Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

prieš 24 minutes , JCB pranešimas:

Su 18/6 netekę dirbt, nekomentuosiu, bet dėl cilindrų skaičiaus, pats pasakei, kad reikalingi 6cil. Nes tokiuose darbuose reikia galios. Jei dėl ekonomijos žiūri į 4cil, tai garantuoju, kad gali nesitikėt.

Tam ir parašiau čia, kad maždaug paskaityt nuomonių , jei pagal ag tai case kaip ir tikresnes, kiek jau žiurinėjau tai ewa ten prirasius neaisku ko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , Tratinas pranešimas:

Nu nebūk nagas, Pasakok plačiau :D aš pats tarp case ir MF kažkur tam tarpe esu 

Jei jau Keis'ta žiūri tai cvx dėžę pasibandyk, smagiau ir ekonomiškiau nei poweshift, žviegia, bet šiaip dirba neblogai, prieš atvežant serviso vyrukas(magnuma tvarkė) sakė, kad nuvils trauka, maždaug iš karto čipuoti, bet nenuvylė tikrai traukia ant tų savo 165 ag (kalbu apie cvx 165).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su vadybininku teko pabendrauti, tai jie kaip ir nemeluoja (bent su kuriuo šnekejau). Ieškau 150 AG, tai ir siūlė man 7715 dyna6. Labai teisingai pasakė: yra arkliai ant popieriaus ir į ratus, taip pat kaip su alga. Kadangi standartas nurodo tik variklio alkuninio galinguma tai ant popieriaus vardinis galingumas ten gaunas 169 AG o į ratus fakto ir gaunas 150 AG.

Plius dar atsiunte galingumą kur matavo Darius (kur matuoja ir cipuoja traktroius) tam 7715, tai ant darbinio primatavo 145 AG stovinčiam, o sertifikate rode kad gamintojas nurodo 138 AG, tai iš esmės gavo daugiau. Suprantama kad ant darbinio visada bus mažiau nes tepalo siurbliais aušinimas kondiške ir kt biesas valgo arklius :)

Šiaip vasara per savo dienas Dotnuvoj tas 7715 su 5 korp plugų lengvai važiavo nors žemė tai... kokia sausa ir suspausta buvo, smaigste ten su tuo matuokliu tai 8 cm gylyje jau armens padas buvo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , MCD pranešimas:

Su vadybininku teko pabendrauti, tai jie kaip ir nemeluoja (bent su kuriuo šnekejau). Ieškau 150 AG, tai ir siūlė man 7715 dyna6. Labai teisingai pasakė: yra arkliai ant popieriaus ir į ratus, taip pat kaip su alga. Kadangi standartas nurodo tik variklio alkuninio galinguma tai ant popieriaus vardinis galingumas ten gaunas 169 AG o į ratus fakto ir gaunas 150 AG.

Plius dar atsiunte galingumą kur matavo Darius (kur matuoja ir cipuoja traktroius) tam 7715, tai ant darbinio primatavo 145 AG stovinčiam, o sertifikate rode kad gamintojas nurodo 138 AG, tai iš esmės gavo daugiau. Suprantama kad ant darbinio visada bus mažiau nes tepalo siurbliais aušinimas kondiške ir kt biesas valgo arklius :)

Šiaip vasara per savo dienas Dotnuvoj tas 7715 su 5 korp plugų lengvai važiavo nors žemė tai... kokia sausa ir suspausta buvo, smaigste ten su tuo matuokliu tai 8 cm gylyje jau armens padas buvo :D

7715 vardine galia yra pagal iso standarta yra 140. Maksimali 150. Maksimali prie tam tikru salygu yra 175. 

Zodziu 7715 turi 140 ag. 

Duomenis paemiau is konedata.net.

Oficiali MF svetaine raso ta pati. 

Ewa susigalvoja savo isvedziojimus. Kas neisigilina lieka durniaus vietoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , MCD pranešimas:

Su vadybininku teko pabendrauti, tai jie kaip ir nemeluoja (bent su kuriuo šnekejau). Ieškau 150 AG, tai ir siūlė man 7715 dyna6. Labai teisingai pasakė: yra arkliai ant popieriaus ir į ratus, taip pat kaip su alga. Kadangi standartas nurodo tik variklio alkuninio galinguma tai ant popieriaus vardinis galingumas ten gaunas 169 AG o į ratus fakto ir gaunas 150 AG.

