Jump to content

Anūkėlis

Nariai
 • Pranešimai

  105
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Anūkėlis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 29 2017

Anūkėlis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Anūkėlis

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  vienkiemis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Anūkėlis

  MASSEY FERGUSSON

  Tas, tai taip. Tačiau tai jau brangiau
 2. Anūkėlis

  avizu auginimas

  Ar jos baltalukštės ar geltonlukštės? Koks apytikris saiko svoris?
 3. Anūkėlis

  MASSEY FERGUSSON

  Na 7000mh gal ir normalu. Man pirmą kart užstrigo po 1200 val, vėliau kas 400 val. Paskutinis jau sukasi šiek tiek ilgiau, tfu, tfu...
 4. Anūkėlis

  MASSEY FERGUSSON

  Ar dar garantinis?
 5. Anūkėlis

  MASSEY FERGUSSON

  Traktoriaus kondicionavimo sistema, tai sudėtinė traktorių dalis. Čia traktorių konstruktorių ir gamintojų kaltė. Kondicionieriaus filtro keitimas numatytas po gana didelio motovalandų skaičiaus ir pats to neatliksi. Tą turi padaryti serviso specialistas, mokantis taisyti kondicionierius, nes turi išsiurbti freoną, pakeitus filtrą vėl užpildyti. Esmė tame, kad filtras užsikemša gerokai per anksti. Greičiausiai dyla pats kompresorius ir metalo drožlės užkemša sistemos filtrą. Filtras užpildytas silikagelio granulėmis, kad sugertų drėgmę. Kai filtras viduje sprogsta, visas jo turinys pasklinda per visą sistemą ir ją užteršia, galutinai užstrigdo kompresorių...
 6. Anūkėlis

  MASSEY FERGUSSON

  Taip, jo. Žinau ir aš ne tik iš savo patirties. Kiek pažįstu aplink dirbančių ūkininkų su panašių metų 6490-6499 modeliais, visi turėjo daugiau ar mažiau problemų su kondicionieriais. Kai sugenda kondicionierius, o reikia darbus padaryti laiku, tai per visą skūrą lenda, ne tik šikna putota būna... 2016 metais per pavasarinę parodą pastvėriau Konekesko Apšegą už skverno po interviu laikraščiui ir pasakiau, kad normalioje valstybėje tie traktoriai būtų buvę atšaukti iš prekybos, dėl masinio kondicionierių gedimo, o ne viskas slepiama. Tada ponas direktorius pasakė kad trečią kartą suremontuos be pinigų. Po remonto dirbtuvių vedėjas Algimantas reketavo susimokėti, pasakiau ką sakė direktorius, tai sako gal direktorius sumokės iš savo kišenės. Pažadėjau reikalą išviešinti, tik tada atsiuntė debetinę sąskaitą. Šiaip gailiuosi, kad nusipiginau ir neišviešinau.
 7. Anūkėlis

  MASSEY FERGUSSON

  Senukas ir mano kantresnis, na žinoma ir darbus lengvesnius dirba. Senesniems daugiau alternatyvių detalių yra, be to iš tokio amžiaus traktoriaus mažiau tikiesi, nes jis jau už save atidirbo. Tada neatrodo reikšmingi vairo ar priekinio tilto gedimai, nes traktorius jau pakankamai daug nubėgo. Problemos su kabinos pagalvėmis baigėsi, kai priekyje sudėjau naujesnes - valtrines, o gale amortizaciją. Mačiau, kad naujesnių MF jau jas gamykla deda, mačiau kad ir kaminai naujų kitokie. Neaišku, kaip su elektra - laidais ir jungikliais? Na reiks parodoje pavasarį pažiūrėti, ar tikrai patobulintas kabinos šildymas naujų.
 8. Anūkėlis

  MASSEY FERGUSSON

  Na bent Claas kombainu kol kas džiaugiuosi, o kaip ten toliau bus matysim. Šiaip ar taip kažkuom žemę arti vistiek reikia. Kiek teko girdėti labiau skundžiasi mažaisiais Claas, šešiacilindrių taip nepeikia. Su servisu visur bėda.
 9. Anūkėlis

  MASSEY FERGUSSON

  Kondicionieriaus pats "netvarkiau". Tris kartus 6499 -tam "taisė" Konekesko siųstas žmogus, ketvirtą kartą EWA serviso. Taigi manau drąsiai galiu teigti, kad tvarkė autorizuoto serviso atstovas ir tik originaliomis detalėmis. Taip mano turimi MF traktoriai 5 - 10 senumo, kaip aukščiau kolega pastebėjo, matyti kad traktoriai nuolat tobulinami, tik ar bėdos mažėja? Kondicionieriaus purkštukas užsikemša kiekvieną kart, kai sugenda kondicionieriaus filtras. Dar kartą sakau, kuro purkštukai niekada dar nebuvo užsikimšę. Džiaugiuosi už Jus, kad naujieji MF tobulinami ne tik kosmetine kryptimi... Bet man jau fergusonų gana. Kažin, kai padirbsit su savais ilgiau nei garantinis, ar irgi taip linksmai krykštausite?
 10. Anūkėlis

