Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

MF7726 važiuojant per duobes , toks barškėjimas,bildesys ties sankabos pedalu- kairės pusės stakta.  Bandžiau grindis ardytis , bet ten po to gumino kilimo ir skardos ,jokio priėjimo nėra. Iš  apačios kabinos ties laiptais atrodo ,kad niekas nėra atsileidę. Kur dar ką pažiūrėt ?  Gal kam teko su tuom susidurt? :icon-geek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Tom. pranešimas:

MF7726 važiuojant per duobes , toks barškėjimas,bildesys ties sankabos pedalu- kairės pusės stakta.  Bandžiau grindis ardytis , bet ten po to gumino kilimo ir skardos ,jokio priėjimo nėra. Iš  apačios kabinos ties laiptais atrodo ,kad niekas nėra atsileidę. Kur dar ką pažiūrėt ?  Gal kam teko su tuom susidurt? :icon-geek:

Man 7615 buvo kabinos amortizacija lieva, po puses metu gamykla pakeite. Jokio bildesio kolkas. O tai tai buvo baisu vaziuoti, atrodo kad but kas laisva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Witalikas pranešimas:

Man 7615 buvo kabinos amortizacija lieva, po puses metu gamykla pakeite. Jokio bildesio kolkas. O tai tai buvo baisu vaziuoti, atrodo kad but kas laisva

Koki amortizacija pas tave gale buvo? Ar nuo pat pradžiu ,tai buvo?  Pas mane nuo 800m.h atsirado tas garsas , važiuojant keliu nėra, bet pvz kai ari ir galus užarinėji , tai tragiškai bilda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Tom. pranešimas:

Koki amortizacija pas tave gale buvo? Ar nuo pat pradžiu ,tai buvo?  Pas mane nuo 800m.h atsirado tas garsas , važiuojant keliu nėra, bet pvz kai ari ir galus užarinėji , tai tragiškai bilda.

Pas mane prieki keite galas liko koks buves. Amortikai su spyruoklem. O ner zemiu po amortikais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Witalikas pranešimas:

Jop, zaibos ten tokios guma aptrauktos. Yra tas priejimas, tik reik padirbt

Ir išėmus jas, matėsi kas nors ,kad pažeistos ? ar nežiūrėjai?. Žodžiu, bus ta pati problema, kaip ir pas tave. Dar į EWA reiks  mėgint pasiskambint, nors buvau skambinęs, tai tie burokai nesupranta apie ką aš kalbu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , povilasg pranešimas:

Pirmiausia pabandykit išsukt du varžtus prie pagalvės. Tuos kur sukasi "E" galva ir lengvas priėjimas. Išsukit. Idėkit klijų. Priveržkit, bijau sumeluot 190-200Nm. Pasakykit padėjo ar ne. Juos reiktų persiveržt kas kiekvieną tepalų keitimą 

Teisingai. Man taip buvo 7726 tai dar servisas garantiniu metu kabinos priekiniu pagalviu varstus issuko uztepe kliju ir vel prisuko tik stipriau tai bildejimas dingo. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Tom. pranešimas:

Ir išėmus jas, matėsi kas nors ,kad pažeistos ? ar nežiūrėjai?. Žodžiu, bus ta pati problema, kaip ir pas tave. Dar į EWA reiks  mėgint pasiskambint, nors buvau skambinęs, tai tie burokai nesupranta apie ką aš kalbu :D

Nebuvo gumos. Gavosi metalas i metala. Man Kesko dar tvarke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del bildesio ta pati beda. 7726 vt Ka tik padare 2000 mh voztuvu reguliavima, tai meistrelis persuko tuos pacius varztus su klijais, ir darbuotojas sake lyg ir nebebilda. Sake naujiems atvaziavusiems dabar iskart jie persuka su klijais pries atiduodant. Del kuro filtru klaidos, jei pradeda keiciu dideli pirmini, jei toliau mirksi keiciu mazesnius. Paskutinius kartus uztekdavo pakeisti ta pirmini, nes dideli valymo darba atlieka. Jau ir yra opcija del hidroporu kur salnikus ispucia. Yra pas juos atskirai pirkti, tik ne balti,o melyni. Turiu atsargoj pakeitimui, bet kolkas dar laiko ir paprastas juodas o-ringas uz centus pirktas hidraulikos centre. Siaip servisas kolkas neblogai. Rimtesnei bedai atsitikus per darbymeti isgelbejo, kai traktorius nei pirmyn, nei atgal nevaziavo, net iki namu nebuvo galima parsivaryti, iki velumos, bet sutvarke. Tiek siam kartui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Virgis. pranešimas:

