Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

12 valandas ago , Anūkėlis said:

Šiaip senesnių modelių elektrohidraulinio reverso filtras paslėptas vamzdžių pastorinime. Senesnių modelių Dyna 4 hidraulikoje  keičiasi viso trys filtrai, Dyna 6 viso keturi hidraulikos filtrai. Pigesni filtrai Lytagroje, o "originalūs" taip pat dabar yra lievi, anksčiau jie buvo visai kitokie. Tačiau ale originalūs tik daugiau nei dvigubai brangesni. Tiesa Lytagra neduoda sandarinimo žiedelių HiFi  smulkaus valymo-vairavimo filtrams, tačiau žiedelius nebūtina keisti kiekvieną kartą jei jie sandarūs. Dar galima pirkti "Claas" hidraulikos filtrus, skirsis tik vardas, bus nauji sandarinimo komplektai ir dvigubai mažesnė kaina negu su AGCO ženkliuku. "Baldwin" filtrų iš patirties pirkti nepatarčiau.

Gal gali plačiau apie patirtį su Baldwin filtrais? Man jie visai netoli, tai turiu paėmęs keletą pabandymui, tik mano MF senesnis ir dar vadinasi Dronningborg :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Baldwino taip pat nebepirksiu. oro filtras nuvyle svoris skiresi nuo orginlo tiek kad juntamas is rankos. Cia apie  kombaino kalbu, bet ir kiti tas pat bus. Neispustas baldvinas lengvesnis is naujutely orginalu. Dar ferginsone like kuro ir variklio tepalo filtrai baldwino. Hidraulas ir oras ant orginaliu. Jondyruos traktoriuje ir kombaine  orginalus.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

41 minutes ago, Jaunasis said:

nebuvau negeriau nemaciau nei traktoriu pirkes nei zadejas bet gavau ir is scandagros ir is ewos kvietimus :D reikejo sakyt amber kad nori palekt buciau galejas abudu atiduot :)

Matai kaip cia tau isejo :) as ne nebuciau lekes, traktoriu ant tralo kroviau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kazkaip nelabai pasiseke su MANN firmos iro filtru. Svarus, nesenai idetas, dulkese normaliai nedirbes dar buvo pradejo vis metyti uzsikises oro filtras. Isimu pusti - nieko. Idejau pabandymui sena dar gerai atrodanti, nebemete. Bet gal tiesiog buvo koks per gerai suklijuotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su MAN filtrais ir man tas pat, nauja idėjus oro filtra jau po keliu dienu būna, kad rodo užsikimšima, su kuro filtrais irgi panašiai, žodžiu finansiškai nors ir brangesni bet orginalai pigiau rezultate gaunasi, kažkuris forumietis per susitiukima pas išradėja patarė supjaustyt filtra ir ištiesinus ta filtravimo elementa pasimatuot ilgius popieriaus, tai sako praeis noras pirkti tuos neorginalius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 valandas ago , viktorass said:

Jo renginys super, kvietimus siuntinėjo skandagra arba ewa, žiūrint kas su kuo dirba, o jaunoji ūkininko karta tai jo, apsišiko, kitaip nepasakysi, tenka šen bei ten pakeliauti, bet šitaip alaus ištroškusi ūkininkaičiu nesitikėjau, nu matyt ne veltui mumi runkeliais vadina, Gal paskaitys tie apuokai prie kuriu saulėns priėjas buvo, ar jūms negėda, tfu..

pritariu. nueje pavalgyt geriau parukyt isejom...lipa per galvas visi, alum eileje prie maisto laistos, kiti viena geria, kita rankoj laiko... :D per pasirodyma uz nugaros durneliai kaskokie apie jumz-6 vs massey-ferguson diskutuoja, aptarineja atlikeju figuras, derinasi kas gers-kas vairuos.... nu runkeliai kolkas dar esam turbut ir i zmones retai teiseinam... truputi geda... na o kas liecia rengini tai - SUPER. firmom kainavo nerealiai daug, bet viskas pavyko 110%. kiek su kuo bendravom tai visi patenkinti. noretusi kad tokiu renginiu dazniau butu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokius filtrus patartumet naudot ? Kad butu normalus kainos ir kokybes santykis. Anksciau naudodavau 6490 donaldson kuro filtrus atrodo nieko neatsitiko :) idomu kaip su dezes filtrais naujesniem massejam ar dar imanoma classo sudet?

renginys tikrai vykes, kadangi niekur neskubejom tai ir prie maisto ir kitur spejom, nesupratau tu kur ten grudosi visur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skubejo, kam karves melzt, kam versevosi, kam dar galai zino kokios priezastys.

Virs musu keletas poniu is kaimo, antroje dalyje baliu pasidare, ta krastine spejo vaiksciot i taromata ir atgal. maudesi vyne, gal i rankines pyle.

