Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

4 valandas ago , MX1 said:

Tai dabar atsakyk pats sau, ar nori, kad filtras filtruotu ar praleistu dulkes?

Jei gerai filtruoja tai ir užsikemša, jei blogiau filtruoja didesnė dalis patenka į variklį.

Tai kas geriau? ar filtrus dažniau keist ar grupę? 

Gal tiesiog neteisingai parinktas MANN filtras buvo pvz.  tik pagal matmenis ir skirtingas dulkių praeinamumas buvo (per smulkus).

 

Mielas kolega. Atrinkau filtra pagal traktoriu, idealiai toks pats kaip senas. Tiesiog idejus ji man traktorius pradejo geriau padirbes mesti klaidas. Filtras tuscias ir naujas. Puciu ir priziuriu kaip reikia, dedu ir atrenku kaip reikia. Tiesiog nustebino, nes firma gera. Pats automobiliams dedu tik MANN arba KNEKT - MAHLE. Nes filtrai tikrai gerti savo kainos palyginus su pigesniais analogais kaip pvz FILTRON. Sakau is patirties. Filtras tiksliai atrinktas ir atitaikytas. Del to sakiau savo nuomone, kad tik man toks pasitaike. As patikekite zinau ka turi filtrai daryti, bet naujas svarus filtras taip daro tai nemanau, kad esu zioplys pagal jus ir galvoju kad filtras turi nesikisti ir saibom eiti velniop. Suprasciau jeigu buciau nepriziurejes, neputes ir po 400m/h sakyciau ,,B**** meta klaidas". Gi ir nesakiau kad i 6 cilindru varikli dejau nuo 4. Tad ponai, dekites nors ir i 4 litru varikli nuo 8-9 litro variklius. As kalbu koks naujas filtras buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskambink EWAi ir pasakys ;) Manau įmanoma, nes prieš naujus ėmiau 6613 už panašius pinigus, tik labai jau kūdai aprėdytas bus ir ratai siauri. O tas modelių atnaujinimas man atrodo tik kosmetinis ir dėl reklamos, tai ne kažką turėjo pabarngti. Bet su pardavimas pernai EWA sublizgėjo, tai ir nuolaidą manau gamintojas padarys jiems normalią, todėl ir manau, kad įmanoma ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 valandas ago , viktorass said:

Nu šiai dienai imanoma ir galingesni ant 10 aj ir 6 cilindru pigiau nupirkti už mažiau pinigu, pvz New Holland T6.165 lytagros puslapyje mačiau kainuoja 57000euru

Dabar ir aš  imčiau 6 cil, bet kaip sakoma protas po laiko ateina :D Nieko įpatingo tame MF nėra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Perkant 4 cil sakys "oj kiek kuro sutaupysi ir galios neprarasi nuo 6 cil". Perkant 6 cil "oj 6 cil daug stipresnis nei 4 cil, net nėr ką lygint". Čia manau jau reikia pačiam pasisvert kokie darbai bus dirbami su šiuo traktoriumi ir panašiai. VIsi nori universalių, bet taip nebūna :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 minutes ago, JCB said:

Ewa uz savikaina atiduoda, tai ner siuo metu sunku kaina islauzt.

O tai iš ko tada jie uždirba? Nes pelningumas nėra toks prastas. Kita vertus, geriau parduoti su mažesne marža ir susivilioti daug klientų tai uždirbant iš skaičiaus, nei laužti kainą ir parduoti kelis traktorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

59 minutes ago, manttys said:

O tai iš ko tada jie uždirba? Nes pelningumas nėra toks prastas. Kita vertus, geriau parduoti su mažesne marža ir susivilioti daug klientų tai uždirbant iš skaičiaus, nei laužti kainą ir parduoti kelis traktorius.

Jau kolegos paminejo is ko. Plius patys viesai pasake, kad dabar visos ju investicijos i servisa. Na ir pora realiu atveju, kurie man leido taip pasisakyt.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 valandas ago , Vidas E said:

Paskambink EWAi ir pasakys ;) Manau įmanoma, nes prieš naujus ėmiau 6613 už panašius pinigus, tik labai jau kūdai aprėdytas bus ir ratai siauri. O tas modelių atnaujinimas man atrodo tik kosmetinis ir dėl reklamos, tai ne kažką turėjo pabarngti. Bet su pardavimas pernai EWA sublizgėjo, tai ir nuolaidą manau gamintojas padarys jiems normalią, todėl ir manau, kad įmanoma ;)

Kokiems darbams pirkai, ar patenkintas traktoriumi. Aš 6613 pirkau praeitais metais, tai jis mane labai nuvylė. Pilnos komplektacijos, mokėjau apie 75000 plius PVM. Labiausiai nuvylė transporte. Tempiant virš 10t., greičiau važiuoja mano turimi silpnesni traktoriai Fend312 ir Zetor Proxima 120, nors jų maksimalus greitis tik 40km/h, be to ir kuro sunaudoja tam pačiam kiekiui parvežti su tom pačiom priekabom apie 15% daugiau MF6613.

  Maniau, kad būgninį presą bus galima išsukti su ekonominiu darbiniu, bet užgesdavo net presuojant šieną be smulkintuvo neišsukus iki galo. Galinės padangos 600, tačiau šlapiose vietose gan gerai krenta. Jeigu dugnas prie žemės prisilietė nors biški, išvažiuoti nėra šansų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau omeny, kad bent gyvulininkystės ūkiams apie 130 AG traktorius geriau kad svertų apie 4-4,5 t., bet ne 6t., kadangi dažniausiai naudojami lengvi padargai, be to ir pravažumas geresnis. 

  Pvz. Daliai gyvulių visą žiemą vežiau su 3t. bačka vandenį į laukus. Tai dabar yra tokia marmalyne. Prie MF6613 prikabinus bačką, kartais sunkiai ir beprivažiuoju iki vietos. Prikabinus prie Claas Axos 330, 85 Ag traktoriaus 4 t. masės, be problemų privažiuoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš lapkrity pirkau,tai dar nedirbau nieko, traukdamas iš purvyno medžiotojus irgi pastebėjau, kad zetoras geriau per purvą tempia, nors lengvesnis ir siauresnėm padangom. Tuščią priekabą tempiau parduoti,tai irgi nustebau, kaip greitis krenta įkalnėje, nors praktiškai tuščias traktorius :D  Planavau ir aš presą sukti ant E, bet kaip suprantu, nesigaus :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu tai kad zetoriai kogero tikresnius arklius manau turi, jeigu ziuret i kitus vakariecius tai norint turet uztikrintai koki 110ag reik imt minimum 140vardines tos ju vadinamos. Pas case gal kiek geresne situacija nes ecer standartas siek tiek arciau vardines trauka negu iso. Kaip tik pradedam dometis smulkiem darbam arkliuko ten tresimam, purskimam tai kad pakeist esama simtini mtz reiks minimum 140ag vakariecio. Idomu ar 4 cilindru mf taupesnis purskime uz tarkim 6 cil nes visgi pervazinejimai ir taip toliau 4 cil varikliui realiai turetu turet mazesnes sanaudas, paskaiciave kad su simtiniu 3t purkstuvu dirbt reik 1l/ha ir be jokiu uzpylimo backu o tiesiog pats vazineja uzsipylinet o kur reik prisitraukia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...