Jump to content

Kazas50

Nariai
 • Pranešimai

  49
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Kazas50

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1961.04.12

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  eiliuoju, elektrotechnika, statyba, pradedu su technika dirbt žemę

Miestas

 • miestas
  Utena

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kazas50

  Traktorius T-25

  Sveiki. Atsitiko taip, kad reguliuojant stabdžius, nukrito juostos įtempimo viršutinė veržeklė į "rankovės" dugną. Ar nebus taip, kad užzstrigs važinėjant?. Dugne radau tepalo. Juosta paveržiau ir pavažinėjau, pastabdžiau pasvilo truputį tepalas ant juostos. Gal prasivažinės?.
 2. Kazas50

  Traktorius T-25

  wydas63 tu teisus, mano galva senio ne taip rusiškai suprato. Pasitikrinau - viskas pagal youtube gerai. Atsireguliavau, teko truputi pamažint.
 3. Kazas50

  Traktorius T-25

  Sveiki. Youtube pažiurėjau kaip reguliuoja vožtuvus. Randa su VMT pirmą cilindrą ir atreguliuoja 0,3 mm tarpelį abiems vožtuvams. Tada suka 180 laips. (puse skriemulio apsukimo) vėl regulioja abu antrojo cilindro vožtuvus. Mano reguliuota pagal T 25 vadovėlius, knygas. Ten pirmą cilindrą atreguliuoji įsiurbimo vožtuvą - tada suki 180 laips. atreguliuoji pirmo cilindro išmetimą. Tada vėl 180 laips. suki ir reguliuoji antro cil. įsiurbimą, po to suki 180 laips. vel reguliuoji antro cilindro išmetimą. Kaip jūs reguliuojat.
 4. Kazas50

  Traktorius T-25

  Laidais eik, man panašiai buvo, užvedimo knopkė negaudavo kažkur kontakto, pajudinu laidus ir suka starterį. .
 5. Kazas50

  Traktorius T-25

  Bulvės jau žydi, bet maras, koloradas ir lietus primerkė. Nežinau kas užaugs.
 6. Kaip sekės su siurblio remontu. Pas mane gausiai saliara per viršų ejo. Neduoda apsukų, dabar reikia jau imtis remonto, gal nuo to dangtelio pradėt?
 7. Kazas50

  Traktorius T-25

  Tai kokia ten detalė, gal yra kas išardęs variklį ir rasi.
 8. Kazas50

  Traktorius T-25

  O kiek dabar Dobilas 3 kainuoja, jau tuoj reiks tai kaina viršunėj
 9. Kazas50

  Traktorius T-25

  Klausimėlis. T 25 padirbo vežiau priekabą malkų. Pakaito iki 70 laips. Krenta spaudimas iki 1,5. Sumažėja trauka, tarsi cilindtas blogai dirbtų, ar purkštukas. Pavažiavus ant tos pačios gazo padėties pradeda lėkt, kaip ir vėl gerai. Gal kuro filtrai užsinešė? Meta ir dūmelį.
 10. Kazas50

  Traktorius T-25

  Ar keičiate tarpines po tepalo filtru, popierinis filtras. Pas mane nerasta jokia tarpinė, po keitimo leido tepalą, dėjau iš kardono vistiek leidžia. Kokių keitimo variantų turite.
 11. Kazas50

  Traktorius T-25

  Tai kad 2 rankenos naujesnio mano 1993 m. bėgių ir reverso,
 12. Kazas50

  Traktorius T-25

  Buvau persidaręs iš SK 4. Pirkau T 25 vidinius rato diskus, pjaustėm, vargom , bet padarėm. Pavažinėjau gal 2 mėn. Miške pavasarį šlapiam užsikroviau priekabikę malkų ir važiavau namo. Pamiškėj pabuksavau, kad ir plačiom padangom ir viena sprogo. Vežiau siaurą ir taip namo su skirtingom parlėkiau. Vaizdelis nia koks. :). Po to dar radau, kad centras negerai gavosi virinant ,musimas buvo. NEPATARIU KARTOTI KLAIDŲ. Dabar vaikai atvare FORDSON DEXTA. Plačios padangos, pagastrolinsiu.
 13. Kazas50

  Traktorius T-25

  Sveiki. Gal yra kam buvę, kad atsilaisvino galinė pavarą (rankovė) išsiplakė varštų vietos ir sunkiai eina prisisukt. Greit atsipalaiduoja. Pakamavau pupsi su 1,6 freza, 2 korpusu plugais iš Norges. Ar vienam įmanoma išsiardyt ir su tekintojo padarytom 12-14 mm špilkom susisukt.
 14. Kazas50

  T25 suzeminimas

  Atgaivinant temą. Ką daryt rankovė atsipalaidavo, 4 apatinės smeigės nebelaiko iš dėžės.
×
×
 • Create New...