Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

nubet as ta prasme kalusiu ar priklauso darbinio veleno greitis nuo vaziavimo graicio. kaim mtz gali persijunkti i priklausoma ir tisti 4 vagu bulviu sodinama :)
nuo vaziavimo greicio nepriklauso jei nustatysi ant 1000aps, tai ir suksis darbinis tokiu greiciu
o kur T-25 persistato apsukos ant 1000? :icon-rolleyes:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nubet as ta prasme kalusiu ar priklauso darbinio veleno greitis nuo vaziavimo graicio. kaim mtz gali persijunkti i priklausoma ir tisti 4 vagu bulviu sodinama :)
nuo vaziavimo greicio nepriklauso jei nustatysi ant 1000aps, tai ir suksis darbinis tokiu greiciu
o kur T-25 persistato apsukos ant 1000? :icon-rolleyes:
as apie MTZ, t-25 yra 540 aps/min
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
  • po 4 savaičių...
  • po 3 mėnesių...

Sveki visi! Pries menesi nusipirkau sau prie ukelio t25 arba ''pupeliuka'' :D Pirkiniu labai dziaugiuos, jau spejau nemazaj padirbet su juo. Idejau gera akuma, pasikeiciau filtrus tai ir prie salciu kuresi geriau negu lengva masina :eusa-whistle: Tik va kaj pasnigo taj islindo toks ''defektas'' jei biski kur buksuot pradeda blokiruotes reik, o ji neisijungia ne velnio, nes pedaliukas tas kur ijungt jai ne per milimetra nejuda, uzrudijes ziauriai. Bandziau purkst wd, nepadejo. Pyliau jodo irgi tas pats. Vienintelis logiskas sprendimas bus, kad reiks ardyt. Gal kas susdures su tuo reikalu. Patart gal ka galit. . . :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susidūrę. Reikia išsiimti visą pedaliuką, gerai pakaitinti obuolį, per kurį jis vaikšto ir pramankštinti. Man buvo sulūžusi ketinė detalė, kuri į dėžę įsikiša. Teko virinti, aptekinti. Paskui reikia reguliariai sutepti ašelę pedaliuko ir viskas bus ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveki visi! Pries menesi nusipirkau sau prie ukelio t25 arba ''pupeliuka'' :D Pirkiniu labai dziaugiuos, jau spejau nemazaj padirbet su juo. Idejau gera akuma, pasikeiciau filtrus tai ir prie salciu kuresi geriau negu lengva masina :eusa-whistle: Tik va kaj pasnigo taj islindo toks ''defektas'' jei biski kur buksuot pradeda blokiruotes reik, o ji neisijungia ne velnio, nes pedaliukas tas kur ijungt jai ne per milimetra nejuda, uzrudijes ziauriai. Bandziau purkst wd, nepadejo. Pyliau jodo irgi tas pats. Vienintelis logiskas sprendimas bus, kad reiks ardyt. Gal kas susdures su tuo reikalu. Patart gal ka galit. . . :eusa-think:

reik riezako :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susidūrę. Reikia išsiimti visą pedaliuką, gerai pakaitinti obuolį, per kurį jis vaikšto ir pramankštinti. Man buvo sulūžusi ketinė detalė, kuri į dėžę įsikiša. Teko virinti, aptekinti. Paskui reikia reguliariai sutepti ašelę pedaliuko ir viskas bus ok.

pas mane tai isimina piedalas bet blokirote nedirba kur cia beda gali but?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susidūrę. Reikia išsiimti visą pedaliuką, gerai pakaitinti obuolį, per kurį jis vaikšto ir pramankštinti. Man buvo sulūžusi ketinė detalė, kuri į dėžę įsikiša. Teko virinti, aptekinti. Paskui reikia reguliariai sutepti ašelę pedaliuko ir viskas bus ok.

pas mane tai isimina piedalas bet blokirote nedirba kur cia beda gali but?

Galmas variantas kad kasko truksta tilte arba suluze kazkas :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ir vel. Sekmadieni sustvarkiau blokiruote (buvo tas obuoliukas uzkepes kaip ir sake kolega). Dar toki klausima turiu. Gal kas zinot kiek lenkuose kainuotu sienapjove 1,35m ta dvieju disku ir kur ju ten galima rast pirkt?

tikrai geriau 1,35m . Pas mane butent tokia ir tai vaziuojant keliu kartais kilnuoja prieki, nes sunki ir ilga transportojant. O siaip as ja parduodu, nes traktorius jau kitas ir sienapjoves reik didesnes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susidūrę. Reikia išsiimti visą pedaliuką, gerai pakaitinti obuolį, per kurį jis vaikšto ir pramankštinti. Man buvo sulūžusi ketinė detalė, kuri į dėžę įsikiša. Teko virinti, aptekinti. Paskui reikia reguliariai sutepti ašelę pedaliuko ir viskas bus ok.

pas mane tai isimina piedalas bet blokirote nedirba kur cia beda gali but?

Galmas variantas kad kasko truksta tilte arba suluze kazkas :eusa-shifty:

tada teks imt sonine ir ieskot problemos turbut kito varianto nera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...