Jump to content

Galimybė užsidirbti keleta eurų daugiau nei įprastai


Virginija157

Recommended Posts

Sveiki visi :)
Taigi, susiradau internetine svetaine (loterijos puslapis) kurioje žmogus pasinaudojęs mano REF (Pakvietimo nuoroda) ir nusipirkęs bilietą man atkeliautu 50 eurų. 

Paklausitė kodėl rašau Jums čia? Yra taip jog vienas pakviestas žmogus kartu su viena sąskaita galima pasinaudoti tik 1 karta (Kad užskaitytų man pakvietimą)...
Todėl rašau Jums, galbūt ką nors sudomintu papildomai užsidirbt? 
 

Cituoti

Eiga būtu tokia:
Užsiregistruojate - > Nusiperkate bilietą (Kaina 10,50e) - > Aš gaunu pinigėlius - > Pervedžiu Jums 25 eurus


Už visus atliktus veiksmus Jums sumokėčiau 25 eurus, tai išeitu jog atgaunate 10 eurų savo ir +15eurų iš manęs.

Visas nuorodas duočiau Jums pati, todėl nieko Jums ieškoti nereikėtu ir panašiai, viskas atliekama labai greit, iki 10 minučių

Jeigu ką nors sudomintų parašykite man asmeniškai PM :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Virginija157 pranešimas:

Sveiki visi :)
Taigi, susiradau internetine svetaine (loterijos puslapis) kurioje žmogus pasinaudojęs mano REF (Pakvietimo nuoroda) ir nusipirkęs bilietą man atkeliautu 50 eurų. 

Paklausitė kodėl rašau Jums čia? Yra taip jog vienas pakviestas žmogus kartu su viena sąskaita galima pasinaudoti tik 1 karta (Kad užskaitytų man pakvietimą)...
Todėl rašau Jums, galbūt ką nors sudomintu papildomai užsidirbt? 
 


Už visus atliktus veiksmus Jums sumokėčiau 25 eurus, tai išeitu jog atgaunate 10 eurų savo ir +15eurų iš manęs.

Visas nuorodas duočiau Jums pati, todėl nieko Jums ieškoti nereikėtu ir panašiai, viskas atliekama labai greit, iki 10 minučių

Jeigu ką nors sudomintų parašykite man asmeniškai PM :)

 

ponia, išleidome savo pinigus ant bitkoinu, tai jums nebeliko. va ten tai biznis ir jums rekomenduojam :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Virginija157 pranešimas:

na o gal dar atsiras kuris neišleido visų pinigų ant bitkoino, galbūt kas norės dar papildomai gaut pinigų :)

Na o kas neišleido ant bitkoino tai viska išleido trašom ir technikai :D tad ne i ta foruma atejot, negi negirdit kaip ūkininkai dejuoja ir blogai gyvena :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Virginija157 pranešimas:

Sveiki visi :)
Taigi, susiradau internetine svetaine (loterijos puslapis) kurioje žmogus pasinaudojęs mano REF (Pakvietimo nuoroda) ir nusipirkęs bilietą man atkeliautu 50 eurų. 

Paklausitė kodėl rašau Jums čia? Yra taip jog vienas pakviestas žmogus kartu su viena sąskaita galima pasinaudoti tik 1 karta (Kad užskaitytų man pakvietimą)...
Todėl rašau Jums, galbūt ką nors sudomintu papildomai užsidirbt? 
 


Už visus atliktus veiksmus Jums sumokėčiau 25 eurus, tai išeitu jog atgaunate 10 eurų savo ir +15eurų iš manęs.

Visas nuorodas duočiau Jums pati, todėl nieko Jums ieškoti nereikėtu ir panašiai, viskas atliekama labai greit, iki 10 minučių

Jeigu ką nors sudomintų parašykite man asmeniškai PM :)

 

Paćiu laiku, kaip tik  nuo gruodźio 1 pradès mokèti likusias ismokas  .Ankstesneis laikais sita afera vadino "piramide" ☺

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

duodam mes saskaitu nr tau, tu pravesk mums po 20 euru, mes uzsiregistruojam, tu gauni po 50 nuo musu kiekvieno. tau gaunas nebe 25, o 30 euru nuo kiekvieno. pagalvok kokie pinigai tau. ziurek jau su palukanom, kokiu negautum jokiam banke.

