Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

Iš savo patirties galiu papasakot kaip isigyjau maxxum 125.Tai pirmiausia pasiūlė analogą iš Nh nzn koks dabar ten jo numeris, bet buvo su mechaninių valdymu ir be oro ir be amortizuojancio tilto už 170 000Lt po ganėtinai ilgų derybų ziurint į šį komercinį dotpro pasiūlė maxxum 125 mc taip pat be oro ir amortizuojancio tilto už 180 000lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš savo patirties galiu papasakot kaip isigyjau maxxum 125.Tai pirmiausia pasiūlė analogą iš Nh nzn koks dabar ten jo numeris, bet buvo su mechaninių valdymu ir be oro ir be amortizuojancio tilto už 170 000Lt po ganėtinai ilgų derybų ziurint į šį komercinį dotpro pasiūlė maxxum 125 mc taip pat be oro ir amortizuojancio tilto už 180 000lt.

O tai su tuo Dotnuvos komerciniu už 180 buvai i Lytagra gryžes dėl nh derėtis ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rinkdamiesi nepamirškit ant svarstyklių lėkštučių užmesti ir servisą, kokie kolegų atsiliepimai, atstumą iki dilerio, ar jau turėjot reikalų su dileriu, pravartu žinoti ir kaip brendas atrodo pasauliniu ar ES mastu.

 

Tai kad greiciausiai tiek vienas, tiek kitas servisas nera blogas, o atsiliepimai tai greiciausiai kiek zmoniu tiek ir nuomoniu apie viena ar kita,atstumas, tai raudonas arciausiai,bet ir melinas nera baisiai toli,del pasaulinio masto tai net nezinau, nelabai kas ir skiriasi tarp ju galvoju....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone,zodis ,,naujas,, nevisada ta reiskia,teko matyti Vokietijoje visiskai nauja,ka tik pagaminta, Rumunijoje,autobusa 40 vietu, vienos is geriausiu firmu,su elektronikos defektu ir akivaizdziais trukumais apdailoje,,priekinis stiklas skersas iklijuotas. Mano manymu,kiekvienam versle yra virtuve ir daznai ji neviesinama,nes galutinis pirkejas,ja pamates,daznai neapsidziaugtu :icon-wink: .Cia parasiau pavyzdi,kaip galima apsipirkti,perkant visiskai nauja daikta,jo nemacius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas atvejas ar ne tas,bet jei is vieno laivo istempdavo i kita itempdavo ir jei perkrovimas ne vienas,gali gautis ne vienas kilometras,tai nera gerai,tie tampymai.Kitas variantas,kad neatitinka kazkokiu patikimumo standartu. Pvz parveza visiskai nauja buitine technika is Europos,tipo isoriniai defektai,mano keliais atvejais buvo nesamone- ne isores defektai. Reikejo keisti skalbimo masinai mikroshema,uosvienei 3 saldikliai garantinio neistempe,pinigus grazino,nors labai garsiu firmu prekes,visiskai naujos.Sunku pasakyti...bet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad greiciausiai tiek vienas, tiek kitas servisas nera blogas, o atsiliepimai tai greiciausiai kiek zmoniu tiek ir nuomoniu apie viena ar kita,atstumas, tai raudonas arciausiai,bet ir melinas nera baisiai toli,del pasaulinio masto tai net nezinau, nelabai kas ir skiriasi tarp ju galvoju....

Pats praita pavasari buvau Angluose Basildone tai ten gamina 7 ir 8 klases new hollandus ant to pacio konvejerio surinkineja ir case traktorius tik apdaila skiriasi o tech. duomenys identiski tik casu kaina didesne gerokai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats praita pavasari buvau Angluose Basildone tai ten gamina 7 ir 8 klases new hollandus ant to pacio konvejerio surinkineja ir case traktorius tik apdaila skiriasi o tech. duomenys identiski tik casu kaina didesne gerokai.

 

Tam tikri modeliai sutampa, didžiosios pumos. Bet kad visi NH = Case . Stipriai klysti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o case kokie modeliai ten gaminami gal atsimeni

Man rodos tau jau ne viena syki čia kažkas aiškino kas ir kur gaminama, kai labai dažnai klausi tai pradeda visokie vaikai nesamones rašinėt arba dar blogiau kažkas pasigiria, kad buvo gamykloi bet nelabai žino ko jis ten buvo,  jeigu jau ten buvo tai turėtu žinot kur renkami 8 klasės NH.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...