Jump to content

Fendt traktoriai


Recommended Posts

   Rinkoj yra išleista nemažai modelių kurie nuėjo nuo arenos neatlaikę konkurencijos, vieni dėl dizaino, kaip tas modelis apie kuri kalbam, kiti dėl savo kainos ir produkto neatitikimo kaip mersedes , Tai kyla klausimas kodėl jų nebegamina jei jie buvo tokie geri? Gal geriau juos apeiti, nebent gaunam gera kaina, susitaikom su tuo kad bus problematiška su jų detalių tiekimu ir rizikuojam turėti ūkį paminklą. Bet čia kiekvieno asmeninis pasirinkymas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

   Rinkoj yra išleista nemažai modelių kurie nuėjo nuo arenos neatlaikę konkurencijos, vieni dėl dizaino, kaip tas modelis apie kuri kalbam, kiti dėl savo kainos ir produkto neatitikimo kaip mersedes , Tai kyla klausimas kodėl jų nebegamina jei jie buvo tokie geri? Gal geriau juos apeiti, nebent gaunam gera kaina, susitaikom su tuo kad bus problematiška su jų detalių tiekimu ir rizikuojam turėti ūkį paminklą. Bet čia kiekvieno asmeninis pasirinkymas

Zinau viena zmogu kuris turi jau gal 3 MB traktorius ir jo nuomone yra kad tai paprastas patikimas geras traktorius, jis Unimog ir MB fanas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

chroniškų ligų 930 neturi, nereiktų dėt priekyje dublių, ir nenorint turėt problemų su turbo ir visa aplink turbo esančia sistema patarčiau tepalus keist kas 250 mth(čia gyvenimiška patirtis išmokė), tada manau viskas bus ok :icon-wink:

Su kokiu varkliu buvo problemų su varikliu MAN ar Deutz? Apskritai kas turit dabar Fendt kas kiek keičiat variklyje tepala?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va nuo sito bekit , nebent varikli kita turetumet http://www.dotnuvosprojektai.lt/kategorija/naudota-technika/traktoriai/dotnuva/traktorius-fendt-930-vario raso jog varyklis naujas , jei tikrai nuliovas tada taip , bet jei rinktas tada s.

 

Šitas brangus. Galima už 40 nupirkt 2006 su visa aptarnavimo istorija. Tik panašu, kad mažesnė, nei silpnesnių modelių, kaina, turi priežastį. Visgi yra skirtumas tarp 180 ir 300 Ag iš to pačio variklio ir transmisijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitas brangus. Galima už 40 nupirkt 2006 su visa aptarnavimo istorija. Tik panašu, kad mažesnė, nei silpnesnių modelių, kaina, turi priežastį. Visgi yra skirtumas tarp 180 ir 300 Ag iš to pačio variklio ir transmisijos.

 Prasyciau paaiskint skirtuma tarp fendt 818 ir fendt favorit 818 abu su man. varikliais ir vario dezem abu 2003m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Prasyciau paaiskint skirtuma tarp fendt 818 ir fendt favorit 818 abu su man. varikliais ir vario dezem abu 2003m.

Pirma - negali būt abu 2003, Favoritai baigėsi 2002. Antra negali 818 vario būt man variklis. Trečia - vienas bus su belaipte pavarų dėže, O Favoritas turės ZF 6 pavarų su 4 laipsniais ir zuikiu bei vėžliu. Arklių skirtumas nežymus, bet šiaip traktoriai sunkiai lyginami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kokiu varkliu buvo problemų su varikliu MAN ar Deutz? Apskritai kas turit dabar Fendt kas kiek keičiat variklyje tepala?

 

pas mus variklis MAN ir su juo problemų nebuvo, o buvo problemos su jo aplinka turbina, intercooleriai ir t.t. pats variklis nejudintas išskyrus vožtuvų reguliavimą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos, bendraminčiai, likimo broliai ir spalvos aukos.

Kaip jums atrodo tokia kaina už 515c traktorių? 37 000 eurų. Pilna aptarnavimo istorija, 7100 mh, priekinė pakaba.

Ar aš tapau žiauriai skūpus? ar čia tokios kainos yra "normalios" už tokį traktorių? Nuderėt nuo tos kainos pavyko tik pora tūkstančių. Daugiau nesileidžia į kalbas. Sako šį traktorių parduosiu visada. Dalis tiesos yra, ilgai stock list'e jie neužsibūna.

Bet kita vertus už tokią kainą 7xx ir 8xx su "nioloka" valandų pilna pasirinkime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Fendt tinklalapio konfiguratoriuj jau skelbiamos 1000 serijos kainos. 517 AG 1050 modelio kaina prasidės kažkur nuo 242 k€. Bet norint padorios komplektacijos dar daug reikia visko prisidėti, tad ko gero kiek padoresnės komplektacijos minimali kaina  greičiausiai bus apie 270 k€. Vario Grip bus apie 10 k€.

