Jump to content

Reikia jūsų patarimų


Orestas

Recommended Posts

prieš 6 minutes , agronoms pranešimas:

Niekas nepriekaištaus,jei tu tą sugebėsi.Bet reik sugebėti.Ar paveši,ar tik grąžios kalbos?

Jau pieninkus Lietuvos baigia išlaisvinti, karvių bandos nyskta iš laukų, poto sekantys bus mėsinių galvijų augintojai, ir tada patys neracionaliausi ūkininkai išlaisvės :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

Klausimas nuskambėjo taip lyg žemės ūkio versalas būtų visai beviltiškas ir be paramos nė žingnsio. Tai taip išeina jei dingtų prama žemės ūkiui visi benkrutuotume ? 

Tai iš tavo pusės jis taip nuskambėjo.Aš asmeniškai bankrutuoti tikrai nesiruošiu.Tfu tfu tfu.Man viskas l.ok,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, AG Paulius pranešimas:

Aurimai didžiausios gyvenimo baimės ir stabdžiai yra mūsų galvose, į kurias per laiką prikišame įvairiausio politinio ššš... Žemės ūkis buvo prijaukintas prie išmokų be kurių ūkininkai neįsivaizduoja savo veiklos. Išmokos veikia meduolio ir botago principu. Problema ta kad meduolis vis mažėja o botago tik daugėja. Dėl to tu taip ir kalbi kaip pirksim, kaip nurašyti, kaip deklaruosime, visur vien sankcijos ir baudos. Ar girdėjai kad nuo 2023 metų gali išmokas gauti pagal bonusavimo sistemą ? įvertinus politinius siekius ir ES žaliojo kurso užmojus, galiu pasakyti kad tas bonusavimas yra labiau emocinis o ne matematinis principas. Visi įsipareigojimai ir sankcijos yra paremtos išmokomis. :)

O kas jei aš neprašysiu išmokų ? Aš vykdysiu ūkinę veiklą be deklaracijos, pirksiu pesticidus ir trąšas juos naudosiu pagal reikalavimus ir auginsiu taip kaip man bus pelningiausią.  Kas tada man galės priekaištauti ? 

Be deklaracijos net ne visi supirkėjai grūdus iš tavęs pirks. O žurnalus pildyt vis tiek reikės. Kurą irgi pirksi su pilnu akcizu. Aš tai kad ir šiandien pasirašau ant išmokų naikinimo. Visų be išimties ir visiems. Tiems kurie ūkininkauja nuo pat pradžių nebūtų jokia naujiena.

Man tik įdomu ką jie ten su tuo žaliu kursu surezgė tokio, kad net bijo tiesiai šviesiai įvardyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Bulvinykas pranešimas:

Be deklaracijos net ne visi supirkėjai grūdus iš tavęs pirks. O žurnalus pildyt vis tiek reikės. Kurą irgi pirksi su pilnu akcizu. Aš tai kad ir šiandien pasirašau ant išmokų naikinimo. Visų be išimties ir visiems. Tiems kurie ūkininkauja nuo pat pradžių nebūtų jokia naujiena.

Man tik įdomu ką jie ten su tuo žaliu kursu surezgė tokio, kad net bijo tiesiai šviesiai įvardyt.

Aš ir prieš bet kokias dotacijas,turi būti rinka.bet...Mes gaminam produkciją,kurią atsiprašau už išsireškimą,ir ubagai turi ipirkt.O kad jie ipirktų,tai mums turi kažkas padėti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Bulvinykas pranešimas:

Be deklaracijos net ne visi supirkėjai grūdus iš tavęs pirks. O žurnalus pildyt vis tiek reikės. Kurą irgi pirksi su pilnu akcizu. Aš tai kad ir šiandien pasirašau ant išmokų naikinimo. Visų be išimties ir visiems. Tiems kurie ūkininkauja nuo pat pradžių nebūtų jokia naujiena.

Man tik įdomu ką jie ten su tuo žaliu kursu surezgė tokio, kad net bijo tiesiai šviesiai įvardyt.

Akcizo kompensacijâ pridės prie tiesioginių išmokų ir  apmokestins visais 3 raidžių mokesčiais.... Va tau ir  3 zuikiai vienų šūvių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Man tik įdomu ką jie ten su tuo žaliu kursu surezgė tokio, kad net bijo tiesiai šviesiai įvardyt.

Bus abra kadabra, aplinkos ministerija kuria jeims palankias taisykles už ūkinikams skirtus pinigus. Jokio racionalumo kalbama vien emocijomis drugeliai, paukšteliai, vabaliukai, ūkininkai blogis, dirvožemis miręs ir t.t. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

Bus abra kadabra, aplinkos ministerija kuria jeims palankias taisykles už ūkinikams skirtus pinigus. Jokio racionaluma kalba vien emocijomis, drugeliai, paukšteliai, vabaliukai, ūkininkai blogis, dirvožemis miręs ir t.t. 

