Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

Sveiki,kas per beda t25 nesikuria,o pilasa tokias tirstais lyggarai dumais?

Pirmiausia, koks variklio stovis, koks kuro siurblio stovis, koks starteris, ar dekompresinis veikia? Kaip starteris suka variklį išjungus kompresiją? Ar išvis be dekompresinio bandai užvest... Pagrindiniai tokie pavadinkim gedimai: sudilę kompresiniai žiedai, kompresijos nieko gero nebėra, išdilęs kuro siurblio plundžeris, nesukelia reikiamo kuro slėgio forsunkėse prie mažų variklio sūkių. Dar gali būt ir dekompresinis kaltas, gerai neišsijungia kompresija, starteris nepasiekia reikiamų sūkių, kad užvesti variklį.

Pas mus ta pati bėda su T16, starteriu šiltas motoras dar užsiveda, bet sunkiai... Uj vos nepamiršau, gal įpurškimo kampas "nusimušęs" tavo T25?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,kas per beda t25 nesikuria,o pilasa tokias tirstais lyggarai dumais?

Pirmiausia, koks variklio stovis, koks kuro siurblio stovis, koks starteris, ar dekompresinis veikia? Kaip starteris suka variklį išjungus kompresiją? Ar išvis be dekompresinio bandai užvest... Pagrindiniai tokie pavadinkim gedimai: sudilę kompresiniai žiedai, kompresijos nieko gero nebėra, išdilęs kuro siurblio plundžeris, nesukelia reikiamo kuro slėgio forsunkėse prie mažų variklio sūkių. Dar gali būt ir dekompresinis kaltas, gerai neišsijungia kompresija, starteris nepasiekia reikiamų sūkių, kad užvesti variklį.

Pas mus ta pati bėda su T16, starteriu šiltas motoras dar užsiveda, bet sunkiai... Uj vos nepamiršau, gal įpurškimo kampas "nusimušęs" tavo T25?

Jeigu prieš tai buvo viskas tvarkoi tai gak kuras su vandeniu papuole.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Kuo toliau y mišką tuo daugiau medžių...... . Taip ir čia pradėk nuo paprasčiausių dalykų. Kas svarbiausia varikliui benz. kibirkštis ir benzas, dyzeliui kuro ypurškimas ir oras suspaustas. Tai ir pradėk nuo pradžių: prasuk vamzdelį ar duoda kurą, jai duoda dedi purkštuką jai turi gerą arba lupi iš traktoriaus tikrini kaip išpurške, jai tvarkoj tai eini toliau degimas, vožtuvų tarpeliai ir tt. ir tt. Tokias smulkmenas kaip akumas ir kuras tikiuosi seniai apžiurėjis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki susidūriau su tokia problema, gal kažkam ir juokinga atrodys. Taigi problema tame, kad labai silpnai suka starterį, toks jausmas, kad akumuliatorius jau būtų atitarnavęs savo. Galvodamas, kad bėda su akumuliatoriumi, nupirkau naują, tačiau niekas nepasikeitė ir šiek tiek pasukus pradeda svilti laidas pliusinis prie starterio prijungimo vietos, kad net lydosi izoliacinė medžiaga. Tikriausiai prasidėjo bėdos su starteriu. Gal kas kokių minčių šiuo klausimu? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki susidūriau su tokia problema, gal kažkam ir juokinga atrodys. Taigi problema tame, kad labai silpnai suka starterį, toks jausmas, kad akumuliatorius jau būtų atitarnavęs savo. Galvodamas, kad bėda su akumuliatoriumi, nupirkau naują, tačiau niekas nepasikeitė ir šiek tiek pasukus pradeda svilti laidas pliusinis prie starterio prijungimo vietos, kad net lydosi izoliacinė medžiaga. Tikriausiai prasidėjo bėdos su starteriu. Gal kas kokių minčių šiuo klausimu? :eusa-think:

starteris kaltas. garantuotai bus ivores isdilusios ir inkaras kliuna i vijas :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes tai ir sena susirestauravom remontas kainavo 40lt, gedimai buvo tokie vienas ankliukas sudrostas ir ivore issinesiojus. O db sutvarkytas tai lb dziaugemes ir nezadu as jo dar keist, ziema kada reikedavo tai sugdavo pagal mane geriau uz reduktorini, nes reduktorinis (mazas) turi didesne sukimo greiti, bet jegos pas sita torpeda didesne :eusa-dance: tai cia toke mano nuomone. Jaigu naujas akumas tai geriaus sena pasitaisyk startera:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziema kada reikedavo tai sugdavo pagal mane geriau uz reduktorini, nes reduktorinis (mazas) turi didesne sukimo greiti, bet jegos pas sita torpeda didesne

Didesnei jėgai išgauti reikia daugiau srovės iš akumuliatoriaus, o žiemą jos būna ne prūdai. Aš balsuočiau už reduktorinį, nes po pakeitimo pamiršau bėdas susijusias su užkūrimu ir akumuliatoriaus talpos trūkumu. Ir į MTZ pirmas pirkinys buvo naujas akumuliatorius ir reduktorinis starteris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
sweiki vyrukai ,turiu as cia tokia beda mano pupsikas per alsuokli meta jau nemazai dumelio kai pasyla dar daugiau tai ka reiktu remontuoti ?uztektu tik ziedus pakeisti ?kompresinius ir tepalinius? matot nelabai as susidures su praktiniu variklio remontu bet esu mokesis kazkada teorija
o kaip su tepalu ar daug 'valgo'?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu filtras pries 3 metus buvo naujas o dar neziurejau reiks paziureti ,nu bet mano manymu tu dumu neturetu buti cia gal tik kompresiniai ziedai ?jau kaput nes kai salta tai as jau jo neuzkuriu .

Per didelis garavimas per karterio alsuoklį paprastai ir reiškia kompresinių žiedų susidėvėjimą. Iš kur kitur ten garui atsirasti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu filtras pries 3 metus buvo naujas o dar neziurejau reiks paziureti ,nu bet mano manymu tu dumu neturetu buti cia gal tik kompresiniai ziedai ?jau kaput nes kai salta tai as jau jo neuzkuriu .

Šimtą kart rašiau, pradėk nuo paprastų dalykų. Purkštukai, siurblys, vožtuvai, degimas, tep. spaudimas ir tt. ir tt. Jai purkštukai "lieja" sunkiai vedasi dūmina, jai kuro sistema tvarkoj, ir tepalo spaudimas geras keiti tik grupę. Jaigu krenta ir spaudimas tepalo tada pilnas kap remontas su veleno šlifavimu. PS. tepalo spaudimą tikrink 2-3 manometrais arba ir vienu jai tikrai garantuoji kad geras, nes nes būna grybauna tik monometrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...