Įdomu ar Lietuvoje dirbs nors vienas iš šių milžinų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fendt tinklalapio konfiguratoriuj jau skelbiamos 1000 serijos kainos. 517 AG 1050 modelio kaina prasidės kažkur nuo 242 k€. Bet norint padorios komplektacijos dar daug reikia visko prisidėti, tad ko gero kiek padoresnės komplektacijos minimali kaina  greičiausiai bus apie 270 k€. Vario Grip bus apie 10 k€.

Įdomu ar Lietuvoje dirbs nors vienas iš šių milžinų.

pavasario gaivai spaudžiant širdį, aš parašysiu ne apie šį milžiną bet apie naujus ar beveik naujus Fendulius. Na žodžiu apie naujos generacijos tvarinius. Ką jau padarysi, kad būnu tam tikrais gyvenimo atvejais komunikabilus žmogutis. Ir nutiko taip, kad į nugarą alsuoja dar vieno ristūno pirkimas, tenka komunikuoti su labai plačiu ratu asmenų. Tas ratas prasideda nuo LT bėga pro DE, BE, DK, NO ir baigiasi ten kur prasidėjo. To rato atstovai Fendulių pardavėjai, serviso atstovai ir turėtojai. Tad sugrūpavau kelių mėnesių analitinio darbo duomenis. Labai įdomius faktus gavau. Kadangi jūs jau nekantraujate, juos ir pateikiu viešumon.

na suitikite, kad ratas respondentų labai platus ir dėsningumo faktorius kaip ir atkrenta. taip pat dalyvavo kelios skirtingų interesų atstovų grupės. taip, kad viskas nešališka.

Išvados tokios:

- Fendtas patogiausias traktorius operatoriaus darbo vietos atžvilgiu;

- Ergonomiškas, inovatyvus, pramąstytas traktorius;

- Draugiška atstovo aplinka ir palaikymas;

- Ištvermingi varikliai;

- Labai sudėtingai remontuojamas garažo sąlygomis ( turėta omenyje mazgų prieinamumas ir problemų diagnozavimas )

- Aukštos atsarginių dalių kainos ir serviso paslaugos;

- Modeliuose nuo 2001m. tipiniai el, grandinių gedimai;

- Vario nepatvarumas ( visos šalys paminėjo, kad dėžių remontas vidutiniškai atliekamas traktoriui turinčiam 7 000 mh )

- Rizikingas ir abejotinai atsiperkantis traktoriaus nuo 2001 m. pirkimas antrinėje rinkoje ( minimos Vario ir elektros problemos )

parašiau daugiau mažiau susitemintas ir sutampančias išvadas.

Kas liko už kadro!

Skeptiškiausiai Fendtą įvertino DE atstovai. ( kadangi šioje šalyje turiu daug kontaktų, bet tai labai nustebino ) Tie patys vokiečiai paminėjo kaip puikiausiai užsirekomendavusius modelius turinčius mechaninę pavarų dėžę t.y. GTA/310/312/510/515/611/615/816/818 kaip labai problematiškus išskyrė 313/4xx/7xx/9xx

išliko vieno vokiečio ūkininko pasakymas, kad jo ''04 - 716 vario tms ant pietų stalo pasidės senutis 615.

nemažai prognozavo, kad Fendtas traktorių rinkoje užleidžia lyderio pozicijas.

Norvegai paminėjo problemas su Vario, pabrėždami, kad jos patogios bet nepakančios darbams kalnuotame reljiefe.

Danai ir Belgai patarė atsikratyti traktoriaus po garantinio laikotarpio pabaigos. ( akcentuota, kad gaunamas tokiu atveju maksimalus ekonominis efektas ) Ypač belgai siūlė saugotis vario antrinėje rinkoje. Kaip vienas pardavėjas sakė: Fendtai daug laiko lenkė kitus brandus, aplenkė kai kuriuos dešimtmečiu, bet lenktyniaudami pamiršo, kad žemė apvali. Ir deja, Fendtas su savo nauja kokybe artėja prie ten nuo kur pradėjo lenktynes. Ir naują palankumą vartotojams vargu ar iškovos.

Vienas danų serviso atstovas pasakė, su nauju Fendtu kiekvieną dieną dirbdamas galvosi ne apie darbą o apie mane. Nes tai yra "elektroninė bomba"

Kad ir kaip aš norėčiau, bet norai lieka norais o racionalumas ir faktai racionalumu ir faktais. Žinoma, labai tikėtina, kad iš daug maž 40 asmenų aš sutikau kaip tik tokius - Fendto skeptikus.

p.s. negaliu neatsiliepti apie lietuvius. (čia aš bendravau tik su ūkininkais) dominavo posakiai " Yra Fendtai ir yra kiti traktoriai" "Jei nori dirbt ir uždirbt, pirk Fendtą" "Kai nusipirkau Fendtą nesupratau nesupratau, kodėl š to nepadariau prieš n metų " "Da jo_t tvo_u mat" " Sukišus tiek pinigų lieka tik apmyžt ir uždegt " ............. .

kažkodėl ne kas gaunasi kai išjungiu jausmus ir įjungiu protą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...