Jump to content

Fendt traktoriai


Recommended Posts

Esmė ta kad visuose kituose traktoriuse palaikomos apsukos o pagal jas ir greitis krinta arba kyla, o fendt, palaikomas greitis ir pagal jį krenta arba kyla apsukos, toks ir skirtumas.

O tai ką tu klausi reguliuojasi rankenėlė panaši kaip ir pas tave rankinis gazas, bet fende jis nuo 0 iki 50 km vienu pastumimu stumi ir nera nei vieno bėgio greičio didinimui.

Ar paaiškinau?

nezinau kaip pas kitus, bet tiek NH TVT, tiek autocomandas, tiek visi CVX sita super duper navarota irgi turi  :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai, man kiek teko dirbt su juo, nepasirodė patogus hidroporu valdymas, t.y viena rankena 3 porom, ir kaip jau kas minėjo su frontaliniu darbas nemanau kad labai jau patogus.

Turejau mintyje, kad su frontaliniu dirbant meginciau dirbt su gazo pedalu, bent dabar taip isivaizduoju, kol dar nebandziau, nes gaza atleidi traktorius stovi, pradedi spaust vaziuoja, atleidi vel stoja, dirbant su frontaliniu krovos darbus turetu but patogu, nereiketu jostyko stumdyt liktu laisva ranka dirbt su frontaliniu, o reversuot kairia ranka prie vairo

 

Net neabejoju, kad visos  belaiptes stengias sutaupyt tris  lasus kuro, lai taupo toks ju darbas, bet kai automatai pradeda taupyt... tai gaunasi... grojimas per krumplius  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na niekas ir neakcentuoja, kad tai kazkas mandro. Kazkaip toks jausmas, kad nori apgint joni ir pagrumot fendukui pirstu, kad ans niekuo negeresnis.... nei geresnis nei blogesnis, jie tiesiog skirias  tiek kiek skirias ir viskas :icon-mrgreen:

Gal pats ir neakcentuoji to TMS  bet skaitant šita tema nuo pradžiu tai net keliose vietose yra pabrėžtas tas TMS  kaip kažkos stebūklas kurio kiti traktoriai kaip ir neturi, bet aiškėja, kad ir pas kitas belaiptes dėžes panašios galimybės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, kazkaip nesureiksminu as fendto ar to pacio tms. O, kaip to irodymas -  mielai issiskirciau su 820, dar neturinciu 2500moto val. uz gera kaina... ba esu, kazkoks nestandartinis kvailys.... dirbu su fendt (ir netik) o vietoi jo svajoju apie JD, su DirectDrive, kuria isbandziau ir  man visam zioplam per akis  tokios dezes :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Panasios tokios pacios ar net geresnes. Taip tas tms nieko mandro tik fendistai tai padaro kaip kazka super duper. Net paskui nesugeba paaiskinti kaip jis veikia.

O pasirodo ten nera nieko tokio ko kiti neturi.

Perskaičiau gal 3 puslapius ir nesupyk kolega, bet didesnio perestukino nesu matęs. Gal 20 kolegų bando paaiškint tau vieną paprastą dalyką, o tau vis tiek neįkandama. Toks jausmas, kad arba neskaitai ką kolegos rašo, arba perskaitai kaip kokį romaną akies kraštu visai neįsisavindamas informacijos.

Tokie fintai kaip TMS tikrai nėra koks stebūklas šiuolaikinėj technikoj, juk kompiuterių amžiuj gyvenam, o traktoriuje beveik viskas valdoma elektra ir joks čia ne dyvas. Lygiai tas pats ką rašai apie JD galulaukių sistemą. Fendt tai turi nuo senų senovės, vadinasi TI. Galima užprogramuoti kad vienu mygtuko paspaudimu būtų įvykdoma iki 13 skirtingų komandų.

Vario taip pat ne vienintėlė bepakopė dėžė rinkoj ir tai joks ne stebūklas. Žodžiu tą turi daugelis traktorių brendų. Tik nei vieni negali pasigirti tokiais bepakopių dėžių panaudojimo mąstais o tai gali kelti abejonių dėl jų patikimumo. O bepakopių dėžių tikrai nereiktų lygint su Vario, nes tai jau visai kitas segmentas, kitas darbo patogumas, kitos galimybės panaudoti su TMS tipo sistemomis.

