Jump to content

Reikia jūsų patarimų


Orestas

Recommended Posts

Prieš 6 valandas, Orestas pranešimas:

Laba diena, gavau dovanų žemės ūkio sklypą Lazdijų r. Sklypas nedidelis: 1.4800 ha Ką rekomenduotumėt sodinti tokiame plote? Galvoju dalį žemės apsodinti šilauogėmis, o likusią mišku-eglėmis. 

Jei nesiruoši rimtai užsiimti šilauogėmis ir pasiruošti investicijoms ir darbui, tada geriau išnuomok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Orestas pranešimas:

Laba diena, gavau dovanų žemės ūkio sklypą Lazdijų r. Sklypas nedidelis: 1.4800 ha Ką rekomenduotumėt sodinti tokiame plote? Galvoju dalį žemės apsodinti šilauogėmis, o likusią mišku-eglėmis. 

Mišką pasisodinsi ir nieko kito negalėsi daryt, bus tik miškas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Orestas pranešimas:

Laba diena, gavau dovanų žemės ūkio sklypą Lazdijų r. Sklypas nedidelis: 1.4800 ha Ką rekomenduotumėt sodinti tokiame plote? Galvoju dalį žemės apsodinti šilauogėmis, o likusią mišku-eglėmis. 

Imk daržininkystę,uogų, ankstyvosiom veislem didesnį asortimentą ir į turgų. Arba braškes šiltnamy  Įvairių pasodinęs žinosi kas auga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-07-13 at 22:31, arciu555 pranešimas:

Imk daržininkystę,uogų, ankstyvosiom veislem didesnį asortimentą ir į turgų. Arba braškes šiltnamy  Įvairių pasodinęs žinosi kas auga

Gal ir visai gerai būtų toks mažas ūkelis su įvairiom daržovėm, uogom. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Orestas pranešimas:

Gal ir visai gerai būtų toks mažas ūkelis su įvairiom daržovėm, uogom. 

Pažiūresi kas auga, kokių sąlygų reikia  investicijų, visko po truputį lengviau gera kaina parduoti nei vienos rùšies didesnį kiekį.Mažas be turgaus neišgyvensi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

Pažiūresi kas auga, kokių sąlygų reikia  investicijų, visko po truputį lengviau gera kaina parduoti nei vienos rùšies didesnį kiekį.Mažas be turgaus neišgyvensi. 

O ką patartum dėl laistymo? Labai patogus būdas laistymo sistemos, bet elektros nėra tai lieka tik gravitacinis laistymas su pakeltom talpom.  Pats pirmas dalykas planuoju kasti kūdrą, bet įdomu ar užteks vandens, kokia jūsų nuomonė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Orestas pranešimas:

O ką patartum dėl laistymo? Labai patogus būdas laistymo sistemos, bet elektros nėra tai lieka tik gravitacinis laistymas su pakeltom talpom.  Pats pirmas dalykas planuoju kasti kūdrą, bet įdomu ar užteks vandens, kokia jūsų nuomonė?

Generatorių yra, bet pirma išsiaiškink kokiam gyly vanduo prieš kasant kūdrą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

Kūdros neiškasi, nes užslinks krantai,paimi račioką iškasi iki vandens siaurą duobę esi paruošęs 4 kuolus ilgus,  lentų ir sukalęs suleidi į duobę gaunasi šul8nys su sustiprintais krantais, tada neužslinks žemem.

Turejau omeni tvekini 4-5 aru. O ta ideja gera turesi minti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, AG Paulius pranešimas:

 

:D Jo saulės šias metai turime pakankamai. Tai ką pasakiau atrodo kreivai, bet yra savų pliusų ir minusų :)

Pauliau uz toki pasakyma as tave palaikau, senai norejau kelt klausyma, as deklaruoju, ukininkas dirba, kura atiduodu. Ko jus bijot, nereiks maldaut nuomos uz zeme, kaip daugelis skundzias, tai veliau, dabar cituacija bloga, grudai atpigo. Jei saziningas ukininkas to bijot neturetu, nereiks nuomos moket. Jei noriu aogaut aisku toks dalikas bus nepalankus. Pavasari buvau klauses kiek mokat uz nuoma, taip ne vienas nesugebejo atsakyt, ar cia kazkokia paslaptis ar nenoras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Ramza pranešimas:

Pauliau uz toki pasakyma as tave palaikau, senai norejau kelt klausyma, as deklaruoju, ukininkas dirba, kura atiduodu. Ko jus bijot, nereiks maldaut nuomos uz zeme, kaip daugelis skundzias, tai veliau, dabar cituacija bloga, grudai atpigo. Jei saziningas ukininkas to bijot neturetu, nereiks nuomos moket. Jei noriu aogaut aisku toks dalikas bus nepalankus. Pavasari buvau klauses kiek mokat uz nuoma, taip ne vienas nesugebejo atsakyt, ar cia kazkokia paslaptis ar nenoras.

prie dabartiniu reikalavimu, kaip tu nurasysi purskimu, trasu kiekius ? as dirbu turiu kazkur nurasyt , jeigu nera deklaruoto ploto tai kur as dedu viska ? plius meslo tarkim tvarkymas reik lauku, nera taip paprasta kaip jus sapnuojat ? nuoma zemes nuo 100 iki 250 eu ha bet kas is to zeme zemei nelygi plius rajono konkurencija nelygi , va ir kinta nuomos kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, u.k aurimas pranešimas:

prie dabartiniu reikalavimu, kaip tu nurasysi purskimu, trasu kiekius ? as dirbu turiu kazkur nurasyt , jeigu nera deklaruoto ploto tai kur as dedu viska ? plius meslo tarkim tvarkymas reik lauku, nera taip paprasta kaip jus sapnuojat ?