Plius dar atsiunte galingumą kur matavo Darius (kur matuoja ir cipuoja traktroius) tam 7715, tai ant darbinio primatavo 145 AG stovinčiam, o sertifikate rode kad gamintojas nurodo 138 AG, tai iš esmės gavo daugiau. Suprantama kad ant darbinio visada bus mažiau nes tepalo siurbliais aušinimas kondiške ir kt biesas valgo arklius :)

Šiaip vasara per savo dienas Dotnuvoj tas 7715 su 5 korp plugų lengvai važiavo nors žemė tai... kokia sausa ir suspausta buvo, smaigste ten su tuo matuokliu tai 8 cm gylyje jau armens padas buvo :D

Apsidraudimui laikyciau kad turi 120ag:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Sarunce1 pranešimas:

Apsidraudimui laikyciau kad turi 120ag:)

Teisingiausia butu tiketis tiek garantuotai ratam, nes darbinio jega toli grazu nuo ratams perduodamos jegos, 7726 dyna 6 pto apie 250ag isuko bet ratam as jam maks 190-200ag duociau pagal padargus. Gal ten kas sunkiai darbini naudoja gal ir pasijaustu kasko daugiau velnias zino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Gnytasis pranešimas:

Teisingiausia butu tiketis tiek garantuotai ratam, nes darbinio jega toli grazu nuo ratams perduodamos jegos, 7726 dyna 6 pto apie 250ag isuko bet ratam as jam maks 190-200ag duociau pagal padargus. Gal ten kas sunkiai darbini naudoja gal ir pasijaustu kasko daugiau velnias zino

Po sezono darbo, 7726 i ratus duociau 230ag kazkur. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Sarunce1 pranešimas:

Po sezono darbo, 7726 i ratus duociau 230ag kazkur. 

prikabinu kad be reikalo burnos neaušint  http://www.tractordata.com/farm-tractors/008/2/4/8244-massey-ferguson-7726.html

į ratus turetų būti - 20%

 

 

Engine (gross): 240 hp [179.0 kW] 
PTO (claimed): 200 hp [149.1 kW] 
 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ceck pranešimas:

prikabinu kad be reikalo burnos neaušint  http://www.tractordata.com/farm-tractors/008/2/4/8244-massey-ferguson-7726.html

į ratus turetų būti - 20%

 

 

Engine (gross): 240 hp [179.0 kW] 
PTO (claimed): 200 hp [149.1 kW] 
 

 

Atsiuntė Darius man matavimą 7726, tai 240 ag ant darbinio, tai tas tractors data nzn...

Ir šiai kai pažiūri mf puslapi kur skirtas europai (UK) ir amerikai tai skirtingi skaičiai, tai manau reikia žiūrėti europini

traktordata matau ima iš amerikos info nes visgi .com jų puslapis

7726 dyna6 table.pdf

7726 dyna6.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , MCD pranešimas:

Atsiunte dar ir to 150 ag kur ziuriu 7715

tai atn darbinio 145 ag o tractor data raso 120 ag, tai lempa kazkokia tas data gaunas

7715dyna6 table.pdf

7715dyna6.pdf

kaip ponui patogiau taip ir galvok,jei manai kad tractordata pievas rašo,tai tegul,bet aš turiu savo nuomone,ir tas pats Darius pas mane matavo,taip kad nereikia lialia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, ceck pranešimas:

kaip ponui patogiau taip ir galvok,jei manai kad tractordata pievas rašo,tai tegul,bet aš turiu savo nuomone,ir tas pats Darius pas mane matavo,taip kad nereikia lialia

Kiek rado? Koks modelis? 

Labai įdomu ką man siunčia, ar meluoja ar kaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, MCD pranešimas:

Kiek rado? Koks modelis? 

Labai įdomu ką man siunčia, ar meluoja ar kaip

Tu pradziai nueik bent i masey ferguson tarptautini puslapi pasirink sali pvz danija ar kita kokia ir palygink su ewa.lt puslapyje teikiama informacija. Jei sito bus maza tai tada tau ewa jau negriztamai isplove smegenis. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, MCD pranešimas:

Atsiunte dar ir to 150 ag kur ziuriu 7715

tai atn darbinio 145 ag o tractor data raso 120 ag, tai lempa kazkokia tas data gaunas

7715dyna6 table.pdf

7715dyna6.pdf

Ka kainuoja dabar toks? Pas mane 7615 keik ag nezinau ir tikru,bet vederi sunkei vilko kol negavo cipo. Dabar jau eina kaip priklauso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Witalikas pranešimas:

Ka kainuoja dabar toks? Pas mane 7615 keik ag nezinau ir tikru,bet vederi sunkei vilko kol negavo cipo. Dabar jau eina kaip priklauso

Dar nepamirskim kad tavo vederis 3 metru. O paskui dar susikomplektuos MCD su 6 metru rapidu patikejes super galiom ir vadybininkais. :)

kitas variantas: tuoj pavasaris, tegul atveza pabandyt ir pats pamatysi ka jis gali, o ko ne. Tik poto nepamirsk mums papasakot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...