Jump to content

Verslo sinergija ūkyje.


AG Paulius

Recommended Posts

prieš 1 minutę , u.k aurimas pranešimas:

zemes ukis paremtas tuo kad mes auginam, maista, rezultatas bus visada, tik ne visada jis tenkina visus.

Būtent taip visi ūkininkai ir galvoja, kad jie augina maistą, o aš galvoju kad reikia auginti pinigus iš hą o ne tonas. Kas neskaičiuoja vadovaujasi emocijomis, o kas skaičiuoja rezultatais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

Būtent taip visi ūkininkai ir galvoja, kad jie augina maistą, o aš galvoju kad reikia auginti pinigus iš hą o ne tonas. Kas neskaičiuoja vadovaujasi emocijomis, o kas skaičiuoja rezultatais. 

:D as niekaip  negaliu patiket is kur jus toks protingas ir niekaip nesuprantu, kodel jus ukininkus laikot  tokiais atsilikusiais. Ateinant cia ir norit is musu uzdirbt. Ne is kazko ,bet is musu, mes nemokam skaiciuot, vat jus imsit mums paskaiciuosit :D ir tik bam ukis nesudures galo su galu ims malunsparni nusipirks, dar jachta kokia, vien del to ,kad jus paskaitliuosit ir bus viskas kaip ant delnuko :D:D:D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , u.k aurimas pranešimas:

:D as niekaip  negaliu patiket is kur jus toks protingas ir niekaip nesuprantu, kodel jus ukininkus laikot  tokiais atsilikusiais. Ateinant cia ir norit is musu uzdirbt. Ne is kazko ,bet is musu, mes nemokam skaiciuot, vat jus imsit mums paskaiciuosit :D ir tik bam ukis nesudures galo su galu ims malunsparni nusipirks, dar jachta kokia, vien del to ,kad jus paskaitliuosit ir bus viskas kaip ant delnuko :D:D:D 

Na malunsparnis gal per drąsiai pasakyta tačiau jei dirbi kelis tūkstančius ha manau tikrai pavyktų po metų dviejų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , AG Paulius pranešimas:

Na malunsparnis gal per drąsiai pasakyta tačiau jei dirbi kelis tūkstančius ha manau tikrai pavyktų po metų dviejų :)

kiek pats dirbi  ar kadanors dirbai ha?  nors pagal tavo mintis tai speju lygiai 0

Manau be abejones savo ukiuose darome daug klaidu ir tu kazkurias jas galetum padeti ispresti, BET....

BET manau dazno stambesnio ukininko turincio bent 10 metu ukininkavimo patirties patarimai butu tikrai vertingesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , AG Paulius pranešimas:

Na kaip suprantu čia problemų neturi niekas, svarbiausiai arogancija ir pasipuikavimas menkinant kitus žmones. 

 

 

prieš 5 minutes , AG Paulius pranešimas:

Manau mano patirtis leistų kalbėti ne apie vieną tūkstanti ha. Nors aš nelabai matau skirtumo tarp 1 ir 100 ha tai tik masto ekonomika. 

Problemu turim visi, bet pasitiketi konsultantu kuris tikriausia nera turejes ukio, neturi agronomo patirties ir tikriausia netures jokios finansines atsakomybes uz savo patarimus - reikia buti drasiam.

O savo patirti gali aprasyt cia. Gi siulai preke/paslauga, mes tavo busimi klientai, o tu apie save ne zodzio. kas zino, gal tu studentas antro kurso ir nori prie stipendijos prisidurt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

Dėl procento reikia tartis individualiai. Priklausomai  nuo to koks ūkio dydis ir kiek turite susikaupusių problemų. Aš pinigus paimu iš ten kur jie ir taip išleidžiami vėjais. Didžioji dalis lieka Jums o man tik pagal susitarimą. 

tai kad nera skirtumo pagal jus 1 ar 100 ar 1000 ha katik saket ten tik masto ekonomika, kiek procentu imat ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

parašyk i PM koks ūkio dydis, struktūra. 

:D ai man tada gal geriau MAISTA augint, o tai i klausimu " kauceris " nereguoja, 

kiek procentu imi nuo padidejusio pelno ? juk tai tik masto ekonomika, dirbu 5 hektarus, padidini mano pelna, kiek procentu nuo jo imi ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , u.k aurimas pranešimas:

:D ai man tada gal geriau MAISTA augint, o tai i klausimu " kauceris " nereguoja, 

kiek procentu imi nuo padidejusio pelno ? juk tai tik masto ekonomika, dirbu 5 hektarus, padidini mano pelna, kiek procentu nuo jo imi ?

:) na jei tai braškės ar daržovės galima ir 5 ha gyventi. O jei užsiimi ukininkavimu kaip hobiu tai tau nemokamai padėsiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal apie save daugiau papasakok, kas toks, ka atstovauji ar kur dirbi  tai gal diskusija pajudės, dabar tai praktiškai jokio judesio apart pilstimo iš tiščio i kiaura, nes turbut pats jauti, kad lazdavoja tave čia chebra, čia pusė forumiečiu vieni kitus pažįsta ir daug maž isivaizduoja kas kaip stovi, o konsultuot 100 ir  1000 ha ūki tai visai skirtingi reikalai poreikiai ir galimybės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na trumpai apie save: esu baigęs agronomijjos bakalaurą, biotechnologijų magistrą, šiuo metu studijuoju doktorantūroje dirvotyra. Jau 10 metų dirbu, vadovu bendrovėse kurios užsiima įvairia žemės ūkio produkcijos gamyba. Diegiamos naujausios technologijos žemes ūkio srityje. Esu Jaunūjų ūkininkų sajungos narys, taip pat priklausau bendrovių asociacijai. Aktyviai dalyvauju susitikimuose su NMA ir žemės ūkio ministerijos atstovais. Man reklamos daugiau nereikia. Tačiau savaime suprantama, kad sukauptą patirtį noriu pasidalinti su ūkininkais kuriem jos reikia.   

  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu diskutuojant apie problemini punkta Nr1. t.y. finansines ukio problemos, manau dažnu atveju jos atsiranda perkant didesnius žemės kiekius. Įdomi nuomonė. Imkim vidutinę LT žemę apie 40-45 balus. Tarkim didesnioji lėšų dalis skolinamasi. Yra pasiūlymas pirkti 10% ploto nuo viso ūkio dydžio. Įvertinant buvusias ir prognozuojamas grūdų kainas kur galėtų būt lūžio taškas kai neverta investuot. Žinoma kiekvieno ūkio atveji individualus, BET.

Taip pat galima padiskutuot ir apie nuomos ribas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...