Aurimai didžiausios gyvenimo baimės ir stabdžiai yra mūsų galvose, į kurias per laiką prikišame įvairiausio politinio ššš... Žemės ūkis buvo prijaukintas prie išmokų be kurių ūkininkai neįsivaizduoja savo veiklos. Išmokos veikia meduolio ir botago principu. Problema ta kad meduolis vis mažėja o botago tik daugėja. Dėl to tu taip ir kalbi kaip pirksim, kaip nurašyti, kaip deklaruosime, visur vien sankcijos ir baudos. Ar girdėjai kad nuo 2023 metų gali išmokas gauti pagal bonusavimo sistemą ? įvertinus politinius siekius ir ES žaliojo kurso užmojus, galiu pasakyti kad tas bonusavimas yra labiau emocinis o ne matematinis principas. Visi įsipareigojimai ir sankcijos yra paremtos išmokomis. :)

O kas jei aš neprašysiu išmokų ? Aš vykdysiu ūkinę veiklą be deklaracijos, pirksiu pesticidus ir trąšas juos naudosiu pagal reikalavimus ir auginsiu taip kaip man bus pelningiausią.  Kas tada man galės priekaištauti ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , AG Paulius pranešimas:

 

O kas jei aš neprašysiu išmokų ? Aš vykdysiu ūkinę veiklą be deklaracijos, pirksiu pesticidus ir trąšas juos naudosiu pagal reikalavimus ir auginsiu taip kaip man bus pelningiausią.  Kas tada man galės priekaištauti ? 

:handgestures-thumbup:

  Plius deklaravimas niekada nebuvo privalomas.. o kai pinigus paimi, natūralu, kad turi atsakyti. 

   Toks laisvesnis mąstymas, kai užsidaro durys, kartais gali atidaryti langą :) kiekvienam pagal sugebėjimus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, AG Paulius pranešimas:

Aurimai didžiausios gyvenimo baimės ir stabdžiai yra mūsų galvose, į kurias per laiką prikišame įvairiausio politinio ššš... Žemės ūkis buvo prijaukintas prie išmokų be kurių ūkininkai neįsivaizduoja savo veiklos. Išmokos veikia meduolio ir botago principu. Problema ta kad meduolis vis mažėja o botago tik daugėja. Dėl to tu taip ir kalbi kaip pirksim, kaip nurašyti, kaip deklaruosime, visur vien sankcijos ir baudos. Ar girdėjai kad nuo 2023 metų gali išmokas gauti pagal bonusavimo sistemą ? įvertinus politinius siekius ir ES žaliojo kurso užmojus, galiu pasakyti kad tas bonusavimas yra labiau emocinis o ne matematinis principas. Visi įsipareigojimai ir sankcijos yra paremtos išmokomis. :)

O kas jei aš neprašysiu išmokų ? Aš vykdysiu ūkinę veiklą be deklaracijos, pirksiu pesticidus ir trąšas juos naudosiu pagal reikalavimus ir auginsiu taip kaip man bus pelningiausią.  Kas tada man galės priekaištauti ? 

Niekas nepriekaištaus,jei tu tą sugebėsi.Bet reik sugebėti.Ar paveši,ar tik grąžios kalbos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zim511 pranešimas:

:handgestures-thumbup:

  Plius deklaravimas niekada nebuvo privalomas.. o kai pinigus paimi, natūralu, kad turi atsakyti. 

   Toks laisvesnis mąstymas, kai užsidaro durys, kartais gali atidaryti langą :) kiekvienam pagal sugebėjimus :)

"Darbas jūs išlaisvins" - žinai kur tai buvo parašyta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , agronoms pranešimas:

Niekas nepriekaištaus,jei tu tą sugebėsi.Bet reik sugebėti.Ar paveši,ar tik grąžios kalbos?

Jau pieninkus Lietuvos baigia išlaisvinti, karvių bandos nyskta iš laukų, po to sekantys bus mėsinių galvijų augintojai, ir tada patys "racionaliausi" ūkininkai išlaisvės :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , agronoms pranešimas:

Niekas nepriekaištaus,jei tu tą sugebėsi.Bet reik sugebėti.Ar paveši,ar tik grąžios kalbos?

Klausimas nuskambėjo taip lyg žemės ūkio verslas būtų visai beviltiškas ir be paramos nė žingnsio. Tai taip išeina jei dingtų prama žemės ūkiui visi bankrutuotume ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , AG Paulius pranešimas:

Jau pieninkus Lietuvos baigia išlaisvinti, karvių bandos nyskta iš laukų, po to sekantys bus mėsinių galvijų augintojai, ir tada patys "racionaliausi" ūkininkai išlaisvės :D 

Na negaliu ginčytis.Pienininkai kurie masto racionaliai,šiandien labai puikiai gyvena.Ar ne taip?Kaip ir mėsinių augintojai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...