Ir dar pasikartosiu: nei rankinis nei kojinis akseleratorius, nei sankaba Fendt valdymui nereikalingi. Jei nustatysit 2 iš 4 skirtingų traktoriaus valdymo režimų. Kitiems 2 režimams atjungiamas TMS todėl akseleratorius reikalingas.

Būtų gerai kolega, kad šį kartą prieš komentuodamas bent jau perskaitytum, nes kitaip tai daraisi panašus į besimojuojantį kumščiais bažnyčioj. :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai, man kiek teko dirbt su juo, nepasirodė patogus hidroporu valdymas, t.y viena rankena 3 porom, ir kaip jau kas minėjo su frontaliniu darbas nemanau kad labai jau patogus.

Kaip suprast 1 rankena 3 porom, jei čia apie Fendt kalbi, nes nelabai aišku apie ką kalba eina?

Gali susidėt kiek nori tų porų, kiek tik leidžia traktoriaus komplektacija. Galima 2 valdyti su Joysticu ir 2 su kita rankenėle skirta specialiai tam. Galima sukeisti vietom porų valdymą ir taip valdyti visas 4 poras su Joysticu perjungiant papildomą jungiklį. Naujos serijos traktoriuose yra dar papildomi 4 jungikliai, tai galėtum valdyti visas 8 poras.

Dirbant su frontaliniu, ką darau jau 10 metų, bent jau man patogiau dirbti Joystico režimu, nes mažiau gaunasi trūkčiojimų nei su pedaliu. Jei pagiriom ir rankos dreba, gal tada ir atvirkščiai. :icon-mrgreen:  Su pedaliu dar gali būti problemų, nes kartais prireikia ir stabdį panaudoti, o 3 kojų kaip žinia neturim. Pedalio režimą manau naudočiau transporte ar su frontaliniu, jei neturėčiau dešinės rankos. O šiaip bent jau man labiau patinka su Joysticu, ranka vis tiek gali pasiekti didesnį preciziškumą nei su koja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuriuo man teko padirbėt, tai buvo viena rankena dešinėje prie sėdynės ir valdai su ja visas tris poras, žvaigždės principu į priekį- atgal viena, kairę -desne antra pora, o įstrižai trečią pora,ten bent jau buvo taip, jei galima kitaip ok, tiesiog man pasirodė nelabai patogu. Galbūt ilgiau padirbus kaiptik patogu, nežinau.

Dėl darbo su frontaliniu, tai dešnia ranka valdyt reikia frontalinio dziostika ir tas mėtymasis nuo vieno ant kito nelabai, kitas dalykas, juk tenka vienu metu kelt, o ir truputį į priekį judėt, tada paleidi vairą, na bet tai neesme, tai tik man taip pasirodė, net neverta dėl to ginčytis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuriuo man teko padirbėt, tai buvo viena rankena dešinėje prie sėdynės ir valdai su ja visas tris poras, žvaigždės principu į priekį- atgal viena, kairę -desne antra pora, o įstrižai trečią pora,ten bent jau buvo taip, jei galima kitaip ok, tiesiog man pasirodė nelabai patogu. Galbūt ilgiau padirbus kaiptik patogu, nežinau.

Dėl darbo su frontaliniu, tai dešnia ranka valdyt reikia frontalinio dziostika ir tas mėtymasis nuo vieno ant kito nelabai, kitas dalykas, juk tenka vienu metu kelt, o ir truputį į priekį judėt, tada paleidi vairą, na bet tai neesme, tai tik man taip pasirodė, net neverta dėl to ginčytis.

Kažką kolega klysti. Kokių čia metų traktorius ir kas per rankena hidro porų valdymo visai neaišku, nes bent jau 15 metų tikrai tokių nebuvo. Dvi poros ant Joystico ir 2 poros ant hidraulio rankenėlės.