Visur tas pats, esu jau rases kazkur apie dojaus sveciu cirkus.

Cia nepagarba kolegoms, ir didziule nepagarba renginio organizatorems tiems kurie tave pakviete.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Sarunce1 said:

Reikia massey ferguson 7495 keist ventiliatoriaus viskomova, prastai ausint pradejo ewa 1100 euru uzsisauke gal zinot kas kur pigiau arba nuo ko pritaikyt butu galima, o tai kyla minciu standziai padaryt kaip bielkiui:)

O radiatoriai švarūs?  Pabandyk paklausti Vandžiogaloje pas vyrus kur seniau Kesko dirbo, dabar savo firmelę yra įkūrę, berods Baltic parts vadinasi, tikrai pigiau bus arba Vilagroje Vilkaviškyje. 

 

Kvietimą gavau paprastu paštu, dar vadybininkas skambino ir klausė ar atvyksiu. Gaila, kad neturėjau laiko, nes kiti darbai spaudė, todėl renginyje nebuvau. EWA-oje dar nieko nepirkęs, tik kombainu domėjausi. Visi mano MF pirkti dar Kesko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Gnytasis said:

kokius filtrus patartumet naudot ? Kad butu normalus kainos ir kokybes santykis. Anksciau naudodavau 6490 donaldson kuro filtrus atrodo nieko neatsitiko :) idomu kaip su dezes filtrais naujesniem massejam ar dar imanoma classo sudet?

renginys tikrai vykes, kadangi niekur neskubejom tai ir prie maisto ir kitur spejom, nesupratau tu kur ten grudosi visur.

Senesniuose savo MF esu išbadęs visokiausius filtrus išskyrus Mann, nepatiko tik Baldwin. Beje atsimenu, kad 2006 metų 6480 MF- o pirmą kartą kai keičiau pagrindinis-pirminis hidraulikos filtras iš gamyklos buvo uždėtas Donaldson, nes jis buvo ne visas apdažytas ir matėsi mėlyni užrašai. Tai mane gerokai nustebino, todėl atsimenu iki šiol. Kažkas klausė, kodėl nepatinka Baldwin, o todėl kad ten ne tik mažiau filtruojančios medžiagos, dažnai skiriasi netgi vidinė konstrukcija nuo kitų. Beje kadangi gyvenu toli nuo didmiesčių, tai mėgstu važiuodamas pro Kauną užsukti ir pakeliu nusiperku filtrus, pasidedu lentynon, kad atėjus laikui turėčiau ką pakeisti ir nereiktų specialiai vykti pirkti filtrų. Turėdamas keletą skirtingų gamintojų, juos tiesiog palyginu ir tada daug kas paaiškėja. Pernai rudenį  savo 5465 atėjus laikui daryti aptarnavimą sudėjau žiemos periodui ale originalius kuro filtrus. Traktorių užvedus kuro sistema užsiorino ir traktorius užgeso ir daugiau nebeužsivedė. Pradėjus aiškintis kas ir kur, paaiškėjo, kad ale originalūs filtrai normaliai nesisandarina. Ypač pirminis priešfiltris  - vandens separatorius.  Atidžiau pažiūrėjus tapo aišku, kad tai toks pat tik baltai nudažytas baldvinas.  Ant senesnių originalių filtrų viršutinėje vidinėje dalyje yra išštampuota užrašai: "USA patent  pending". Ant dabartinių "originalių" to nėra, kitokia sandarinimo detalės ir viso filtro konstrukcija - štai tau ir originalas. Beje kažkada Lytagra prekiavo Perkins filtrais, tikrai buvo gera kaina ir kokybė, tik kad dabar gal jau neprekiauja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 valandas ago , Anūkėlis said:

Senesniuose savo MF esu išbadęs visokiausius filtrus išskyrus Mann, nepatiko tik Baldwin. Beje atsimenu, kad 2006 metų 6480 MF- o pirmą kartą kai keičiau pagrindinis-pirminis hidraulikos filtras iš gamyklos buvo uždėtas Donaldson, nes jis buvo ne visas apdažytas ir matėsi mėlyni užrašai. Tai mane gerokai nustebino, todėl atsimenu iki šiol. Kažkas klausė, kodėl nepatinka Baldwin, o todėl kad ten ne tik mažiau filtruojančios medžiagos, dažnai skiriasi netgi vidinė konstrukcija nuo kitų. Beje kadangi gyvenu toli nuo didmiesčių, tai mėgstu važiuodamas pro Kauną užsukti ir pakeliu nusiperku filtrus, pasidedu lentynon, kad atėjus laikui turėčiau ką pakeisti ir nereiktų specialiai vykti pirkti filtrų. Turėdamas keletą skirtingų gamintojų, juos tiesiog palyginu ir tada daug kas paaiškėja. Pernai rudenį  savo 5465 atėjus laikui daryti aptarnavimą sudėjau žiemos periodui ale originalius kuro filtrus. Traktorių užvedus kuro sistema užsiorino ir traktorius užgeso ir daugiau nebeužsivedė. Pradėjus aiškintis kas ir kur, paaiškėjo, kad ale originalūs filtrai normaliai nesisandarina. Ypač pirminis priešfiltris  - vandens separatorius.  Atidžiau pažiūrėjus tapo aišku, kad tai toks pat tik baltai nudažytas baldvinas.  Ant senesnių originalių filtrų viršutinėje vidinėje dalyje yra išštampuota užrašai: "USA patent  pending". Ant dabartinių "originalių" to nėra, kitokia sandarinimo detalės ir viso filtro konstrukcija - štai tau ir originalas. Beje kažkada Lytagra prekiavo Perkins filtrais, tikrai buvo gera kaina ir kokybė, tik kad dabar gal jau neprekiauja

