Jump to content

Reikia jūsų patarimų


Orestas

Recommended Posts

prieš 7 minutes , agronoms pranešimas:

Kodėl manai kad man reikės padėti?Nepagalvojai kad gal tau reikės padėti?Na bet gal jei tamsta protingesnis už visus,tai mes jau lauksim tos ''pamočies".

kazkaip manau kad jusu nieks neklaus,o paims ir padarys progresyviau,taigi jau buvo nekarta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-07-18 at 00:34, AG Paulius pranešimas:

Man reikia statistinių duomenų bent 5 metų iš suvalkijos regiono apie ten auginamas populiariausias augalų veisles ir pasiekiamus vidutinius derlingumus.   

Ruosiate suvalkus visus supirkt? Siaip bendras klausimas is salies - zemes ukyje esate samdomas darbuotojas ar ukio savininikas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-07-17 at 23:12, AG Paulius pranešimas:

Jau pieninkus Lietuvos baigia išlaisvinti, karvių bandos nyskta iš laukų, poto sekantys bus mėsinių galvijų augintojai, ir tada patys neracionaliausi ūkininkai išlaisvės :D 

Didelis kiekis karviu ir nesigano laukuose, ir tas kiekis nuolatos didėja…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, dzipas pranešimas:

Ruosiate suvalkus visus supirkt? Siaip bendras klausimas is salies - zemes ukyje esate samdomas darbuotojas ar ukio savininikas?

Jau esu minėjęs 8 metus esu dirbęs žemės ūkio versluose, kaip samdomas darbuotojas. Mano sritys buvo valdymas, gamyba, technologijos. 

Šiandien esu įkūręs technologijų įmonę ir dirbu sau: tikslas kurti skaitmenines inovacijas žemės ūkiui, kurios padės ūkininkams išlikti konkurencingiems, mažins administracinė naštą, padės kaupti žinias ir patirtį, leis greičiau suformuoti tvarumą žemės ūkyje. 

Turiu ir ūkį bet jis man reikalingas kaip profesinis hobis, tiesiog patinka džiaugtis gamta 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...