Jump to content

Fendt traktoriai


Recommended Posts

Fendt 930 (2002-2006m.) , kas tai ?

Turi pora tokiu aparatu mano pusbrolis, dyrba jau nemažai metu su jais, pernai buvo dar papyldomai išsinuomaves case magnum, tai magnumas ta pati padarga tam pačiam lauke ir tuo pačiu gyliu traukia smagiau (magnumas 5 aj galingesnis buvo) jeigu norėsi duosiu jo tel.

5aj galingesnis, nereikia to fendo visur aukštinti, juk jis irgi iš metalo

Visai neaukstinant galiu pasakyti , kad vokieciu traktoriai kazkaip mielesni dusiai nei amerikonu . Pernai pavasari teko vienu metu ciupineti magnuma 315 ir claasa axion 940. Claasas vienareiksmiskai patogesnis. Kas liecia fendt tai taipat yra patogesnis ir komfortiskesnis , ceisas ar new hollandas T8 gal toks labiau darbinis arklys , panasiai ir jonis. Tarkim joniai jei nevertinant ju galiu tai gaminti pas vokiecius tikrai smagesni nei amerikonu. Ka zmogus turi tas gerai pakol neuzknisa gedimai . As nesiriztu kazko isaukstinti pakol neisbandau... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fendt 930 (2002-2006m.) , kas tai ?

Turi pora tokiu aparatu mano pusbrolis, dyrba jau nemažai metu su jais, pernai buvo dar papyldomai išsinuomaves case magnum, tai magnumas ta pati padarga tam pačiam lauke ir tuo pačiu gyliu traukia smagiau (magnumas 5 aj galingesnis buvo) jeigu norėsi duosiu jo tel.

5aj galingesnis, nereikia to fendo visur aukštinti, juk jis irgi iš metalo

Tai kas čia ką aukština ar kas čia ką žemina dar neaišku. Tereikia parašyti modelį vieno ir kito traktoriaus ir tada kažką lyginti. O dabar nežinia nei koks modelis, nei kiek AG, nei pagal kokius standartus, nei aplamai man rodos kas žino apie ką, bil rašinėt pievas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5ag. ir galas zino kiek NM?

drapox puikiai tiktu FENDT reklaminiuos klipuos pasneket.

tokiuose kaip sie.

nepyk :icon-wink:

Lenkiškai nekertu. O šiaip tokių dalykų gali nerašinėti, nes tema ne apie mane, o apie traktorius, tai apie juos ir kalbėkim. Nes mano nuomonių tokie pasisakymai nekeičia. Keičia tik argumentuoti, patikimi ir aiškūs faktai. Ir visai nesvarbu šioj temoj, ar kitoj ir apie kokius brendus kalbama. Jei žmogus parašo, kad pas vieną brendą tai "arkliai", o pas kitą neva jau "asilai", ar "poniai", o po to nebesugeba nieko sukonkretinti, tai net nežinau ką pakomentuoti tokiu atveju. Tiesiog pats laikas būtų išmokti kalbėti faktais, o ne VBS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va va , jei sneka apie fendt 930 su doico varykliu (nuo 2006m.-) ar su man varykliu (2002-2006m) ? , pastarasis stipresnis

Jo traktoriai 930 iki 2006 metu, magnumas nežinau koks modelis, bet berods poros metu senumo.

Tikrai nereiktų pateikinėti lyg ir faktų, bet pasirodo kad ne faktų. Nes negalima lygint kažko su kažkuo. Reikia bent dviejų komponentų. Fendt bala nematę su kuriuo ten varikliu, bet Magnum visai neaišku kuris, Magnum 280, 180, o gal 380, ar dar kuris.

Nepateikinėju jokiu faktu o tik parašiau ka man žmogus pasakojo, kažkaip buvo susidares ispudis, kad ūk.algis domisi apie toki fenda, tai ir parašiau, kad žmogus turi pora tokiu fendu (konkrečiai fend 930 su mano varikliais). Kas dėl arkliu kaip čia Vilius minėjo, tai traktoriai su skyrtingom moto valandom, vienas dyrbes nedaug kitas jau variklis po kap. remonto. Dėl magnumo tai specialiai pasidomėjau, 315 modelis. Aiškumo dėliai dar galiu pasakyt, kad su tuo magnumu dyrbo visa rudens sezona o ne šiaip pabandymui, ta claas axion 940 kur čia uk.algis minėjo, tai taip bandė su tais pačiais padargais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos,

O koks jūsų vertinimas būtų traktoriaus Fendt 211 Vario? Dirbant pašarų ruošimo bei žemės dirbimo darbus 150 ha ūkyje. Kaip alternatyvus pasirinkimas vietoje Fendt yra JD 5100r.

5100R greitai nebegamins,bet tai vieni patikimiausiu arkliuku pas gyvulininkus :)

juos pakeis 5100M kurie bus gaminami made in mexico :icon-eek:

o vario ant tiek arkliuku tai ojojooooi.... :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koks jūsų vertinimas būtų traktoriaus Fendt 211 Vario? Dirbant pašarų ruošimo bei žemės dirbimo darbus 150 ha ūkyje. Kaip alternatyvus pasirinkimas vietoje Fendt yra JD 5100r.

5100R greitai nebegamins,bet tai vieni patikimiausiu arkliuku pas gyvulininkus :)

juos pakeis 5100M kurie bus gaminami made in mexico :icon-eek:

o vario ant tiek arkliuku tai ojojooooi.... :eusa-pray:

O kaip galėčiau aiškiau suprasti tą išsireiškimą apie vario, arklius ir ojojooj?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
Kiek kažin validolio reikia išgert prieš kainos klausiant? :lol:

Jei gerai pakomplektavus su visais Vario Grip slėgio reguliavimais, manau kad į limoną gali neišsitekti su kaina. Bet: pagal jurgį ir kepurė. Ne šimtams gi ha toks žirgas o tūkstančiams.

Manau vieno arklio kaina turėtų būti,

1500-2000 litų X500 =:icon-surprised:

nematau as naudos is tokios traktoriaus su 500 ag.vistiek net su dubliuotais ratais jis ju nelabai atiduos i dirva

Manau, kad su slėgių ir traukos reguliavimais turėtų viskas būti tvarkoj su galios išnaudojimu. Daugiau kyla klausimų dėl padargų dydžio ir jų atsparumų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...