5465 pas mane į kiemą atvažiavo su Perkins filtrais, geri filtrai. Dabar kelis metus AGCO naudoju, reiks turbūt keist į kitokius. Pernai per sezoną du kartus reikėjo keist, per trumpą laiką.

Aišku baką reikia jau valyt. Gal kokių naudingų patarimų yra, pirmą kartą tai darančiam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 08/03/2017 at 09:32, Peleckas said:

Man tai kazkaip nelabai pasiseke su MANN firmos iro filtru. Svarus, nesenai idetas, dulkese normaliai nedirbes dar buvo pradejo vis metyti uzsikises oro filtras. Isimu pusti - nieko. Idejau pabandymui sena dar gerai atrodanti, nebemete. Bet gal tiesiog buvo koks per gerai suklijuotas.

Tai dabar atsakyk pats sau, ar nori, kad filtras filtruotu ar praleistu dulkes?

Jei gerai filtruoja tai ir užsikemša, jei blogiau filtruoja didesnė dalis patenka į variklį.

Tai kas geriau? ar filtrus dažniau keist ar grupę? 

Gal tiesiog neteisingai parinktas MANN filtras buvo pvz.  tik pagal matmenis ir skirtingas dulkių praeinamumas buvo (per smulkus).

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AGCO filtrai ir yra originalūs, tik kad tas ženkliukas kainuoja dar tiek pat kaip ir filtras. Dabartiniai AGCO filtrai jau visai ne tokie, kokiais kažkada prekiavo Kesko. Beje kažkada turėjau JD 1065 kombainiuką, ant jo filtrų buvo JD ir Mann markiruotės. Man pasirodė, kad Mann gamina originalius JD Filtrus, ar aš klystu?  Beje prieš teko keisti MF 5465 priekinio tilto galutinės (saulės) pavaros pusašio riebokšlį. Tai standartinis kasetinis italų Corteco firmos riebokšlis, tačiau esmė tame, kad jei pirksite vieną "originalų" tai yra dėžutėje su AGCO ženkleliu, tai jo kaina bus tris kartus didesnė, nei jeigu rinksitės iš didelės pakuotės, kuri skirta Lemken lėkštėms. Senesnių modelių MF tiltuose naudojami analologiški riebokšliai, kaip ir Lemken lekščių. Išėmus iš pakuočių riebokšliai nesiskiria, ant jų toks pats užrašas Corteco ir išmatavimai. Šiuo atveju kartono gabalėlis su AGCO užrašu ir blizgučiu kainuoja du kartus daugiau nei ale originali detalė. Čia jau ne vadybos išmonė, lietuviškai čia jau lupikavimas net nepaslėpus gamintojo. Kesko detalistai sakydavo, kad jiems taip duoda gamykla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, viktorass said:

Nežinau dėl filtru bet pvz. optibel diržai su tokiu pat su firmos užrašu ir išmatavimais skiriasi nuo tokio pat diržo naudojamo claas kombainuose, nors išvaizda tokia pati, kaina žinoma taip pat skiriasi.

Ta prasme, konkrečiai kuo skiriasi? Ar Claas originalus diržas turi ir Optibelt užrašą? O gal Claas'ui diržus gamina Continental gamyklos? Beje Droninnborg - Roulunds diržų gamyklą jau nupirko Continental koncernas. Diržai be ilgių išmatavimų turi  ir skirtingus profilius, žemės ūkio technikoje diržai labai dažnai būna naudojami specialaus (aukštesnio) profilio arba su aušinimo danteliais ypač variatoriams, o ne standartinio profilio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, Anūkėlis said:

Ta prasme, konkrečiai kuo skiriasi?

