Jump to content

Fendt traktoriai


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Nera taip blogai , smarves turi , valdimas patogus , kuro zenkliai maziau srebiai nei amerikonai zaliassu visnia. va patvarumas jau kisa koja , na gal as tik toki nugainiota nupirkau is vienos bendroves tai dabar laukia jis naujos varyklio galvos o gal ir dar daugiau , kura kaitina ,jau ir tepala pus pro matuokle pradejo , per alsuokli taipat jau gerokai bezda nors smarves dar turi , na ir siaip visokiu fintu ir klaidu atsiranda , nera ko noret kai jau arti jubiliejus 10 000 m/h, Beje ko vargselis nemates pas ankstesnius seimininkus , gal gandai o gal ir teisybe , net i baka skistu trasu buvo uzpile... nieko sutvarkysim , bile kas babkiu duotu tai netaip dusia skaudetu ir tada vel bus galima prasilekt arty 70 su vejeliu...  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodėl ne devinta serija koki penki šimtinį, degalu bakas normalus negėda i kolonėle nuvažiuoti dar  adblue skysčio penktadali tonos įsipili ir normaliai gali aštuoniom valandom į lauką išvažiuoti ir prieš kaimyną gali pasidemonstruoti .Tik padargam reiks sukabinimus pasidaryti kad plačiau paimtu nejaugi su keturiais šimtais arkliu trimetrį skutiką ar sėjalką tampysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar pora sakinių ir eisiu jau popkorno, nes pabodo rašyti tą patį per tą patį.

Čia mano nuomone esmė ne brende tikrai. Kiek jau brendų Voras išbandė, ko gero neužtektų abiejų rankų pirštų kad suskaičiuotum. Po poros metų garantuoju ir tas JD bus keikiamas dar bausiau. Tiesiog pasaką apie auksinę žuvelę prisiminkit ir viskas bus manau aišku. Nu tik vyriškis bobunios vietoj, bet esmė manau ta pati.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Drapox, rasyk adresa, atsiusiu popcorno, o isbandes ne tiek daug, nebent pirstu kiekis apribotas.

Juokus skaldai, neparasiau nieko tokio, o tau jau patikt pradejo, kaip lengva bočių nustebint :D

Grazbek, fend mano kieme atsirado tik paramos deka, niekad nebandziau buti geresnis nei esu ir man tas turtuolio epitetas, prisipazinsiu, tikrai nepatinka, na bet cia tavo nuomone.

Fend yra geras traktorius lengviem ir sakykim protingiems darbams pvz sejai, o daugiau tai visgi brangus malonumas. Nesileisiu i detales, kad kolega popkorno i nosi neitrauktu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...