Su frontaliniu nereikia mėtytis nuo vienos valdymo rankenos prie kitos, nes valdai dviem mygtukais ant paties Joystico. Viskas valdosi viena ranka, net ir reversuti gali, tad vairo paleisti tikrai nereikia. :icon-mrgreen:  Iš kur jūs chebra apie Fendt tokių nesąmonių prisigraibę, skaitai ir netveri juokais. Čia gal konkurentų vadyba tokių anekdotų prikūrus. Vos ne kiekvienam pasisakyme humoras. Reiktų pirma pabandyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuriuo man teko padirbėt, tai buvo viena rankena dešinėje prie sėdynės ir valdai su ja visas tris poras, žvaigždės principu į priekį- atgal viena, kairę -desne antra pora, o įstrižai trečią pora,ten bent jau buvo taip, jei galima kitaip ok, tiesiog man pasirodė nelabai patogu. Galbūt ilgiau padirbus kaiptik patogu, nežinau.

Dėl darbo su frontaliniu, tai dešnia ranka valdyt reikia frontalinio dziostika ir tas mėtymasis nuo vieno ant kito nelabai, kitas dalykas, juk tenka vienu metu kelt, o ir truputį į priekį judėt, tada paleidi vairą, na bet tai neesme, tai tik man taip pasirodė, net neverta dėl to ginčytis.

kazkas skaito kaip kokį romaną akies kraštu visai neįsisavindamas informacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba vakarą. Vis kvaršinu savo galvą mąstydamas apie Fendt Xylon 524.

Imponuoja komplektacija. Ivabaltė įvardijo kaip padorų ir tinkamą žemės darbams traktorių. Kildinamas jis iš 5 ir 8 serijos fendtų mazgų.

Bet pasiklausus vokiečių nuomonės pasidarė nejauku net. Vieni sako, kad tai nemažas galvos skausmas. Bėdos su dėže, centriniu šarnyru, variklio kaitimu, el. instaliacijos gedimais. Kad labai brangus remontas. Yra tokių, kurie atsiliepė, kad tai puikus ir visavertis traktorius. Kad pradirbę virš 10 k val. Ir viskas veikia. Bet yra tokių komentarų, kad jis netinkamas šienavimui ir žemės darbams. O kaip tik tam ir reikia man jo. Domina Jūsų pasvarstymai ir nuomonės. Dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba vakarą. Vis kvaršinu savo galvą mąstydamas apie Fendt Xylon 524.

Imponuoja komplektacija. Ivabaltė įvardijo kaip padorų ir tinkamą žemės darbams traktorių. Kildinamas jis iš 5 ir 8 serijos fendtų mazgų.

Bet pasiklausus vokiečių nuomonės pasidarė nejauku net. Vieni sako, kad tai nemažas galvos skausmas. Bėdos su dėže, centriniu šarnyru, variklio kaitimu, el. instaliacijos gedimais. Kad labai brangus remontas. Yra tokių, kurie atsiliepė, kad tai puikus ir visavertis traktorius. Kad pradirbę virš 10 k val. Ir viskas veikia. Bet yra tokių komentarų, kad jis netinkamas šienavimui ir žemės darbams. O kaip tik tam ir reikia man jo. Domina Jūsų pasvarstymai ir nuomonės. Dėkui.

Man asmeniškai šis modelis nepatinka savo išvaizda ir su žemės ūkio padargais manau ne taip patogu bus dirbant ir prisikabinėjant, nes galinės dalies matomumas turėtų būti ne koks. Aišku jei visi turėtumėm vienodą nuomonę tai ir dėl vienos moters visi susimuštumėm. :icon-mrgreen:  Tai gi kiekvienam pagal savo nuomonę.

Sakyčiau labiau patogus būtų darbui su pakrovėju kokiu, miško darbams, komunaliniems ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū kolega. Tavo nuomonę žinau. :) bet man labai smalsu techninė traktoriaus dalis. Kaip skelbiama apie jo konsyrukcinį ir techninį nepritaikymą žemės darbams. Bandžiau jį trumpą laiką. Man labai, labai patogus. Puikus matomumas. Stabilumas dirbant nelygiose vietovėse. Bet vokiečiai kalba ką kitką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...