Nepasėja 2 eilučių, tai gaunas 3 tarpai kažkur po 15 cm. Viso labo 45 cm. Bent jau aš purškimui naudoju 34, 32 ir 30 cm pločio padangas. Sutelpu be vargo. :)

Dėl pribambasų dar verta pagalvoti apie silikonu užpildytas padangas. Nes pradūrus kur per vidurį, ratų maustymo ojojoj. :eusa-snooty: Dėl ratų priekyje jau ne kartą keikiaus ko neužsakiau. Visų pirma tai įklimpus, kas man jau buvo 3 kartus, galima be vargo atsikabinti ir persikabinti kita kryptim arba tempti su trosu. Ko plikam dišliui nepadarysi ir gauni vargelį murkdytis po dumblus. Na ir pats atsikabinimas paprastesnis gaunas ir be abejo tiesioginė paskirtis, vienodai suspausti žemę. Pati eilė priekinių ratų irgi gal praverstų, nes spaudimas geriau pasiskirstytu, didesniu plotu. Tuo pačiu vėl gi ne taip greit įklampintum ko gero.

esu viena sejamaja uzsakes su dviem volais vienas visu darbiniu plociu kitas 1,1 tai kai parduosiu ja ir liks kazkuris atliekamas galesim subendrauti arba ;) padek gal zinai kas zada pirkt ish pazystamu tai tada del ES dalies butu galima susitart bet jei konkreciau kalbet tai per PM reik ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prispaudimo ratai visada ejo shahmatishkai, volas ejo ant vienos asies, tai apie ka kalbam ?

Prispaudimo ratai - tai čia ratukas už sėjos disko :eusa-think:

O vat volas tai gaidys ir ne kitaip. Jokio kopijavimo ir dar sukasi bendrai po keletą padangų :eusa-snooty:

jei siandien ieskociau sejamosios ji tikrai butu horsh, tik su dviem volais imciau, neturiu jokiu priekaistu, darydavo kupra vienoje puseje tai atmusimo lenta pasitobulinau, nors ta gamykla jau prie kokius metus daryt pradejo, deja pas mane atejo su trumpa lenta. daugiau nera kur su dantimis isikabinti, viskas dirba puikiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...