  MASSEY FERGUSSON

  Ar tai čia normalu, kad kondicionieriaus siurblys "susisdėvi" po 1200 mh? Šildymo sistema tokia pat lieva, kaip ir Beloruso, todėl kad nėra oro padavimo nei į kojas, nei į langus, iš viso niekur apatinėje kabinos dalyje. Pavasaris buvo toks "geras", važiavau pasėjęs vasarinius kviečius ir kelyje pagavo šlapdriba. Teko stoti ir gramdyti langus, nes tokia "geras" kabinos šildymas, kad langai net pavasarį apšąla... Kabinos pagalves priekines keisti reikia, jos flanšuose. Kad išsipresuoti pagalvę reikia nusiimti flanšą, kad nusiimti flanšą reiks nusiimti baką, kad nusiimti baką, reiks nusiimti ratą.. Akivaizdi pasaka be galo arba geri konstruktorių sprendimai. Čia kaip kokiam Dronningborgui guolį pakeisti. EWA žmogus paklausė ar turiu presą išpresavimui. Preso neturiu, todėl atsisakė keisti. Galines orines pagalves prisižiūrim. Aukščiau parašiau kondicionieriaus purkštuko kainą, kur EWA keitė. Su kuro sistema bėdų nebuvo. Šiaip kolegos parašote, kad atrodo pas Jus kabinose sterilu, kaip ligoninės operacinėje. Sutinku, kad visi genda, tik kiti gal būt genda mažiau, gal lengviau remontuojasi? Ir beje vienu MF jau atsikračiau
 11. Anūkėlis

  MASSEY FERGUSSON

  Jei jau toks protingas esi, tai man nesuprantančiam paaiškink, kaip kondicionavimo sistemoje š... atsiradimas priklauso nuo operatoriaus?
 12. Anūkėlis

  MASSEY FERGUSSON

  Tai, kad Claas'o įtempėjo guolis nežviegia kaip M Fergusono.
 13. Anūkėlis

  MASSEY FERGUSSON

  Transmisijos gedimų nėra buvę, išskyrus vienam buvo sugedęs elektroninis pavarų valdymo modulis. Hidraulikos filtrus seniausiai perku Claas'o.
 14. Anūkėlis

  MASSEY FERGUSSON

  MF jungiklių po 19 e nėra, tik po 100 e. Šviesų - posukių - valytuvų jungiklis prie vairo 150 e. Keičiau dviems, vieno susitrumpino ir sudegė valytuvų valdymas, kitam dingo artimos šviesos. Šlangos buvo kiauros... Kabinos pagalvių nekeitė todėl, kad tipo neturi su kuo išpresuoti. Ar normalu, tiksliau ar čia kokybiška, kad prabėgus 2000 mh susidėvi kabinos pagalvės, sukrenta kamino - duslintuvo viduriai? Beje kaminas kainuoja 1500 + PVM. Tik pirk ir norėk... Per 2000 mh kondicinierius sugedo tris kartus, du kartus užstrigo kompresorius, tris kartus susprogo kondicionieriaus filtras, šlangos, užsikimšo garintuvas, purkštukas... Senesniems su Perkins motoru, kad pareguliuoti vožtuvus, reikia išardyti kapotą. 6499 SiSu motorui, kad nusiimti galvutės dangtelius vožtuvų reguliavimui, reikia net turbiną nuimti. Tai čia gera konstrukcija?
 15. Anūkėlis

  MASSEY FERGUSSON

  Automatinis diržo įtempėjas 109 e, kabinos pagalvė 94,25 e x 2, stabilizatorius 134 e, šlanga 4282020M3 - 212 e, šlanga 4282030M3 - 116 e, tarpinė 48,25 e, žarna 3784918M1 63,74 e, vamzdelis 3909743M9 77 e, garintuvas 390233M93 - 331 e, temperatūros valdymo blokas 141 e, purkštukas 134 e, kondicionieriaus filtras 63,03 e, tarpinė po galvos dangteliu 48 e, žiedeliai po galvutės dangteliu 34,5 e x 8 vnt.. Visos kainos be PVM, čia kainos originalių detalių nuo kabinos ir variklio, tik MF. Viso profilaktinis remontas dviejų MF šį rudenį kainavo 3500 eurų. Tiesa kabinos pagalvių 6499-tam keisti EWA sevisistas iš viso nesiėmė. Atvežė numetė ir žinokis, nes kad pakeisti reiks lupti ratus ir bakus...
×