Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Nemanau kad tu vabaliuku bus ,jei aruodai buvo vasara ispurksti, tik reik nelaukt, kai prades siluot orai normaliau reikia vest. O del kainu tai kazkoks zaidimas vyksta, manau dar truputi pakris nezenkliai ir i vasario pabaiga kilsteles TIKIUOS

Tikiesi ir svajoji kaip ir dauguma?, o gal žinai kas tures itakos kilimui nes jau baisu daros kasdien vis krenta  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Krenta kainos krenta ir trasu kainos. Ir kuras pigus. Neverkšlenkit o paskaičiuokit kiek sutaupete ant kuro. Ant trasu. :)

Kai paskaiciuoji, kiek prarandi ant grudu, tai tas trasu ir kuro atpigimas tai tik graudu juoka kelia.. 

GRUBIAI: Hektarui kvieciu atiduodam 1 tona trasu. Kuro sunaudojam 120 l. Trasos atpigo 20 euru/tona (ir tai kazin), kuras atpigo 0.5 euro/litras. SUTAUPOM 20+60=80 euru.

Kuliam 7-8 t kvieciu. Tonos kaina nukrito +/- 40 euru. NETENKAM 7-8x40=280-320 euru/ha. Nuostolis 200-240 euru/ha. Ir is kur tas optimizmas pas pati. arba grudai seniai parduoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad ir naujam derliui kainos nedžiugina.

Naujo derliaus kainos dar niekas nezino.Labai priklauso kokia bus vasara zemyne,o pranasauja silciausia per visa stebejimo istorija.Jeigu kokiam Amerike nebus lietaus (to as jiems nelinkiu)tai ir kainos pasikoreguos.Kitavertus ir pas mus gali viskas iskepti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Juokingi man tie jusu verkslenimai. Kaip bobos . Jokios problemos nematau su siu dienu kainom. Minuse nesedi. Uždirbi pakankamai. Bet kaip matau, vistiek negana. Kiek vilka bemaitinsi, vistiek i miska ziures. Tai cia taspats. Kiek bemokes uz grudus, vistiek negana . :) keiskit požiuri. Paseliai siemet nei buvo iššale, nei ka. Kas neleido parduot kai buvo palankiausios kainos ? Patys kalti. Dabar čia verkšlenat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano optimizmas tame, kad nenaudoju tonos trašu i hektara kaip kaikurie paraše. Paskaičiuoju ka galiu išspausti . Stengiuosi auginti taip kad butu didziausias pelnas. Su mažiausiom išlaidom. Ramus esu ir del to, kad nelaikau grudu, nors pilna tam yra vietos. Pasilikau tik seklai jei reiktu atseti 2×kartu. Ir simtuka kviečių. Vešiu dabar juos po 148. Ir visiskai neverkiu. Yra kaip yra. I minusa neskestu. Uždirbti iseina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo aš ir nesu prie tų ,kurie pila 1t i hektarą trąšų, tiesiog kaip pažiūri kokios kainos anksčiau buvo, tai šiek tiek apmaudu, gailiuosi, kad nefiksavau kainos gruodžio mėnesį, užtat dabar esu pasimetęs ir nežinau ką daryt ar fiksuot prie tokiu kainų, kokios dabar yra ar tiesiog laukt, kas bus ateitį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo aš ir nesu prie tų ,kurie pila 1t i hektarą trąšų, tiesiog kaip pažiūri kokios kainos anksčiau buvo, tai šiek tiek apmaudu, gailiuosi, kad nefiksavau kainos gruodžio mėnesį, užtat dabar esu pasimetęs ir nežinau ką daryt ar fiksuot prie tokiu kainų, kokios dabar yra ar tiesiog laukt, kas bus ateitį.

Mes irgi nenusprendžiam ar dabar parduot ar dar laukt. nu niekaip nekyla rankos parduot kai tokios kainos.. bet ir laukt jau baisu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...