O jis nemiręs,sėjant varpinius 10 metų iš eilės?Tame yra daug tiesos,kad ir kaip mums ji nepatiktų,tame tarpe ir man,čia tik tarp kitko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , agronoms pranešimas:

O jis nemiręs,sėjant varpinius 10 metų iš eilės?Tame yra daug tiesos,kad ir kaip mums ji nepatiktų,tame tarpe ir man,čia tik tarp kitko.

Yra toks naujas terminas tvarumas, išmoksime dirbti tvariai ir nebealinsime savo dirvožemių o juos atstatynėsime. Ir kas smagiausia už tai gausime dar pinigų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , agronoms pranešimas:
prieš 10 minutes , AG Paulius pranešimas:

Yra toks naujas terminas tvarumas, išmoksime dirbti tvariai ir nebealinsime savo dirvožemių o juos atstatynėsime. Ir kas smagiausia už tai gausime dar pinigų :)

Jeigu tie pinigai mane patenkins,kodėl gi ne?

Klimatas keičiasi, ar tikrai pinigai yra svarbiausia ? Pasaulis kalba apie ekosistemų tvarumą, o žemės ūkis yra vienos didelės ekosistemos dalis, žmonės jau dabar yra pasiruošę mokėti už tai kad tos ekosistemos nebutų sugriautos. Mano žiniomis ūkinikavimas gali pasikeisti išesmės nuo to kaip esame įpratę elgtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , AG Paulius pranešimas:

Klimatas keičiasi, ar tikrai pinigai yra svarbiausia ? Pasaulis kalba apie ekosistemų tvarumą, o žemės ūkis yra vienos didelės ekosistemos dalis, žmonės jau dabar yra pasiruošę mokėti už tai kad tos ekosistemos nebutų sugriautos. Mano žiniomis ūkinikavimas gali pasikeisti išesmės nuo to kaip esame įpratę elgtis.

Jei pasiruošę mokėti,tai tegul moka,aš pasiruošęs pateikti tai,už ką bus mokama.Iliuzijom gyveni,nepyk,tikrai nenoriu ižeisti.Man pinigai tikrai nesvarbūs,aš dirbsiu iš idėjos.Ps.Man reikia grūdus pavežt nuo kombaino,ir būt l.gerai kad iš idėjos,nes pinigus mokėti aš l.nenoriu...Veši?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , AG Paulius pranešimas:

Klimatas keičiasi, ar tikrai pinigai yra svarbiausia ? Pasaulis kalba apie ekosistemų tvarumą, o žemės ūkis yra vienos didelės ekosistemos dalis, žmonės jau dabar yra pasiruošę mokėti už tai kad tos ekosistemos nebutų sugriautos. Mano žiniomis ūkinikavimas gali pasikeisti išesmės nuo to kaip esame įpratę elgtis.

klausimas kaip jus isivaizduojat ta pasauli kuris kalba apie ta tvaruma,jei nebedeginsiu anglies taske a,bet deginsiu taske b,kur bus tas tvarumas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , bmarius pranešimas:

klausimas kaip jus isivaizduojat ta pasauli kuris kalba apie ta tvaruma,jei nebedeginsiu anglies taske a,bet deginsiu taske b,kur bus tas tvarumas?

Atsiprašau,klausimas ne man,bet aš pasiutusiai noriu šiandien diskutuot...Tvarumas bus ten,kas turės daugiau dolierių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , agronoms pranešimas:

Tai junk,kas  trukdo?

O kas sakė kas aš to nesiruošiu daryti ? Ruošiuosi ir tikrai taip darysiu. Dėl to ir tos išmokos ateityje su savo įsipareigojimais greičiauisiai man taps nebeaktualios. Galėsiu ir tau padėti jei žinoma nebūsi toks konservatyviai nusiteikęs, užsisyręs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , AG Paulius pranešimas:

O kas sakė kas aš to nesiruošiu daryti ? Ruošiuosi ir tikrai taip darysiu. Dėl to ir tos išmokos ateityje su savo įsipareigojimais greičiauisiai man taps nebeaktualios. Galėsiu ir tau padėti jei žinoma nebūsi toks konservatyviai nusiteikęs, užsisyręs.

Kodėl manai kad man reikės padėti?Nepagalvojai kad gal tau reikės padėti?Na bet gal jei tamsta protingesnis už visus,tai mes jau lauksim tos ''pamočies".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...