Gavejas: MR. SANTA CLAUS

Luminor Bank AS
Sąskaitos Nr. LT13 2140 0300 0241 4458

:D:D:D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, gediminaske pranešimas:

duodam mes saskaitu nr tau, tu pravesk mums po 20 euru, mes uzsiregistruojam, tu gauni po 50 nuo musu kiekvieno. tau gaunas nebe 25, o 30 euru nuo kiekvieno. pagalvok kokie pinigai tau. ziurek jau su palukanom, kokiu negautum jokiam banke.

Gavejas: MR. SANTA CLAUS

Luminor Bank AS
Sąskaitos Nr. LT13 2140 0300 0241 4458

:D:D:D 

:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Virginija157 pranešimas:

Kiek skaičiau čia galima rašyt ką norime, tai nutariau parašyt.. Nepykite tik..

Jus ne i ta foruma paraset ,nuotrauka savo bent idetumet .(galima su bikiniu) tai gal kas ir uzsiimtu labdara .paklausoje daba masazo salonai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

Jus ne i ta foruma paraset ,nuotrauka savo bent idetumet .(galima su bikiniu) tai gal kas ir uzsiimtu labdara .paklausoje daba masazo salonai .

Issigastum pamates,su bikiniu,nes tai ne Virginija o kazkoks alfonsas, visus uz nosies vedzioja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 11/29/2017 at 21:03, Virginija157 pranešimas:

Sveiki visi :)
Taigi, susiradau internetine svetaine (loterijos puslapis) kurioje žmogus pasinaudojęs mano REF (Pakvietimo nuoroda) ir nusipirkęs bilietą man atkeliautu 50 eurų. 

Paklausitė kodėl rašau Jums čia? Yra taip jog vienas pakviestas žmogus kartu su viena sąskaita galima pasinaudoti tik 1 karta (Kad užskaitytų man pakvietimą)...
Todėl rašau Jums, galbūt ką nors sudomintu papildomai užsidirbt? 
 


Už visus atliktus veiksmus Jums sumokėčiau 25 eurus, tai išeitu jog atgaunate 10 eurų savo ir +15eurų iš manęs.

Visas nuorodas duočiau Jums pati, todėl nieko Jums ieškoti nereikėtu ir panašiai, viskas atliekama labai greit, iki 10 minučių

Jeigu ką nors sudomintų parašykite man asmeniškai PM :)

 

Davai viska is pradziu - jokiu PM, viska deliojam cia.

Duok nuoroda apie ka eina tiksliai kalba, persiusiu kolegom i FNTT ir VSD, jeigu praeisi patikra, padarysiu pavedima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje ponia (?) Virginija157 turi antrininka https://www.supermama.lt/forumas/topic/1042520-papildomas-uzdarbis-mamytems/

P.s. cia google ismete - supermamu forume nedalyvauju (nepriima :) )

 

http://piniguocius.com/index5bdf.html?reply_id=79

Beje netycia ieskant info apie Virginijos "schema" radau nuoroda i kita lohatrona - skaitau ir zvengiu jau kokias 15 minuciu be sustojimo. Ir studente Vilma panasi i viena rusu aktore :)

 

 


jolanta.jpg
Namų šeimininkė Jolanta iš Kauno Laimėta suma 23 589 EUR.
Sėkmė renkasi garbingus žmones. Trečdalį uždirbtų pinigų aš atiduodu fondui, kuris padeda vaikams su sunkiomis ligomis.

saulius.jpg
Komersantas Saulius iš Klaipėdos Laimėta suma 33 500 EUR.
Savo pirmą parduotuvę aš atidariau naudodamas Domo formulę. Jeigu jums reikalingas įstatinis kapitalas naudokite Dominyko metodą. Trys nupirkti bilietai man davė 900 EUR iškarto.

vilma.jpg
Studentė Vilma iš Vilniaus Laimėta suma 27 365 EUR.
Mokausi ekonomikos fakultete, o studijoms užsidirbu naudodama Domo formulę. Ilgai studijavau šią formulę, ji tikrai veikia!

andrius.jpg
Studentas Andrius iš Marijampolės, Laimėta suma 58 768 EUR
Jėga! Dabar galiu susimokėti už studijas bei nusipirkti naują automibilį vasarai 1f642.png
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...