HRT16_S_1_web.jpg

Tokie filtrai yra labai gerai prieš pagrindinį filtrą, matai realiai visada jo būkle ir bereikalo neužkiša pagrindinio filtro, būna ir didesnių, kaina jo apie 5 eur.

O svarbu kaip jį įmontuoti, ta prasme vertikaliai, horizontaliai, ar 45 laipsnių kampu? Iš kuro talpos į kolonėlę stovi toks papildomas filtras, pagal aprašymą jis turėtų irgi didelį darbą daryti nes yra 5 mikronų, kai pirminis berods 10 mikronų http://cosmicaservisas.lt/product/dyzelinio-kuro-filtras-fg-100-2/ . Tiesa pirminį trakoriui dabar perku Hifi, nes per pus pigesnis nei orig.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Virgis. pranešimas:

HRT16_S_1_web.jpg

Tokie filtrai yra labai gerai prieš pagrindinį filtrą, matai realiai visada jo būkle ir bereikalo neužkiša pagrindinio filtro, būna ir didesnių, kaina jo apie 5 eur.

Pralaidumo jo pakaks rail sistemai? Kaip tik teko keisti originalus filtrus, kurie neistempe ne 500mh.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, A_P pranešimas:

O svarbu kaip jį įmontuoti, ta prasme vertikaliai, horizontaliai, ar 45 laipsnių kampu? Iš kuro talpos į kolonėlę stovi toks papildomas filtras, pagal aprašymą jis turėtų irgi didelį darbą daryti nes yra 5 mikronų, kai pirminis berods 10 mikronų http://cosmicaservisas.lt/product/dyzelinio-kuro-filtras-fg-100-2/ . Tiesa pirminį trakoriui dabar perku Hifi, nes per pus pigesnis nei orig.

Manau jokio skirtumo kaip ji montuoti, ir pralaidumas jo tikrai didelis, nėra ką palyginti su class kur sumontuota tokio tipo originalus filtras kuris kainuoja 30 eur. Pas patį jei kolonėlė su filtrais, tai jei  traktoriaus bakai švarus tai toks filtras mažai dirbs, bet profilaktiškai nepamaišytų, ypatingai pasimato kai aliejus nusėda ir atšalus orams sutirštėjęs kyla iš bako.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-09-24 at 08:39, JCB pranešimas:

Gal būtų rekomendacijų normalaus meistro mf greičio dėžių remonte? Ar Ewai apsimoka patikėti? Atsirado garsai pašaliniai ir kaista.

Atomazgą papasakosiu. Tai Gracijus buvo atvažiavęs, apžiūrėjo ir išvažiavo studijuoti instrukcijų, po šiai dienai tylu iš jo pusės, matyt dar mokosi. :techie-ebay:

Supratę situaciją, trukdėm ewą. Važiavo kelis kartus, keista filtras, davikliai, kalibruota, rezultatas tas pats. Nuteikė, kol dar eina važiuoti reguliuojant jautrumą, tol važiuot. Po savaitės patys skambina, teiraujasi ar tas pats, pasirodo jiems patiems įdomus atvejis, tada inžinierių šaika atvažiavo, nutarė kad kalta azoto pūslė, nulėkė pasiimt pūslės, pakeitė ir vuolią. Dar negavo sunkių darbų, bet dabar dirba kaip ir anksčiau, nešokinėja. Susimokėjau už pirmą atvažiavimą ir filtrą, bei azoto pūslę. Antras pliusas jiems, kad nepaliko bėdoj ir kas svarbiausiai nenumovė kelnių už orą, ne kaip kiti servisai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...