Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

prieš 1 minutę , manttys pranešimas:

Taip, kad pelno nuostolio ataskaitoje butu 0 man reikia gaut 240.

O grubiai galit pasakyti, kiek planuojama investuoti vien laukų priežiūrai ir tręšimui? Be technikos amortizacijų, dilimo ir visa kita? Trąšos, aap, kalkes/mešlas. Be kuro tiems darbams atlikti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Planetarke pranešimas:

O grubiai galit pasakyti, kiek planuojama investuoti vien laukų priežiūrai ir tręšimui? Be technikos amortizacijų, dilimo ir visa kita? Trąšos, aap, kalkes/mešlas. Be kuro tiems darbams atlikti?

Kalkiu net neskaiciavau, nors kalkinau nemazai lauku

20230317_083423.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , niino pranešimas:

Kur dar darbas 

nėra darbo, iš idėjos :D bet darbs nėra labai brangus, kažkaip kiek skaičiavau, hektarui apie 5-6 val reikia.

prieš 5 minutes , niino pranešimas:

Cia gal praeitu metu skaiciavimai, nes trasu, kuro kainos dideles ...

 

Tai trąšos ir yra iš praeitų metų supirktos. aš kalbu apiesavo atvejį. kas tresia pigiom trasom, tai apie 60 euru mazesne savikaina bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , manttys pranešimas:

Kalkiu net neskaiciavau, nors kalkinau nemazai lauku

20230317_083423.jpg

Spaudžiu Patinka mygtuką. Smagu, kad tokie dalykai yra daromi. Aš kai kitiems papasakoju, tai numykia. Bet kai pasiima smėlio karjerą, perka sertifikuota rapsų hibridinę sėklą ir pavasarį atsėja tą lauką avižomis, o poto vaikšto galvą pakėlęs, kad va pasiėmiau žemės gabalą ir dabar būsiu didelis ūkininkas, tai tada aš numykiu. Net elemantaraus +- santykio nesugeba įsivertint. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , manttys pranešimas:

aš nekalbu apie bankrotą, kalbu, kad šie metai tiesiog bus nuostolingi. deja tokia realybė. kiti bus geresni

I del tų amortizacijų tai ar ūkis mažas ar technika visa nauja? Pas mane ūkis sakyčiau didesnis nei vidutinis, bet technikos (kombainų ir traktorių) amžiaus vidurkis koks 17 metų. Tai grubiai hektarui amortizacinės apie 100€

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Zilvis55 pranešimas:

I del tų amortizacijų tai ar ūkis mažas ar technika visa nauja? Pas mane ūkis sakyčiau didesnis nei vidutinis, bet technikos (kombainų ir traktorių) amžiaus vidurkis koks 17 metų. Tai grubiai hektarui amortizacinės apie 100€

mažas ūkis. kylant mokesčiams tampa mažai logiška dirbti sena technika, nes patogumą iškeiti į mokesčius.. atvirai pasakius, čia dar pamažintas tas nusidėvėjimas, jis net baisesnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Rolandas1 pranešimas:

Šiandien teko apslankyt AGROCHEMOS elevatoriuje ir pažiūrėjus į supirkimo kainas , vos " stalčius" neatsidarė, per savaite laiko žirniai su pupom nukrito -80 eur , dar prieš savaite už žirnius mokėjo 266 , o šiandien moka 186 eurus 😲 Greit už ačiū norės pirkti 😀

20230323_104437.jpg

20230323_081401.jpg

čia tinka gerai posakis "be komentarų"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , manttys pranešimas:

aš nekalbu apie bankrotą, kalbu, kad šie metai tiesiog bus nuostolingi. deja tokia realybė. kiti bus geresni

aš jūsų ir neteisiu.....bet tikrai žemės ūkyje yra sektoriu kurie pelno negauna ne vienus metus o du ar netgi tris metus ypač paskutinius pandemijos pabaigos. taip tik toks pastebėjimas  kad nieko antgamtiško čia nėra .P.S.Vienas švedas pasakojo kad ne taip blogai yra neuždirbti pelno blogiau yra sudirbti į minusą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , manttys pranešimas:

mažas ūkis. kylant mokesčiams tampa mažai logiška dirbti sena technika, nes patogumą iškeiti į mokesčius.. atvirai pasakius, čia dar pamažintas tas nusidėvėjimas, jis net baisesnis

Nu ta logika atsiranda tada kai grūdų kainom nukritus skaičiuojama užauginimo savikaina.

  Mokesčiai irgi nuo ūkio dydžio, gamtos ir sugebėjimų priklauso.

Dažniausia didesniems ūkiams ta nauja technika mokesčius kolkas mažina tik 15%., nes VSD ir PSD šiaip ar taip max gakimą sumą susimoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Nu ta logika atsiranda tada kai grūdų kainom nukritus skaičiuojama užauginimo savikaina.

  Mokesčiai irgi nuo ūkio dydžio, gamtos ir sugebėjimų priklauso.

Dažniausia didesniems ūkiams ta nauja technika mokesčius kolkas mažina tik 15%., nes VSD ir PSD šiaip ar taip max gakimą sumą susimoka.

jegu lubos bus 60 vdu, o gpm net 27 proc, tai labai gerai pajus visi

 

beje, žiūrėjau vieno prieteliaus kandidtao i savvalda deklaracija... pajamu 2,6 mln, pajamu mokescio 15 k. tai tie nusidėvėjimai labai gerai visiems veikia. mažai kas turi didelius popierinius pelnus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

nėra darbo, iš idėjos :D bet darbs nėra labai brangus, kažkaip kiek skaičiavau, hektarui apie 5-6 val reikia.

Tai trąšos ir yra iš praeitų metų supirktos. aš kalbu apiesavo atvejį. kas tresia pigiom trasom, tai apie 60 euru mazesne savikaina bus

200 eur bus pigesnė savikaina,beriant 500kg šių dienų kaina,nes trašos dabar dvigubai pigesnės,tonos skirtumas mažiausiai 400eur  palyginus su rudeniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , Robertas08 pranešimas:

200 eur bus pigesnė savikaina,beriant 500kg šių dienų kaina,nes trašos dabar dvigubai pigesnės,tonos skirtumas mažiausiai 400eur  palyginus su rudeniu.

skaiciavau tonai, bet ir tai kazka nuskaiciavau i lankas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...