Prieš keleta metu optibelo atstovybėje norėjau užsisakyt kombainui kažkoki nepigu dirža, kadangi keskuose buvo gerokai brangus tai galvoju per atstovus gal kažkiek sutaupysi, užėjau pasakiau matmenis ir paklausiau kainos, pasižiūrėjo vadybininkas kataloga ir pasakė kaina keliskart mažesne už keskiniu, sakau imu, sako dabar neturim reik užsakinėt, tai sakau užsakykit, kol aš ten su jais paplepėjau atėjo užklausimas iš gamyklo kur būtent bus naudojamas tas diržas, pasakiau kombainui, tai iš gamyklos vėl atrašė ilga laiška, kad kombainui tas diržas nelaikys nes jis skirtas mažesnėms apkrovoms, jo gumos sudėtis yra kitokia, kitokios medžiagos kordai ir dar ten velnias žino kas kitaip dėl to jo savikaina yra mažesnė ir jis pigesnis, tame laiške jie nurodė adresa kur Lietuvoje galima gauti orginalu dirža mano kombainui, tai konekesko, taip pat jie parašė, kad visi ju diržai skirti kombainams yra pagaminti pagal užsakyma ir juos pasiima claas gamykla iš ju ir platina per savo atstovus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-03-08 at 07:53, Eduardas said:

Gal gali plačiau apie patirtį su Baldwin filtrais? Man jie visai netoli, tai turiu paėmęs keletą pabandymui, tik mano MF senesnis ir dar vadinasi Dronningborg :)

Šiaip tai aš rašiau apie traktorius, tačiau kaips suprantu Jūs klausiat apie kombainą Dronningborg? Jeigu kombaine stovi 6 cilindrų  Perkins motoras, tai jo du tepalo filtrai, berods Lytagroje Perkins filtrai du kartus pigesni nei AGCO ir tai bus originalūs. Kuro filtras einamiausias filtras rinkoje, kainuoja gal pora eurų. Hidraulikos - važiuoklės filtrus nusisukat ir nešatės į normalesnę autodalių parduotuvę ir paprašykit kad parinktų Mann'o analogus. Vargo su filtrais nematysit. Kuro filtrų patariu turėti dar pora atsargos lentynoje, nes jis mažas ir greitai užsiteršia. O nuo Baldwin aš bėgu, neatsisukdamas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 minutes ago, viktorass said:

Prieš keleta metu optibelo atstovybėje norėjau užsisakyt kombainui kažkoki nepigu dirža, kadangi keskuose buvo gerokai brangus tai galvoju per atstovus gal kažkiek sutaupysi, užėjau pasakiau matmenis ir paklausiau kainos, pasižiūrėjo vadybininkas kataloga ir pasakė kaina keliskart mažesne už keskiniu, sakau imu, sako dabar neturim reik užsakinėt, tai sakau užsakykit, kol aš ten su jais paplepėjau atėjo užklausimas iš gamyklo kur būtent bus naudojamas tas diržas, pasakiau kombainui, tai iš gamyklos vėl atrašė ilga laiška, kad kombainui tas diržas nelaikys nes jis skirtas mažesnėms apkrovoms, jo gumos sudėtis yra kitokia, kitokios medžiagos kordai ir dar ten velnias žino kas kitaip dėl to jo savikaina yra mažesnė ir jis pigesnis, tame laiške jie nurodė adresa kur Lietuvoje galima gauti orginalu dirža mano kombainui, tai konekesko, taip pat jie parašė, kad visi ju diržai skirti kombainams yra pagaminti pagal užsakyma ir juos pasiima claas gamykla iš ju ir platina per savo atstovus.

Supratau,  Jums reikėjo specialaus, o ne standartinio diržo. Kombainams diržus veža "Plastena" Garliavoje Roulunds  - Continental gamintojo. Ar nebandėte ten teirautis? Įdomu kaip skirtųsi kaina. Jų parduodami diržai laiko gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 minutes ago, Anūkėlis said:

Supratau,  Jums reikėjo specialaus, o ne standartinio diržo. Kombainams diržus veža "Plastena" Garliavoje Roulunds  - Continental gamintojo. Ar nebandėte ten teirautis? Įdomu kaip skirtųsi kaina. Jų parduodami diržai laiko gerai.

Visokiu gamintoju diržu išbandes esu, bet paskutiniu metu šitoje vietoje nebetaupau nes kažkaip diržų keitimas man kelia alergija. Anas diržas apie kuri kalbėjau buvo keturiu ar penkiu eiliu, tas kur prie variklio viska suka, nepamenu kokio gamintojo ne orginala dėjom, bet kainavo daugiau nei puse orginalo, kai keitėm tai vienas kolega tame procese dalyvavo, sako be reikalo vargsti, kokias 10 dienu gal atlaikys, taip ir buvo, tai uždėjom iš keskiniu orginalu nupirke ir su juo 6 metus atkūle pardavėm ta kombaina, o tas diržas dar gan gerai atrodė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...