Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
prieš 16 minutes , lietulka pranešimas:

Bet AR jis reguluojasi Norma nuo greicio as ta manual maciau niekaip jis nereguluoja

Mygtukas l/ha yra, srauto matuoklio parametrų įvedimas į kompą inatrukcijoj yra, tai jei fiziškai purkštuvas turi srauto matuoklį ir elektrinį proporcinį vožtuvą, tai turi ir normą palaikyt.

 

Papildau - pažiūrėjau jungimo schemą, tai pagal ją negali valdyt normų, tai tikriausiai čia tik ekranas rodantis sunaudotą skystį, apdirbtą plotą, greitį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , jawax pranešimas:

Mygtukas l/ha yra, srauto matuoklio parametrų įvedimas į kompą inatrukcijoj yra, tai jei fiziškai purkštuvas turi srauto matuoklį ir elektrinį proporcinį vožtuvą, tai turi ir normą palaikyt.

 

Papildau - pažiūrėjau jungimo schemą, tai pagal ją negali valdyt normų, tai tikriausiai čia tik ekranas rodantis sunaudotą skystį, apdirbtą plotą, greitį.

Tu turi toki pat ta valdykli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, snaiperis pranešimas:

Kas patars kuri rinktis, Agrio napa, Amazone ux, ar John Deere M740. Visi plius minus vienodu parametru su sekciju valdymu. Ar tiesa kad JD greitai griuna ant sono?padekit kolegos apsisprest

Su uxais tekę nuo 2007m dirbt, tai nieko blogo negaliu pasakyt, svarbu teisingą komplektaciją susidėliot, ir pirkti iš SVtechnikos, o ne kitų atstovų, su kitais 2 netekę susidurt nepakomentuosiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , JCB pranešimas:

Nežinau, nenaudojau, bet to agrio sijos man atrodo nerimtai padarytos, skardelės. Įdomu kaip sijos atrodo po kokių 50k ha.

Iš video, kažkur labai dažnai girdima frazė- neužteko, paliksim kaip bandymą :D 

bet žinai, tą 50 k ha supurkst.. aš kai nesudeliauju, tai vaziuoju kokius 4 kart per lauka, nu 5. tai 300 ukis per metus nupurkstu 1500 pas mane, 50 k as iki pensijos tikriausiai nepasiekciau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , grazbek pranešimas:

Tiesa pasakius kainos ir kokybės santykis liuks

Na taip, tas pigesnis daiktas per kužkur ir turi pasitaupyti. 

prieš 5 minutes , manttys pranešimas:

bet žinai, tą 50 k ha supurkst.. aš kai nesudeliauju, tai vaziuoju kokius 4 kart per lauka, nu 5. tai 300 ukis per metus nupurkstu 1500 pas mane, 50 k as iki pensijos tikriausiai nepasiekciau :D

Tai ir sakau, įdomu kaip atrodo po tiek ha, ar tu su tokiu ūkiu nori nuo 0 ha skaitliuką sukt? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...